Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Директорія міток

There are currently 6 names in this directory beginning with the letter S.
Select BDSM: Сабспейс
У роботі описуються персонажі, що впали в особливу змінену форму свідомості (транс), що виникає внаслідок фізичних/психологічних впливів домінуючого партнера (верхнього, домінанта) та емоційних переживань, що їх супроводжують.

Service top / Power bottom
У роботі описується сексуальна практика, у ході якої приймаючий партнер є домінуючим (контролює і спрямовує партнера своїми діями, словами, проявляючи активність чи повністю взявши ситуацію під контроль), а активний партнер довіряється діям і/або наказам приймаючого.

Sickfic
Сюжет роботи зосереджений на допомозі персонажу або персонажам, що мають справу з не надто серйозною хворобою (наприклад, застудою).

Songfic
Робота написана по мотивам пісні чи музикальної композиції. Якщо в роботі використовується текст пісні, слід вказати в примітках до роботи її виконавців і назву.

Sugar daddy
Робота зосереджена на стосунках, у яких персонаж чоловічої статі приділяє суттєвий час та витрачає ресурси на покращення якості життя свого партнера чи партнерки.

Sugar mommy
Робота зосереджена на відносинах, у яких персонаж жіночої статі приділяє суттєвий час та витрачає ресурси на покращення якості життя свого партнера чи партнерки.