Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

FAQ

Питання та відповіді (FAQ)

Фанфік – це розповідь, у якій автор використовує персонажів та світи, придумані кимось іншим, складає власні історії про це. Детальніше у Вікіпедії.

Оріджинал – це історія, персонажі та світ, в якому відбуваються події, вигадані самим автором твору.

Фандоми та оріджинали

  • Якщо Ви самі вигадали світ, персонажів та подіїї свого твору, обирайте фандом “Оріджинали“.
  • Якщо Ви пишете роботу за мотивами книжки, фільму, мультсеріалу, гурту, акторів тощо, треба обирати відповідний фандом. Якщо необхідного Вам фандому намає у списку, Ви можете написати у службу підтримки, і ми створимо новий.

Герої

Це список персонажів твору. Впишіть у потрібне поле повні імена персонажів, кожного по черзі. Певні імена вже можуть бути у списку. Якщо потрібного імені немає, зверніться у службу підтримки.

Напрями:

Гет (Het) – скорочено від heterosexual, “гетеросексуальний”. Фанфік містить опис гетеросексуальних стосунків (чоловіка та жінки).

Слеш (Slash) – фанфік, в якому присутні романтичні та/або сексуальні відносини між чоловіками.

Фемслеш (Femslash) – фанфік, в якому описані романтичні та/або сексуальні відносини між жінками.

Джен (Gen) – фанфік, який не є ні гетом, ні слешем, ні фемслешем, іншими словами, той, в якому не описуються і не згадуються сексуальні взаємовідносини. Термін пішов від скорочення general audience, “будь-яка аудиторія”.

Категорія визначається за романтичними/сексуальними відносинами, яким у розповіді приділено більше часу та уваги. Якщо у творі присутні у вигляді невеликої згадки стосунки з іншої категорії, може бути корисно вказати відповідне попередження.

Рейтинг

Це критерій, який визначає характер відвертих сцен у фанфіку та їх кількість, а також обмеження і аудиторію. На сайті fanfic.com.ua діє система рейтингів, аналогічна Системі рейтингів Американської кіноасоціації (МРАА).

Більше...
Sorry, only logged-in users can see spoilers.

Розмір

Більше…
Sorry, only logged-in users can see spoilers.

Array is not owned by you

Така помилка виникає тоді, коли назва твору вже є на сайті. Спробуйте змінити її. Можна просто додати зайві символи 🙂

Що таке буква R?

В верхній правій частині сайту є позначка, яка виглядає як закладка – кнопка R. За допомогою цієї функції Ви можете надсилати автору фанфіка повідомлення про помилку у роботі. Виділить частину тексту (слово, речення), в якій, на Вашу думку, міститься помилка (значок із R став червоним), натисніть на червоний значок з R, впишіть в поле, що з’явилося, Ваш варіант виправлення та надішліть. Всі виправлення спочатку модеруються командою сайту і тільки після модерації надсилаються автору.

Якщо Ви знайшли помилку в правилах, FAQ, в директоріях міток та жанрів, на форумі, також можете надсилати повідомлення про помилку. Ми будемо дуже вдячні 🙂