Наразі в цьому довіднику є 47 імена, що починається з літери Г.
Газлайтинґ
У роботі описується практика психологічного насильства, форма цькування, мета якої — змусити персонажа сумніватися в адекватності свого сприйняття, пам\’яті, емоційної стабільності, компетентності.

Галюцинації / Ілюзії
У роботі описуються персонажі, схильні до впливу галюцинацій чи ілюзій.

Гареми
Світ, у якому існують персонажі, передбачає існування гарему, і навіть наложників чи наложниць як соціальну норму у тому чи іншому вигляді.

Гаремник
Сюжет роботи побудований навколо одного персонажа, романтичний та/або сексуальний інтерес до якого виявляє відразу кілька інших персонажів. Не має відношення до гаремів як соціального, релігійного та історичного явища.

Гарячі джерела
Події роботи відбуваються на гарячих джерелах.

Гей-клуби
У роботі детально описується діяльність та відвідувачі гей-клубів (або гей-барів), що спеціалізуються на обслуговуванні лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів; термін гей використовується як у широкому сенсі включно концепції ЛГБТ і квір громади.

Геймліт
Робота побудована на взаємодії реального світу і світу комп’ютерних ігор (героями використовується ігрова механіка, події розгортаються всередині гри тощо).

Геловін
Події розгортаються в період святкування Геловіну або тісно пов’язані з цим святом.

Гендерна дисфорія
У роботі задіяні персонажі, які можуть повністю прийняти свій гендерний статус. Може мати різні причини, зовнішні прояви та тривалість.

Гендерна інтрига
Сюжет роботи зосереджений на персонажах, які з тих чи інших причин приховують свою статеву приналежність, але не прагнуть змінювати її.

Гендерна нерівність
У роботі описується особливо виражена характеристика соціального устрою, згідно з якою представники протилежних статей мають стійкі відмінності і нерівні можливості в суспільстві.

Гендерний нонконформізм

У роботі задіяні персонажі, які в тих чи інших рисах своєї поведінки чи ґендерного виразу не підкоряються прийнятим у конкретному суспільстві ґендерним нормам.

Гендерсвап
Робота будується на сюжетному тропі, в якому герої змінюють задану їм в каноні стать або гендер на протилежний. Може носити як тимчасовий, так і постійний характер. Персонажі в роботі можуть спочатку бути іншої статі/гендеру або змінити його по ходу оповідання.

Генетика / Еволюція
У роботі значна увага приділяється генетиці та/або еволюційному розвитку життя

Генії
Сюжет роботи зосереджений на житті та діяльності персонажів-геніїв.

Геноцид
У роботі описується винищення груп чи народів з політичних, расових, національних, етнічних чи релігійних мотивів.

Геокінез
У роботі значну роль відіграють персонажі, які мають здатність керувати землею (камінням, ґрунтом, гірськими породами тощо).

Гетерохромія
У роботі описуються персонажі з різним кольором райдужної оболонки правого та лівого ока або різним забарвленням різних ділянок райдужної оболонки одного ока.

Гетто
Події роботи відбуваються в районі великого міста, де внаслідок соціального, правового чи економічного тиску проживають меншини, які найчастіше дискримінуються.

Гидке каченя
Робота будується на сюжетному тропі, у якому істотну роль грає шлях персонажа від непривабливого до привабливого, найчастіше ззовні.

Гільдії
Сюжет роботи зосереджений на діяльності гільдій, реальних чи вигаданих, і персонажах, які там перебувають.

Гіперсексуальність
У роботі описуються персонаж або персонажі, схильні до патологічно підвищеного статевого потягу і пов’язаної з цим статевою активністю.

Глобальні катастрофи
У роботі описуються масштабні трагічні події, які повністю знищують розумне життя, що виникло на планеті, або незворотно обмежують її потенціал.

Глухота
У роботі описуються персонажі з частковим чи повним порушенням здатності чути.

Гнів
У роботі значна увага приділяється темі гніву.

Гніздування
У роботі суттєва увага приділяється особливому типу поведінки, що супроводжує період вагітності чи тічку.

Гноми
У роботі істотну роль грають гноми.

Гобліни
У роботі істотну роль відіграють міфічні істоти, відмінними рисами яких є непереносимість сонячного світла і відразлива, найчастіше потворна зовнішність.

Головний герой-антигерой
Цей тег слід використовувати, коли головний герой є антигероєм. Антигерой — це головний герой, якому бракує звичайних героїчних якостей, таких як ідеалізм, мужність або моральність.

Голод
У роботі описуються епізоди свідомого голодування, вимушеного голодування, відсутності їжі через бідність, соціальні потрясіння, природні явища тощо.

Гомофобія
В роботі описуються персонажі, які проявляють вороже ставлення або дискримінацію до гомосексуальних та/або бісексуальним персонажів, висловлюють неприязнь до них або приховують їх існування.

Гомункули
У роботі значну роль відіграють істоти, подібні до людини, отримані штучним шляхом, що спирається на середньовічні алхімічні методи.

Горе / Втрата
У роботі значної уваги приділяється темі горя чи втрати.

Гори
Події роботи відбуваються у горах.

Горизонтальний інцест
В роботі описуються романтичні та/або сексуальні відносини між персонажами-сіблінгами.

Готелі
Сюжет роботи зосереджений на діяльності готелів, їх постояльцях та персоналі.

Графічні описи
У роботі містяться сцени, які докладно і часто натуралістично описують вид травм, внутрішніх органів, крові та подібного, але не в контексті жорстокості (наприклад, описи хірургічних операцій).

Грейромантичні персонажі
У роботі задіяні персонажі, які вкрай рідко відчувають романтичний потяг; ті, хто відчуває романтичний потяг, але не бажають вступати в романтичні відносини; або бажаючі стосунків, які перебувають десь між романтичними та платонічними.

Громадський транспорт
У роботі значну роль відіграє громадський транспорт, його персонал та його пасажири.

Громадянська війна
Події роботи відбуваються у період громадянської війни, історичної чи вигаданої.

Грубий секс
Задіяні в сценах сексуального характеру персонажі ризикують отримати несмертельні травми внаслідок грубого поводження з боку партнера чи один з одним.

Групове згвалтування
У роботі описується вчинення сексуальних та/або еротичних дій групою персонажів щодо одного чи кількох персонажів без повної та добровільної згоди.

Груповий секс
У роботі описується сексуальна практика, у якій беруть участь понад два персонажі одночасно.

Гулі
У роботі істотну роль грають м’ясоїдні та людожерські істоти-падальщики.

Гумор
Робота націлена викликати у читача сміх, посмішку.

Гуртожитки
У роботі ключову роль відіграють гуртожитки, їхні працівники та мешканці.

Гучний секс
Задіяні у сценах сексуального характеру персонажі поводяться вкрай галасливо до, під час чи після сексуального акту (виражають схвалення вербально, заохочують своїх партнерів, озвучують прохання чи вимоги, гримлять меблями тощо).