Наразі в цьому довіднику є 22 імена, що починається з літери І.
Івана Купала
Події розгортаються в період святкування Івана Купала або тісно пов’язані з цим святом.

Ігри з сосками
У роботі описується еротична практика, у якій сексуальне задоволення чи збудження досягається впливом на соски ротом, губами, язиком, руками чи іграшками та аксесуарами.

Ігри з температурою
У роботі описується сексуальна практика, в якій як збуджуючий елемент використовуються предмети та субстанції різної температури, що істотно відрізняється від температури тіла.

Ігри на виживання
Сюжет роботи будується на організації або участі персонажів у боях або інших змаганнях на смерть, зазвичай до останнього живого.

Ігри на роздягання
У роботі значна увага приділяється іграм на роздягання.

Ідеалізація
Істотна увага у роботі приділяється темі наділення будь-кого чи чогось досконалими якостями, які можуть відповідати реальній характеристиці об’єкта.

Ієрархічний устрій
Світ, у який поміщені персонажі, передбачає розподіл верств соціуму залежно від їх статусу, багатства, родоводу та іншого як соціальну норму у тому чи іншому вигляді. Можливі суттєві припущення та відхилення від існуючих у сучасності норм права та моралі.

Ізоляція
У роботі описуються персонажі, позбавлені можливості взаємодіяти із зовнішнім світом, засобами зв’язку та/або іншими персонажами.

Інквізиція
Події роботи зосереджені на діяльності установ та організацій, призначених для боротьби з єрессю.

Інсектоїди / Арахноїди
У роботі істотну роль відіграють персонажі, що мають яскраво виражені риси та фізичні особливості комах, павукоподібних та інших членистоногих.

Інсектофобія
У роботі описуються персонажі, схильні до боязні павуків та/або комах.

Інсценована смерть персонажа
Один чи кілька персонажів навмисне створили видимість своєї смерті, але продовжують жити.

Інтернет
У роботі суттєва увага приділяється всесвітній мережі та всьому, що з нею пов’язано.

Інтерсекс-персонажі
У роботі задіяні персонажі, що мають статеві ознаки, які не відповідають типовому визначенню чоловічого або жіночого тіла або є поєднанням того й іншого.

Інфантильність
У роботі описуються персонажі, які виявляють психологічну незрілість і ведуть себе невідповідно до поведінкових вимог, що пред’являються до їх віку.

Інцест
В роботі описуються романтичні та/або сексуальні відносини між персонажами-родичами.

Інші планети
Події роботи відбуваються інших планетах.

Іншопланетяни, прибульці
У роботі істотну роль грають іншопланетяни.

Іспити
У роботі суттєва увага приділяється іспитам.

Істинні
Дія відбувається у світі, де у персонажів є заздалегідь зумовлена за тими чи іншими ознаками друга половинка. Істинність може бути як винятковим і вкрай рідкісним, так і поширеним явищем, характерним для багатьох пар.

Історичне припущення
Дія роботи відбувається у певний історичний період у відповідному антуражі, оповідання прагне наскільки можна відповідати історичним реаліям чи відбивати реальні історичні події загалом, але робить винятки для окремих аспектів.

Історичні епохи
Події відбуваються в певний історичний період в відповідному антуражі, оповідання прагне по можливості відповідати історичним реаліям або передавати реальні історичні події.