Наразі в цьому довіднику є 5 імена, що починається з літери B.
BDSM
У роботі описується субкультура, заснована на практиці добровільного еротичного обміну владою (що включає, але не обмежується: бондажем, дисципліною, підпорядкуванням та домінуванням, садомазохізмом та ін.) та/або персонажі, які практикують такий обмін. Може бути як самодостатньою практикою, не пов’язаною безпосередньо з статевим контактом, а також бути частиною сексуальних дій.

BDSM: Aftercare
У роботі міститься опис особливої частини BDSM-практики, яка полягає у турботі та забезпечує психологічне та фізичне благополуччя всіх учасників після сесії.

BDSM: Домспейс
У роботі описуються персонажі-домінанти, що впали в особливу змінену форму свідомості (транс), що виникає внаслідок фізичних/психологічних впливів на партнера, що підпорядковується (нижнього, сабмісиву) і супутніх їм емоційних переживань.

BDSM: Дроп
У роботі описуються персонажі, які відчувають схожий з депресією стан, що настає після інтенсивних сесій, викликаний різкими стрибками ендорфінів та адреналіну.

Body inflation
У роботі описується ряд сексуальних практик або фетишів, що передбачають штучне здуття частин тіла або тіла повністю, за допомогою костюмів, введення рідин або іншими способами.