Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Як додати фендом?

PreviousPage 5 of 7Next

Доброго часу доби. Я так зрозуміла сюди пишуть, щод додати необхідний фендом. Мені треба фендом книги-трилогії "Чорнильне Серце/Кров/Смерть". Буду дуже вдячна, якщо додасте.

Ех, сподіваюся я все роблю вірно)

Доброго часу доби! Прошу додати фендом дорами Bright as the Moon)

Дякую)

Доброго часу доби! Якщо тут іще все діє, то попросила би додати кілька фандомів: Ґінтама, Проєкт К, Співочий принц, Несолодке життя псіоніка Сайкі Кусуо, Ріж Рубай, Пірати Чорної Лагуни. Буду вельми вдячна.

Цитувати Олександра від 05.06.2022, 22:59

Добрий день! Можна, будь ласка, додати фендом "Двір шипів і троянд"?

додав

Hi!
Цитувати Yang від 06.06.2022, 18:39
Цитувати Майк Штеккєр від 22.04.2022, 23:03

Друзі, ми зпочатку дозволили всім робити фандоми, але з часом том почалися проблеми з тим, що часто фандоми відрізняються тільки одною літерою та таке інше(((

Це дуже погано як для тих хто хоче читати. тому ми обмежали це. Зараз, якщо потрібно, пишіть мень або в підтримку, та зробимо те що треба!

доброго дня, додайте будь ласка "9-1-1: служба порятунку"

додав "911: служба порятунку"

Hi!
Цитувати Ren qw від 07.06.2022, 16:30

Можете, будь ласка, додати фендом трилогії Томаса Гарріса про Ганнібала або хоча б фільм "Мовчання ягнят". Дякую

додав Томаса Гаріса та серію Ганнібал (Hannibal Lecter)

Hi!
Цитувати Небоока Краля від 09.06.2022, 10:34

Доброго часу доби. Я так зрозуміла сюди пишуть, щод додати необхідний фендом. Мені треба фендом книги-трилогії "Чорнильне Серце/Кров/Смерть". Буду дуже вдячна, якщо додасте.

Ех, сподіваюся я все роблю вірно)

додав Корнелію та серію Чорнильний світ (Tintenwelt-Trilogie)

Hi!
Цитувати Yun Yue від 09.06.2022, 19:59

Доброго часу доби! Прошу додати фендом дорами Bright as the Moon)

Дякую)

готово

Hi!
Цитувати Black_Symphony від 10.06.2022, 21:57

Доброго часу доби! Якщо тут іще все діє, то попросила би додати кілька фандомів: Ґінтама, Проєкт К, Співочий принц, Несолодке життя псіоніка Сайкі Кусуо, Ріж Рубай, Пірати Чорної Лагуни. Буду вельми вдячна.

додав. тільки там я зробив "Злощасне життя псионіка Сайки Кусуо", та "Буду вельми вдячна" - не знайшов)))))

Black_Symphony has reacted to this post.
Black_Symphony
Hi!
Цитувати Майк Штеккєр від 22.04.2022, 23:03

Друзі, ми зпочатку дозволили всім робити фандоми, але з часом том почалися проблеми з тим, що часто фандоми відрізняються тільки одною літерою та таке інше(((

Це дуже погано як для тих хто хоче читати. тому ми обмежали це. Зараз, якщо потрібно, пишіть мень або в підтримку, та зробимо те що треба!

Привіт, хотіла б, аби додали окремо Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - My Chemical Romance (Album)

Це назва альбому, вона напевно не перекладається, але ті хто знають ті знають) я бачу, що є окремо My Chemical Romance, але цей альбом концептуальний, то там окремий всесвіт перси і все таке

Дякую!

PreviousPage 5 of 7Next