Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Як додати фендом?

Page 1 of 7Next

Доброго дня) Підкажіть, будь ласка, як можна додати фендом, якого тут не вистачає?

Свята чорниця and Midorimi have reacted to this post.
Свята чорницяMidorimi

Доброго дня! Я просто писала у рядку нову назву, якої немає.

Чому я не можу вписати новий фаедом мені вибиває що такого немає?

Доброго дня! Ви можете додати новий фендом тільки під час публікації фанфіку по цьому фендому.

Окремо не можна.

Свята чорниця and Софія have reacted to this post.
Свята чорницяСофія

Друзі, ми зпочатку дозволили всім робити фандоми, але з часом том почалися проблеми з тим, що часто фандоми відрізняються тільки одною літерою та таке інше(((

Це дуже погано як для тих хто хоче читати. тому ми обмежали це. Зараз, якщо потрібно, пишіть мень або в підтримку, та зробимо те що треба!

karterenko, Densewood and 6 other users have reacted to this post.
karterenkoDensewoodВидалений користувач Свята чорницяYstavaPriyachmonderДорошенко Адель
Hi!
Цитувати Майк Штеккєр від 22.04.2022, 23:03

Друзі, ми зпочатку дозволили всім робити фандоми, але з часом том почалися проблеми з тим, що часто фандоми відрізняються тільки одною літерою та таке інше(((

Це дуже погано як для тих хто хоче читати. тому ми обмежали це. Зараз, якщо потрібно, пишіть мень або в підтримку, та зробимо те що треба!

Сюди можна? Додайте, будь ласка, фендоми Cookie Run: OvenBreak та Cookie Run: Kingdom.

Майк Штеккєр has reacted to this post.
Майк Штеккєр

роблю один: Cookie Run
але як це написати мовою?

Hi!
Цитувати Майк Штеккєр від 13.05.2022, 21:14

роблю один: Cookie Run
але як це написати мовою?

Я не впевнена що існує взагалі переклад і він доречний, бо на інших мовах гра так само і називалася - Кукі Ран.

не питання) хай буде Кукі Ран) головне щоб іншим було зрозуміло

Hi!

Ґотово

Капучінесса has reacted to this post.
Капучінесса
Hi!
Page 1 of 7Next