Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Як додати фендом?

PreviousPage 4 of 7Next

Доброго дня! Чи можна додати фандом Король шаманів/Шаман кінґ/Король шаман (Shaman King) - аніме та манґа? На жаль, мені невідомо яка з цих назв є офіційною в українській спільноті. А також Туалетний хлопчик Ханако (Jibaku Shounen Hanako-kun)

Priya has reacted to this post.
Priya

В  правилах написано, що їх можна добавляти самостійно, але я не знаю як. Мені б теж хотілоось добавити два фандоми

зуся has reacted to this post.
зуся
Цитувати Priya від 01.06.2022, 10:17

В  правилах написано, що їх можна добавляти самостійно, але я не знаю як. Мені б теж хотілоось добавити два фандоми

Цю можливість довелося викреслити через проблеми з пошуком фандомів для читачів, тому зараз фандоми додає адміністрація, наскільки я зрозуміла

Майк Штеккєр and Priya have reacted to this post.
Майк ШтеккєрPriya
Цитувати Майк Штеккєр від 22.04.2022, 23:03

Друзі, ми зпочатку дозволили всім робити фандоми, але з часом том почалися проблеми з тим, що часто фандоми відрізняються тільки одною літерою та таке інше(((

Це дуже погано як для тих хто хоче читати. тому ми обмежали це. Зараз, якщо потрібно, пишіть мень або в підтримку, та зробимо те що треба!

Доброго дня! Сподіваюсь сюди ще є сенс писати, чи можливо будь ласка  добавити 2 фандоми? Slender: The Arrival (Слендер: Прибуття, це відеогра) і Creepypasta (Кріпіпаста)

зуся has reacted to this post.
зуся

можна будь-ласка додати фандом по мультсеріалу "фінеас і ферб"? буду вдячна с:

Майк Штеккєр has reacted to this post.
Майк Штеккєр
Цитувати Priya від 01.06.2022, 10:25
Цитувати Майк Штеккєр від 22.04.2022, 23:03

Друзі, ми зпочатку дозволили всім робити фандоми, але з часом том почалися проблеми з тим, що часто фандоми відрізняються тільки одною літерою та таке інше(((

Це дуже погано як для тих хто хоче читати. тому ми обмежали це. Зараз, якщо потрібно, пишіть мень або в підтримку, та зробимо те що треба!

Доброго дня! Сподіваюсь сюди ще є сенс писати, чи можливо будь ласка  добавити 2 фандоми? Slender: The Arrival (Слендер: Прибуття, це відеогра) і Creepypasta (Кріпіпаста)

додав)

Hi!
Цитувати veroliska від 02.06.2022, 18:47

можна будь-ласка додати фандом по мультсеріалу "фінеас і ферб"? буду вдячна с:

додав! 🔥

Hi!

Добрий день! Можна, будь ласка, додати фендом "Двір шипів і троянд"?

Цитувати Майк Штеккєр від 22.04.2022, 23:03

Друзі, ми зпочатку дозволили всім робити фандоми, але з часом том почалися проблеми з тим, що часто фандоми відрізняються тільки одною літерою та таке інше(((

Це дуже погано як для тих хто хоче читати. тому ми обмежали це. Зараз, якщо потрібно, пишіть мень або в підтримку, та зробимо те що треба!

доброго дня, додайте будь ласка "9-1-1: служба порятунку"

Можете, будь ласка, додати фендом трилогії Томаса Гарріса про Ганнібала або хоча б фільм "Мовчання ягнят". Дякую

PreviousPage 4 of 7Next