Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Пропозиції що до розвитку проекта

PreviousPage 14 of 14

Хотілось би якийсь рейтинг творів.

Я вже казала на іншому форумі:

1. Немає сповіщень про коментарі своїх творів і відповідей на твої коментарі.

2. Потрібно доручити модерацію коментарів авторам.

3. Підписка на автора? Сповіщення про його нові таори.

4. Удосконалити пошук. Потрібно аби не висвічувались усі глави одного твору. Знайти щось не реально. Для читачів цей сайт не є корисним.

5. Потрібно аби на профілі автора теж були твори, а не всі глави твору.

Zinchuk, 🌿Гілочка🌿 and 25 other users have reacted to this post.
Zinchuk🌿Гілочка🌿eomimm@gmail.comIsundedoЛисMerygold KelenMargarett AndriartiNikolasFira_FirekoiLittlecreatureВишня цвіте після зимиАнастасіяукраїнський щурKate_Queenтвій соседvickatoriyavieto4_kaclaudetteYesterday SunEverlightСофійкаГлафіраIlliterate JuiceTea MirezaYaroshchuk DariaКатруся★Аня Джой

Дуже не зручно коли хочеш додати в "улюблені" то додається тільки глава, а не весь фанфік. Також не зручно шукати "Мій кабінет" він під пошуком і якщо користувач новий чи не часто на сайті то може банально не знайти.

Zinchuk, eomimm@gmail.com and 6 other users have reacted to this post.
Zinchukeomimm@gmail.comMerygold KelenFira_FirekoiLittlecreatureВишня цвіте після зимиclaudetteСофійка

Маю ще одну пропозицію

Щоквартально (якщо щомісяця заважко) обирати "фанфіки пори року" ("топові твори весни-2024", наприклад).  3-5 фанфіків, котрі отримали найбільшу кількість переглядів-лайків-коментів за сезон (можна, щоб це були нові історії, а можна і в загальному за весь час - тобто, припустім, чиясь робота, опублікована давніше, отримала велику кількість уваги в той чи інший період - потрапляє в рейтинг).

І ці фанфіки публікувати в спеціальній зносці на головній сторінці.

Зростатиме інтерес до вітчизняного контенту і додаткова стимуляція для авторів творити більше і краще

eomimm@gmail.com, Merygold Kelen and 5 other users have reacted to this post.
eomimm@gmail.comMerygold KelenFira_FirekoiLittlecreaturevickatoriya_stardust_vieto4_ka

Я не так давно знайшла Цей сайт, і це чудово що українці почали розвивати цю галузь, але є недоліки які потребують виправлення(на мою думку). Наприклад, мені в очі б'є основний колів фону? (Не знаю як це назвати) він занадто темний і текст важкувато читати, може його зробити трііішечки світліше? . Я розумію, що скоріше за все люди які працюють над проєктом, не хочуть бути схожими на інший сайт(самі знаємо який). Але візуал це перше що заохочує людей користуватися сайтом)))

І коли ти шукаєш фанфіки( в основному сортуєш за фандомом), і бачиш варіанти які тобі дають, тобі не треба вже бачити пункт "фандом" на першому місті. Краще там вказувати:

1.Назва

2.Жанр/рейтинг

3Розмір/Мітки

І вже в самому кінці вставити дату написання, попередження і т.д. Та на фінал опис. Дякую за увагу, я сподіваюся що це допоможе вам з розвитком проекту. Не сприймайте мої слова агресивно, будь ласка. Я дуже хочу викладати сюди переклад фф з англійської, але є моменти які ріжуть око((

Сподіваюся що вам це допоможе

Пропоную таку палітру:

1.(Теплий варіант)

#d9c38d

#2f2a1f

#847756

2.(Холодний варіант)

#f0dec6

#46413a

#9b8f80

Merygold Kelen, AIPGUA and 5 other users have reacted to this post.
Merygold KelenAIPGUAтвій соседvickatoriyavieto4_kaОлександра РусаковаAnastasia
PreviousPage 14 of 14