Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Як підписатися на коментарі?

Привіт, котики! Можливо моя короткозорість мене підводить, але я не бачу, де підписатися на сповіщення про коментарі/відповіді на них?

У форумі є "підписатися на тему", в особистих є зручне віконце-сповіщення, а от що робити якщо залишив комент під фанфіком і не хочеш власноруч заходити перевіряти, що там з ним, чи пройшов він модерацію, чи може хтось відповів?

Metelia and YayaTyts have reacted to this post.
MeteliaYayaTyts

здається при коментуванні це робиться, треба перевірити
спробуй тут прокоментувати, подивимось)

Hi!
Цитувати Sill_Veylin від 12.05.2022, 12:33

Привіт, котики! Можливо моя короткозорість мене підводить, але я не бачу, де підписатися на сповіщення про коментарі/відповіді на них?

У форумі є "підписатися на тему", в особистих є зручне віконце-сповіщення, а от що робити якщо залишив комент під фанфіком і не хочеш власноруч заходити перевіряти, що там з ним, чи пройшов він модерацію, чи може хтось відповів?

Аналогічно!!!!!

Плюс хотіла б перепитати, а чому на профілі деяких коментаторів я можу перейти (їх імена працюють як посилання), а на інші ні, хоча вони й під однією роботою всі (залежить від того як реєструвались? Напряму чи через інші соц, мережі?). Та й ім'я автора теж не є посиланням, чи мені доки лиш так траплялося.

Alexandra Starling has reacted to this post.
Alexandra Starling

"Де я підписана/підписаний" Що це? Бо я взагалі ніде ніяких прапорців чи пропозицій підписатися не бачила. Ні на роботи, ні на авторів

А от форум, то окрема тема, там все підписується і на мейл нові коменти чи відповіді приходять.

Цитувати YayaTyts від 22.05.2022, 17:26

"Де я підписана/підписаний" Що це? Бо я взагалі ніде ніяких прапорців чи пропозицій підписатися не бачила. Ні на роботи, ні на авторів

А от форум, то окрема тема, там все підписується і на мейл нові коменти чи відповіді приходять.

В мене в цьому розділі були роботи, до яких я залишала коментарі й тикала галочку, щоб приходило оповіщення на почту про нові коментарі. Чи щось до цього подібне, я не впевнена. Але вже декілька днів там пусто й тієї самої галочки під фанфіками я теж не бачу.

YayaTyts has reacted to this post.
YayaTyts