Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Як добавляти нові розділи?

Скажіть, будь ласка, чи є якась можливість викласти сюди усі розділи максі, не заспамивши при цьому стрічку фандому? Бо кожний новий розділ відображається окремо. Дякую.

_ Ellmorre_, lilolajoy and 6 other users have reacted to this post.
_ Ellmorre_lilolajoyMilkBlackdeadandmadValkyrjaНаталя ЛисицяВидалений користувач YayaTyts

https://youtu.be/_lvaTPquYOk

Дякую за відповідь, та я певно неправильно сформулювала запитання.

Коли заходиш у якийсь фандом, то можна побачити, що всі розділи максі-фанфіку хоч і прив'язані один до одного, але конкретно у стрічці фандому показуються як окремі іконки. Тому, якщо хтось зараз викладе 10 розділів свого фанфіку по, для прикладу, Гаррі Поттеру, доведеться довго скролити, щоб побачити, які фіки викладалися до того. Чи планується в майбутньому якось згрести все в одну купу, як в простигосподи фікбуці?

lilolajoy, Видалений користувач and 3 other users have reacted to this post.
lilolajoyВидалений користувач daeyeong.YayaTytsсивий жайворонок

 

 

Так, мене теж це дуже турбує. На тому ж АО3 робота виглядає цільною, тобто є такий собі зміст,  в якому ти бачиш розділи. На фікбуці теж так. І коли тут новий розділ вилітає як окрема робота, виглядає це дуже дивно

lilolajoy, Metelia and 3 other users have reacted to this post.
lilolajoyMeteliadaeyeong.YayaTytsсивий жайворонок

Так, мене теж це дуже турбує. На тому ж АО3 робота виглядає цільною, тобто є такий собі зміст,  в якому ти бачиш розділи. На фікбуці теж так. І коли тут новий розділ вилітає як окрема робота, виглядає це дуже дивно