Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Текстова рольова

Page 1 of 2Next

Хочу спробувати створити українську літературну текстову рольову (play-by-post, не швидкопост) але для цього потрібні любителі цього формату.

Тож спочатку підніму тут обговорення подібного, оскільки де ще шукати однодумців не знаю.

Paraska, Enitra and 3 other users have reacted to this post.
ParaskaEnitraBilukapschanВідьмочка

Мені таке подобається. Я колись на фікбуку таке робила, але я на нього нпвіть заходити зараз не хочу, тому що він видалив все те шо я писала українською там. А тут я нажаль не знайшла таких типу рольової.

Цитувати Nastja Kyrij від 24.03.2023, 10:04

Мені таке подобається. Я колись на фікбуку таке робила, але я на нього нпвіть заходити зараз не хочу, тому що він видалив все те шо я писала українською там. А тут я нажаль не знайшла таких типу рольової.

Зазвичай це робиться у форматі форумів, як на rpgtop та liveyourlife, бо це найзурчніше. Але якщо обсяг гравців невеликий, то можна як в зовсім вже прадавні часи притулитись на якомусь близькому за тематикою сайті.

Тож розкажи як це робилось на фікбуці?

Я б також приєдналася б із задоволенням. Ми раніше грали в Телерграмі, створюючи так звані квмнати-локації під потреби. І українська рольова звучить як мрія — крута і здійснена

Enitra and Eirene have reacted to this post.
EnitraEirene
Цитувати pschan від 24.03.2023, 18:50

Я б також приєдналася б із задоволенням. Ми раніше грали в Телерграмі, створюючи так звані квмнати-локації під потреби. І українська рольова звучить як мрія — крута і здійснена

Троє вже група.

Тільки в ТҐ все ж не дуже зручно через обмеження на кількість символів та форматування з графікою проблеми (як і в Дискорді). Хоча друге не критичне, а ось перше...

Ну, в один повноцінний пост влізає одна Вордівська сторінка. Для посту більш ніж норм, як на мене) Але можно шукати ще варіанти.
Знаю, грають в твіттері, але то люта срань. Ось де кляте обмеження на символи, що один пост доводилось писати трьома-чотирма відповідями без пробілів, бо економити тра

Цитувати pschan від 24.03.2023, 19:00

Ну, в один повноцінний пост влізає одна Вордівська сторінка. Для посту більш ніж норм, як на мене) Але можно шукати ще варіанти.
Знаю, грають в твіттері, але то люта срань. Ось де кляте обмеження на символи, що один пост доводилось писати трьома-чотирма відповідями без пробілів, бо економити тра

Це вже сюр якийсь.

Як щодо цього форуму?

Попрохати окремий розділ і розігрувати там свій маленький кросовер.

Enitra has reacted to this post.
Enitra

А ось це прикольна ідея. Бо добре, коли це у відкритому доступі і кожен може приєднатися за бажанням

Enitra, Відьмочка and Cynic have reacted to this post.
EnitraВідьмочкаCynic
Цитувати Cynic від 24.03.2023, 18:45
Цитувати Nastja Kyrij від 24.03.2023, 10:04

Мені таке подобається. Я колись на фікбуку таке робила, але я на нього нпвіть заходити зараз не хочу, тому що він видалив все те шо я писала українською там. А тут я нажаль не знайшла таких типу рольової.

Зазвичай це робиться у форматі форумів, як на rpgtop та liveyourlife, бо це найзурчніше. Але якщо обсяг гравців невеликий, то можна як в зовсім вже прадавні часи притулитись на якомусь близькому за тематикою сайті.

Тож розкажи як це робилось на фікбуці?

Ну типу ми робили там на фікбуці новий фанф і хто хотів міг писати нам в сповіщення і ми писали потипу співавторством. Було весело, там були не тільки милі сценки, ті хто після деякого часу ролки писали в приватні що не хочуть більше ролити типу помирали, або хтось їх вбивав. Шкода що тут ще не додали функціїю співавторстава і т.д

Цитувати Nastja Kyrij від 24.03.2023, 21:39
Цитувати Cynic від 24.03.2023, 18:45
Цитувати Nastja Kyrij від 24.03.2023, 10:04

Мені таке подобається. Я колись на фікбуку таке робила, але я на нього нпвіть заходити зараз не хочу, тому що він видалив все те шо я писала українською там. А тут я нажаль не знайшла таких типу рольової.

Зазвичай це робиться у форматі форумів, як на rpgtop та liveyourlife, бо це найзурчніше. Але якщо обсяг гравців невеликий, то можна як в зовсім вже прадавні часи притулитись на якомусь близькому за тематикою сайті.

Тож розкажи як це робилось на фікбуці?

Ну типу ми робили там на фікбуці новий фанф і хто хотів міг писати нам в сповіщення і ми писали потипу співавторством. Було весело, там були не тільки милі сценки, ті хто після деякого часу ролки писали в приватні що не хочуть більше ролити типу помирали, або хтось їх вбивав. Шкода що тут ще не додали функціїю співавторстава і т.д

Є пропозиція створити тему з обговореням майбутньої гри, і власне тему самої гри. Тут, на форумі. Як от ця тема. І замість оцих наших постів з обговоренням - будуть пости ігрові.

Enitra and Відьмочка have reacted to this post.
EnitraВідьмочка
Page 1 of 2Next