Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Пропозиції що до розвитку проекта

PreviousPage 12 of 14Next

Вставляю своє щось між питанням і проханням: можливо ввести сортування персонажів за фандомами/фанствами/фанхатами?

філіжанка персикової кави, YayaTyts and Biluka have reacted to this post.
філіжанка персикової кавиYayaTytsBiluka
Цитувати YayaTyts від 28.05.2022, 15:29
Цитувати Lucky _9 від 27.05.2022, 19:46
Цитувати Майк Штеккєр від 27.05.2022, 18:58
Цитувати SPACE_DOKTOR від 25.05.2022, 03:26

Я помітив таку проблему, що коли оновлюєшь сторінку, твій перегляд глави дублюється. Таким чином при багаторазовому оновлені сторінки можна "фармити" перегляди тайтлу

цікаво... і що це дасть?

Я думаю, малося на увазі, що кожного разу, коли автор переглядає чи оновлює сторінку свого фанфіку, його перегляди додається до списку загальних. І виходить що автор як би сам собі збільшує кількість переглядів

Я теж вже думала про ситуацію з кількістю переглядів, але під іншим вуглом. Якщо логічно глянути на ситуацію, то Майк Штеккєр ніби й має рацію, і кількість переглядів вам таки нічого не дасть, ну, якщо він про хороше. А от негатив, особисто для себе, як автора, я бачу. 1) думаю це погана тенденція мати велику кількість переглядів, а от голосів в десятки разів менше — дехто відкривши таку роботу може вирішити, що вона не варта часу, адже переглядів "он скільки, а оціночок зюсь". 2) я не можу сама мати реальну картину популярності тієї чи іншої роботи, бо не можу відслідковувати свої перегляди, а вони є, і інколи їх багато (з першою роботою намучилась доки освоювала сайт, то постійно відкривала сторінку, щоб перепровіряти ті чи інші зміни. Плюс, інколи відкриваю свої роботи, щоб подивитись чи є нові оцінки, бо доки ж нема ніби про це авто сповіщення).

3) сиджу я і думку гадаю, а чи потрібно воно взагалі? можливо й оцінок вистачить? без кількості переглядів...

Додаю до проблеми "накручення" переглядів те, що наприклад у мене звичка по мільйон разів переглядати минулі розділи, а воно зараховує мені як перегляди

філіжанка персикової кави, Densewood and 6 other users have reacted to this post.
філіжанка персикової кавиDensewoodYayaTytsEnitraBilukawind_solarB der Lineclaudette
Цитувати Lucky _9 від 16.06.2022, 00:42

Останеім часом трошки муляє око мітка ОМП. Все ж таки, можливо, краще ОЧП? У нас, як не як, чоловіки, а не якісь там мужчінкі

ОЧП є, просто було додано автоматом ще й ОМП. Вже прибрали.

філіжанка персикової кави, Densewood and 2 other users have reacted to this post.
філіжанка персикової кавиDensewoodEnitraFira_Firekoi

Чи планується найближчим часом додавання статистики перегляду творів в кабінеті автора? Та чи вимкнете ви перегляди самого автора, щоб вони не входили до загальної статистики? Виглядає не дуже, коли сама собі мимовільно "накручуєш" перегляди 😅

JuliaFro, Paraska and 5 other users have reacted to this post.
JuliaFroParaskaфіліжанка персикової кавиBilukaFira_FirekoiБатрахоміомахіяB der Line

Доброго дня,

Я не впевнена, чи хтось питав за цю фунцію, і це, напевно, не найголовніше, але додати темну тему та перемикач для неї десь в шапці чи в футері було б чудово)

філіжанка персикової кави, Densewood and 2 other users have reacted to this post.
філіжанка персикової кавиDensewoodBilukaFira_Firekoi
Цитувати Fira_Firekoi від 14.09.2022, 17:33

Вставляю своє щось між питанням і проханням: можливо ввести сортування персонажів за фандомами/фанствами/фанхатами?

якщо ви маєте на увазі те, щоб при пошуку фанфіків список персонажів містив тільки тих персонажів, що відносяться до того фандому, що ви обрали, я теж за

якраз сьогодні вранці хотіла подивитися роботи по одному конкретному фандому з конкретними персонажами, однак при веденні імен у графу "персонажі" випадає ще з десяток імен із інших медіа. це, звісно, спрощує процес пошуку персонажів у кросоверах, але я гадаю, що більшість людей будуть шукати фанфіки по одному окремому фандому, тому можна було б ввести фільтр на кшталт "показувати персонажів тільки з обраного фандому"

YayaTyts, Biluka and 2 other users have reacted to this post.
YayaTytsBilukaFira_FirekoiMarchHare
Цитувати філіжанка персикової кави від 13.11.2022, 09:06
Цитувати Fira_Firekoi від 14.09.2022, 17:33

Вставляю своє щось між питанням і проханням: можливо ввести сортування персонажів за фандомами/фанствами/фанхатами?

якщо ви маєте на увазі те, щоб при пошуку фанфіків список персонажів містив тільки тих персонажів, що відносяться до того фандому, що ви обрали, я теж за

якраз сьогодні вранці хотіла подивитися роботи по одному конкретному фандому з конкретними персонажами, однак при веденні імен у графу "персонажі" випадає ще з десяток імен із інших медіа. це, звісно, спрощує процес пошуку персонажів у кросоверах, але я гадаю, що більшість людей будуть шукати фанфіки по одному окремому фандому, тому можна було б ввести фільтр на кшталт "показувати персонажів тільки з обраного фандому"

Мене таке сортування, як автора навіть більше цікавить ніж читача. Бо то задовбатись можна, шукати потрібного персонажа серед десятків на ту ж букву, і так до кожного розділу...

філіжанка персикової кави, Biluka and Fira_Firekoi have reacted to this post.
філіжанка персикової кавиBilukaFira_Firekoi
Цитувати YayaTyts від 13.11.2022, 21:55
Цитувати філіжанка персикової кави від 13.11.2022, 09:06
Цитувати Fira_Firekoi від 14.09.2022, 17:33

Вставляю своє щось між питанням і проханням: можливо ввести сортування персонажів за фандомами/фанствами/фанхатами?

якщо ви маєте на увазі те, щоб при пошуку фанфіків список персонажів містив тільки тих персонажів, що відносяться до того фандому, що ви обрали, я теж за

якраз сьогодні вранці хотіла подивитися роботи по одному конкретному фандому з конкретними персонажами, однак при веденні імен у графу "персонажі" випадає ще з десяток імен із інших медіа. це, звісно, спрощує процес пошуку персонажів у кросоверах, але я гадаю, що більшість людей будуть шукати фанфіки по одному окремому фандому, тому можна було б ввести фільтр на кшталт "показувати персонажів тільки з обраного фандому"

Мене таке сортування, як автора навіть більше цікавить ніж читача. Бо то задовбатись можна, шукати потрібного персонажа серед десятків на ту ж букву, і так до кожного розділу...

я вже давно не писала роботи більше, ніж на один розділ, тим паче на цьому сайті, але тут дійсно потрібно додавати персонажів до кожного нового розділу?..

YayaTyts, Biluka and Fira_Firekoi have reacted to this post.
YayaTytsBilukaFira_Firekoi
Цитувати філіжанка персикової кави від 14.11.2022, 08:54
Цитувати YayaTyts від 13.11.2022, 21:55
Цитувати філіжанка персикової кави від 13.11.2022, 09:06
Цитувати Fira_Firekoi від 14.09.2022, 17:33

Вставляю своє щось між питанням і проханням: можливо ввести сортування персонажів за фандомами/фанствами/фанхатами?

якщо ви маєте на увазі те, щоб при пошуку фанфіків список персонажів містив тільки тих персонажів, що відносяться до того фандому, що ви обрали, я теж за

якраз сьогодні вранці хотіла подивитися роботи по одному конкретному фандому з конкретними персонажами, однак при веденні імен у графу "персонажі" випадає ще з десяток імен із інших медіа. це, звісно, спрощує процес пошуку персонажів у кросоверах, але я гадаю, що більшість людей будуть шукати фанфіки по одному окремому фандому, тому можна було б ввести фільтр на кшталт "показувати персонажів тільки з обраного фандому"

Мене таке сортування, як автора навіть більше цікавить ніж читача. Бо то задовбатись можна, шукати потрібного персонажа серед десятків на ту ж букву, і так до кожного розділу...

я вже давно не писала роботи більше, ніж на один розділ, тим паче на цьому сайті, але тут дійсно потрібно додавати персонажів до кожного нового розділу?..

До кожного розділу ви маєте "теоретично" заповнити кожний рядочок вручну знову, і знову....і знову. Деякі, бачу, лише до першого розділу все заповняють, а далі, як карта ляже) однак для читачів то не зручно, бо з'являється в оновленнях розділ, наприклад, 7й, і крім назви і тексту більше може нічого не бути... ні жанрів, ні напрямку.

філіжанка персикової кави, Densewood and 2 other users have reacted to this post.
філіжанка персикової кавиDensewoodBilukaFira_Firekoi

На жаль так. І теги також

філіжанка персикової кави, YayaTyts and Biluka have reacted to this post.
філіжанка персикової кавиYayaTytsBiluka
PreviousPage 12 of 14Next