Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Для всіх хто реєструвався через твіттер/гугл!!!

Друзі, якщо потрібно, я можу швидко(коли доберусь до компа)) схлопнути ваш старий профайл, реєстрований за допомогою соціалок, на новий - користувач зареєстрований на сайті "по-новому" ))

Тобто користувач та його твори будуть перенесені в авторство нового, коментарі також.

Пишіть в особисті повідомлення, я зроблю, Домовились?

люблю вас)

Майк

Мізалекордія, Paraska and 6 other users have reacted to this post.
МізалекордіяParaskaКульбабусяAlex PinesВидалений користувач Видалений користувач ЦКПВSill_Veylin
Hi!

Добрий день!

Вибачте, але можете розповісти, для чого це роблять? о-о Бо я зареєстрована через соціалку, і тепер думаю, у "новому" профілі є якась різниця? 【・_・?】 Може я щось пропустила? >.<

Заздалегідь дякую (。・ω・。)ノ♡

Видалений користувач has reacted to this post.
Видалений користувач

Комусь прив'язуватися до пошти та пароля просто зручніше)

chidilora has reacted to this post.
chidilora

А перехід на профіль через пряму реєстрацію є обов'язковим? Бо я реєструвалась через гугл, і мені зараз так навіть зручніше, ніж напряму. Не треба безліч логінів та паролів пам'ятать

diamond cucumber, Видалений користувач and Le_Vicomte have reacted to this post.
diamond cucumberВидалений користувач Le_Vicomte
Щиро ваша Лакі_9

я теж вважаю що через соціалку зручніше.

але то я так вважаю.)))

багато хто питал саме про пряму реєстрацію. це виключно за вашим бажанням, зовсім не обов'язково.

Hi!
Цитувати Майк Штеккєр від 13.05.2022, 21:23

я теж вважаю що через соціалку зручніше.

але то я так вважаю.)))

багато хто питал саме про пряму реєстрацію. це виключно за вашим бажанням, зовсім не обов'язково.

Я раніше теж реєструваламь всюди окремо. А потім перейшла на гугл, бо поки працювала у школі, було багато сервісів і платформ, де потрібна була реєстрація для роботи. І стало зрозуміло, що всі паролі в голові не утримаєш. А гугл завжди під рукою. Мені простіше було зробити спеціальну пошту для цього сайту, тві і так далі, на весь фанфікшин, відокремивши все від основної пошти

Майк Штеккєр and Le_Vicomte have reacted to this post.
Майк ШтеккєрLe_Vicomte
Щиро ваша Лакі_9