Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Як користуватись сайтом?

PreviousPage 2 of 3Next

А чи можна на цьому сайті підписатися на фанфік, щоб отримувати сповіщенння про нові глави?

Darina, Night Rose and SoftBon have reacted to this post.
DarinaNight RoseSoftBon
Цитувати Maslo Arthur від 16.05.2022, 11:02

А чи можна на цьому сайті підписатися на фанфік, щоб отримувати сповіщенння про нові глави?

такого ще нема(

мабудь додам до списка побажань

curatarta@gmail.com, Circuss and 5 other users have reacted to this post.
curatarta@gmail.comCircussIceFloeYstavaYayaTytsПолунична НікольSoftBon
Hi!

Чому правилами заборонено викладати переклади. На інших сайтах я працюю як перекладач, та переводжу лише з дозволу автора. А тут це дивно, чому можна викладати фанфіки лише власного авторства.

Цитувати Olya від 17.05.2022, 09:39

Чому правилами заборонено викладати переклади. На інших сайтах я працюю як перекладач, та переводжу лише з дозволу автора. А тут це дивно, чому можна викладати фанфіки лише власного авторства.

Так можна ж! Саме в правилах це написано:

Можна публікувати:

Фанфіки, оріджинали які написані саме Вами (а не кимось іншим), перевірені на помилки згідно правопису української мови.

Переклади фанфіків, оріджиналів з іноземної мови, попередньо отримавши згоду від автора твору.

Night Rose and SoftBon have reacted to this post.
Night RoseSoftBon

Доброго дня!

Користувачам можна самотужки видалити пейрінг? Я тільки зараз зрозуміла, що українською він написаний неправильно.

Виникає певна проблема з пошуком фанфіків по фандому, оскільки за пошуком показує лише кілька робіт і перегорнути сторінку, аби побачити більше, неможливо. Чи можна це якось виправити?

the_beth, YayaTyts and 2 other users have reacted to this post.
the_bethYayaTytsHelenwind_solar
Цитувати Lone_Traveller від 10.07.2022, 17:34

Виникає певна проблема з пошуком фанфіків по фандому, оскільки за пошуком показує лише кілька робіт і перегорнути сторінку, аби побачити більше, неможливо. Чи можна це якось виправити?

Пошук, то моя болюча тема... і не лише по окремому фандому, але процес покращення запущений, тепер очікую результату.

9fainy_fa and Night Rose have reacted to this post.
9fainy_faNight Rose

Чи можна якось знайти ті роботи, що я коментувала, бо хочу перечитати? Десь в мене є мої коменти чи список робіт, що я оцінила?

Darina, 9fainy_fa and 2 other users have reacted to this post.
Darina9fainy_faYayaTytsNight Rose

Чи є можливість зберігати фанфіки?

Як можна додати до фанфіку ще розділ\частину, щоб не писати всю інформацію заново?

9fainy_fa and Night Rose have reacted to this post.
9fainy_faNight Rose
PreviousPage 2 of 3Next