Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Як користуватись сайтом?

Page 1 of 3Next

Не можу зрозуміти як поставити аватар... Буду дуже вдячна за допомогу

В налаштуваннях профіля.
Алгоритм і справді заморочливий, бо це робиться через зовнішній ресурс.
На вкладці редагування є можливість "змінити аватарку". Вас перекине на зовнішній сайт де теж треба зареєструватись (я заходила через гугл-пошту) і тоді загружати фото з комп'ютера.
Після оновлення материнської сторінки аватарка вже буде тут)

 

Marfu, Yorycheen and Юстина Дубенська have reacted to this post.
MarfuYorycheenЮстина Дубенська
Цитувати Alex Pines від 07.04.2022, 11:52

Не можу зрозуміти як поставити аватар... Буду дуже вдячна за допомогу

Аватар можна змінити у профілі форуму - розділ Profile.

Подекуди із сайтом і справді заморочливо та незрозуміло. Наприклад що бачиш у свому профілі тільки ти а що усі, як зробити щоб профіль називався якимось нікнеймом а не тврїм справднім іменем. Це те із чим я зіткнулась тільки зараз

Булу б чудово якбт можна було міняти тему світлу/ темну /звичайну.

Так я дуже рада що такий сайт існує та всеж хотілося б більше все зрозуміло (класно якти була б інструкція) та просто  і більше нових функцій

(Звичайно на фікбуку також не все ідеально і це російський сайт але здається ідея пішла від нього та може від нього взяти і деякі функції чи ще щось, подивитись що було б класно зробити для комфорту користувачів(щоб і заохочуввло нових) )

І чесно класно було б якби можна було приховати пошту

Та незрозуміло трішки чого тема такого світлого кавового кольору а все посередині в білих квадратиках

(Круто було б зробити цей сайт більш естетичним)

О на головний екран додати можна, а додатку часом немає?(

Рада що існує такий сайт💖

Татева, N-Girl and 12 other users have reacted to this post.
ТатеваN-GirlSvayytayffygreswdeadandmadKapustyanochkaGyren ArisCrunchy BadassДіана ГненюкЮкайо ЁсикавасянкаYayaTytsWsiakamaria.s

Не знаю в какой теме можно задать вопрос. Я прочитала правила но так и не увидела, а можно публиковать работы с инцестом? ( у меня в одной работе несколько видов так сказать и между братьями и между братом и сестрой.)

Здравствуйте! Я добавила две работы по одной главе.  И как теперь мне добавлять следующую главу к одной из работ? нажимать на вкладку "добавить роздил" и опять заполнять шапку ориджа?  или как действовать? помогите пожалуйста!

Не знаю куди писати, інфу не знайшла. Не розумію як залишити коментар до фанфіку, текст написала, а відправити не можу... Ніякі клавіші та їхні комбінації не працюють, з телефону також не можу

Я так розумію, сайт трохи некоректно працює від учора: зникла можливість оцінити роботу, самі оцінки теж зникли. Мабуть, залишити коментар теж неможливо через ці технічні проблеми. Сподіваюсь, що адміністрація знає про проблему і вона скоро буде усунута.

найшвидша коммунікація - твіттер, приватні повідомлення для фанфіка
так, щойно побачив проблему з коментами та оцінками. дивлюся.

IceFloe has reacted to this post.
IceFloe
Hi!

дивна помилка

дивно з'явилася та від'явилася)

Hi!
Page 1 of 3Next