Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Пропозиції що до розвитку проекта

PreviousPage 8 of 14Next

Агов люди, всім доброго! А чи буде можливість вставляти ілюстрації чи то в текст чи до окремим зображенням до кожної глави? Деколи хочеться викласти малюночок. ) на рахунок авторства ілюстрацій розумію, що використання чужих артів можливе тільки з дозволу автора, але є можливість вставляти посилання або хоча б власні підкріпляти? Чи може то тільки мені здавалося цікавим...

YayaTyts has reacted to this post.
YayaTyts
Цитувати JustUart від 29.05.2022, 14:50

Агов люди, всім доброго! А чи буде можливість вставляти ілюстрації чи то в текст чи до окремим зображенням до кожної глави? Деколи хочеться викласти малюночок. ) на рахунок авторства ілюстрацій розумію, що використання чужих артів можливе тільки з дозволу автора, але є можливість вставляти посилання або хоча б власні підкріпляти? Чи може то тільки мені здавалося цікавим...

таке планується)

YayaTyts, Пані_Едельвейс and JustUart have reacted to this post.
YayaTytsПані_ЕдельвейсJustUart
Hi!

підняв форму введення каментів в гору, давайте спробуємо як воно)

YayaTyts and Пані_Едельвейс have reacted to this post.
YayaTytsПані_Едельвейс
Hi!

Добрий день, сьогодні я вперше завітав на цей сайт і як тільки я його знайшов відразу ж зрадів думав почну писати свою роботу на Українській але як тільки трішки поплутав по ресурсу сильно розчарувався. В стрічці пошуку досить неприємно висвітлюється роботи, в великій рамці великим шрифтом пише Сюжет нижче автор і вже під ним назва твору. Така форма надзвичайно незручна і якщо честно інтуїтивно не зрозуміла. Окрамо розчарував мене перехід між розділами тобто він зверху і якщо дочитав один розділ потрібно повертатись на верх. Немає сторінки твору де можна ознайомитись з описом тегами і іншою інформацією і де можна вибріти розділ який можна почитати.

Уже ці недоліки відштовхують і роблять ресурс не привабливим. Скажу честно я пишу фф на фикбуке да да на москальскій мові тим не менш сайт в них набагато красивіший. Якщо запитуєте мене як виправити ситуацию то банально скопіювати  загальну структуру ффікбука його пактичні застосунки і зробити свій стіль. Не зрозумійте мене неправельно я не намагаюся дискридитувати  ресурс просто розповів про свої відчуття.

зуся, YayaTyts and 3 other users have reacted to this post.
зусяYayaTytsАнна ВасиленкоElliebluedressFira_Firekoi

Тааак, фікбук можна було б відвідати і злизати в них кілька хороших рішень, але не все відразу. Я думаю сайт ще формується, молодий і все таке подібне. Все з часом буде. Тож, я не про те, взагалі то. Я помиляюся чи в пошуку фанфіків немає функції сортування? Ну по рейтингу, (якщо хтось голосував), по кількості переглядів можливо, по часу додавання нові/старі зверху?

Densewood, Анна and Fira_Firekoi have reacted to this post.
DensewoodАннаFira_Firekoi

І ще додати можливість відмічати співавтора у шапці, а не в примітках у тексті.

Майк Штеккєр and YayaTyts have reacted to this post.
Майк ШтеккєрYayaTyts
Цитувати StCollector від 29.05.2022, 21:09

Добрий день, сьогодні я вперше завітав на цей сайт і як тільки я його знайшов відразу ж зрадів думав почну писати свою роботу на Українській але як тільки трішки поплутав по ресурсу сильно розчарувався. В стрічці пошуку досить неприємно висвітлюється роботи, в великій рамці великим шрифтом пише Сюжет нижче автор і вже під ним назва твору. Така форма надзвичайно незручна і якщо честно інтуїтивно не зрозуміла. Окрамо розчарував мене перехід між розділами тобто він зверху і якщо дочитав один розділ потрібно повертатись на верх. Немає сторінки твору де можна ознайомитись з описом тегами і іншою інформацією і де можна вибріти розділ який можна почитати.

Уже ці недоліки відштовхують і роблять ресурс не привабливим. Скажу честно я пишу фф на фикбуке да да на москальскій мові тим не менш сайт в них набагато красивіший. Якщо запитуєте мене як виправити ситуацию то банально скопіювати  загальну структуру ффікбука його пактичні застосунки і зробити свій стіль. Не зрозумійте мене неправельно я не намагаюся дискридитувати  ресурс просто розповів про свої відчуття.

Люблю чесність...

Підозрюю, що багато хто з цим в думках погодиться, але не кожен зізнається (плюс не знаю чи то так просто все злизати, та й чи законно чесно кажучи). Тяжко звикати до чогось нового, особливо якщо це нове не на тому ж рівні, що й старе та звичне. Але, власне кажучи, велика подяка за те, що є, бо й цього могло не бути. Радує, що сайт постійно оновлюється, щось виправляють, щось підправляють, тому я особисто тепер просто в режимі очікування (та й часто доповнюю свої хочучки тут)))

Майк Штеккєр, Fillow and 7 other users have reacted to this post.
Майк ШтеккєрFillowАннаheyshiMiyukiJustUartStCollectormandarinkasanFira_Firekoi
Цитувати Sill_Veylin від 30.05.2022, 15:30

І ще додати можливість відмічати співавтора у шапці, а не в примітках у тексті.

докинув у перший пост

Hi!
Цитувати YayaTyts від 30.05.2022, 17:23
Цитувати StCollector від 29.05.2022, 21:09

Добрий день, сьогодні я вперше завітав на цей сайт і як тільки я його знайшов відразу ж зрадів думав почну писати свою роботу на Українській але як тільки трішки поплутав по ресурсу сильно розчарувався. В стрічці пошуку досить неприємно висвітлюється роботи, в великій рамці великим шрифтом пише Сюжет нижче автор і вже під ним назва твору. Така форма надзвичайно незручна і якщо честно інтуїтивно не зрозуміла. Окрамо розчарував мене перехід між розділами тобто він зверху і якщо дочитав один розділ потрібно повертатись на верх. Немає сторінки твору де можна ознайомитись з описом тегами і іншою інформацією і де можна вибріти розділ який можна почитати.

Уже ці недоліки відштовхують і роблять ресурс не привабливим. Скажу честно я пишу фф на фикбуке да да на москальскій мові тим не менш сайт в них набагато красивіший. Якщо запитуєте мене як виправити ситуацию то банально скопіювати  загальну структуру ффікбука його пактичні застосунки і зробити свій стіль. Не зрозумійте мене неправельно я не намагаюся дискридитувати  ресурс просто розповів про свої відчуття.

Люблю чесність...

Підозрюю, що багато хто з цим в думках погодиться, але не кожен зізнається (плюс не знаю чи то так просто все злизати, та й чи законно чесно кажучи). Тяжко звикати до чогось нового, особливо якщо це нове не на тому ж рівні, що й старе та звичне. Але, власне кажучи, велика подяка за те, що є, бо й цього могло не бути. Радує, що сайт постійно оновлюється, щось виправляють, щось підправляють, тому я особисто тепер просто в режимі очікування (та й часто доповнюю свої хочучки тут)))

Тут ви праві те що є український сайт надзвичайно радую так і те що він не мертвий також обнадіює. Мої пошуки показали що це єдиний ресурс де дійсно є активність. Але як я вже зазначив маса недоліків і просто незручних речей відштовхує як читачів так і письменників ( ну якщо можна автора який пише фф назвати таким гордим словом). На рахунок злизати це погано, не згідний, досвід фікбука близько 10 років постійних змін, адаптацій і вдосконалень як на мене можна дещо підгледіти і запозичити. Неприємна правда но краще чим заново будувати велосипед.

На мою думку зараз такі умови що Українці будут раді найти щось своє. Звісно Українська аудиторія буде меншою але щоб її активізувати, привернути потрібен приємний ресурс. В цього сайду є перспектива зібрати під своїм крилом усіх Українців які хочуть писати рідною мовою  і в багатьох це бажання є, але є пласт людей, до якого відношусь і я, які побачуть сирий продукт і виберуть комфорт.

heyshi, Пані_Едельвейс and 3 other users have reacted to this post.
heyshiПані_ЕдельвейсLittle_mouseАнна ВасиленкоFira_Firekoi

А дякувати за покращення де? 🙂 Сьогодні була приємно здивована апгрейдом жанрів, напрямків і (особливо!) ретельним підходом до міток/попереджень!

Супер.

Майк Штеккєр, Densewood and 7 other users have reacted to this post.
Майк ШтеккєрDensewood~Irinpisha~АннаYstavaYayaTytsзусяАнна ВасиленкоElliebluedress
PreviousPage 8 of 14Next