Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Графічні проблеми з сайтом

Добрий вечір в мене появилася проблема що коли я заходжу на головну сторінку то все чисте(маю наувазі відсутність тексту і бічної панелі тобто де росташовані: останні коментарі, важливе, пошук і таке інше. P.S. видна лише верхня панель) при цьому коли я переходжу на інші розділи верхньої панелі все працює адекватно то глюк(який може бути лише в мене) чи ви просто експереминтуєте над новою головною сторінкою. Через це я не можу надіслати вам повідомлення про помилку тому намагаюся з вами зв'язатися через форум

MarchHare has reacted to this post.
MarchHare

Так, так, в мене абсолютно теж саме. Тож скоріш за все проблема не у Вас)
Сподіваюсь, скоро цей баг виправлять

DarkWizart has reacted to this post.
DarkWizart
Цитувати DarkWizart від 27.05.2023, 20:41

Добрий вечір в мене появилася проблема що коли я заходжу на головну сторінку то все чисте(маю наувазі відсутність тексту і бічної панелі тобто де росташовані: останні коментарі, важливе, пошук і таке інше. P.S. видна лише верхня панель) при цьому коли я переходжу на інші розділи верхньої панелі все працює адекватно то глюк(який може бути лише в мене) чи ви просто експереминтуєте над новою головною сторінкою. Через це я не можу надіслати вам повідомлення про помилку тому намагаюся з вами зв'язатися через форум

Привіт) Так, була проблема, вже вирішили. Готуємо оновлення сайту)

Enitra has reacted to this post.
Enitra
Цитувати fanfic.com.ua від 29.05.2023, 12:42
Цитувати DarkWizart від 27.05.2023, 20:41

Добрий вечір в мене появилася проблема що коли я заходжу на головну сторінку то все чисте(маю наувазі відсутність тексту і бічної панелі тобто де росташовані: останні коментарі, важливе, пошук і таке інше. P.S. видна лише верхня панель) при цьому коли я переходжу на інші розділи верхньої панелі все працює адекватно то глюк(який може бути лише в мене) чи ви просто експереминтуєте над новою головною сторінкою. Через це я не можу надіслати вам повідомлення про помилку тому намагаюся з вами зв'язатися через форум

Привіт) Так, була проблема, вже вирішили. Готуємо оновлення сайту)

Дякую за відповідь я залишу цей форум відкритим якщо появиться аналогічна проблема в когось або в нас знову напишу тут

fanfic.com.ua has reacted to this post.
fanfic.com.ua