Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

як додати нову главу?

доброго часу доби. 

в мене є робота, там є одна глава, але я на знаю як додати нові до цієї ж роботи.

на сайті є команда така як «додати фанфік/розділ», але в мене додається новий фанфік, а розділ додати не можу; й у самому редагуванні фанфіку я не побачила де можно її додати.

допоможіть, будь ласка, буду дуже вдячна. 

 

Там у відео показується, що саме треба зробити для цього

 

Цитувати дінка мя фард від 25.11.2022, 00:52

доброго часу доби. 

в мене є робота, там є одна глава, але я на знаю як додати нові до цієї ж роботи.

на сайті є команда така як «додати фанфік/розділ», але в мене додається новий фанфік, а розділ додати не можу; й у самому редагуванні фанфіку я не побачила де можно її додати.

допоможіть, будь ласка, буду дуже вдячна. 

 

Ви натискаєте на Додати новий фанфік - а в полі для назви обираєте назву твору, до якого хочете додати новий розділ.

Цитувати fanfic.com.ua від 25.11.2022, 16:41
Цитувати дінка мя фард від 25.11.2022, 00:52

доброго часу доби. 

в мене є робота, там є одна глава, але я на знаю як додати нові до цієї ж роботи.

на сайті є команда така як «додати фанфік/розділ», але в мене додається новий фанфік, а розділ додати не можу; й у самому редагуванні фанфіку я не побачила де можно її додати.

допоможіть, будь ласка, буду дуже вдячна. 

 

Ви натискаєте на Додати новий фанфік - а в полі для назви обираєте назву твору, до якого хочете додати новий розділ.

Чому би не зробити ще відео гайдів на ютубі й це облегшело вам роботу з кожним великим оновленням або великими змінами в сайті добавляти на ютубі гайд зайяву чи щось таке подібне, щоб не було питань, як це сьогодні зробити? І вбивати зразу двох зайців одним пострілом. Бо з моменту появи сайту і першого відео про нього пройшло багато часу і було внесено багато змін. Це принесло хоч якусь активність на ютую канал і покаже, що ви дарма без діла не сидете й не пропиваєте донат.

Як приклад, можна, створити гайд щодо добавляння малюнків чи фото до сайту і таке інше. Думаю, це допоможе комусь і навіть мені як в автору фанфіків. Навіть можна зробити для цього віддільну вкладку в сайті для часто задаваючих питань.

Mikulich, Prostotin and 4 other users have reacted to this post.
MikulichProstotinЛіам/ ЛіліяЄліз Ліdelightful_jabkachupsee07

Досить не комфортно і не зрозуміло, написати просто номер розділу, назву й саму главу по ідеї, але там треба ще написати все останнє, тобто жанр і все інше, і то воно всеодно виставляється як інший фанфік, я досі не розумію як взагалі додати просто главу до мого фанфіку, якщо може хтось то поясніть будь ласка конструктивніше.

Цитувати Єліз Лі від 05.12.2022, 20:50

Досить не комфортно і не зрозуміло, написати просто номер розділу, назву й саму главу по ідеї, але там треба ще написати все останнє, тобто жанр і все інше, і то воно всеодно виставляється як інший фанфік, я досі не розумію як взагалі додати просто главу до мого фанфіку, якщо може хтось то поясніть будь ласка конструктивніше.

Як досвічений Фікврайтер на цьому зайті, я поясню тобі(і в цей момент й всім іншим), як додати новий розділ.

Щоб додати новий розділ в фанфіку ти маєш написати по порядку

  1. Назва:і пишеш тут назву розділу(обов'ясково)
  2. Написати твір (або щось написати щоб створити чернетку і перейти до наступного кроку)(обов'ясково)
  3. Назва твору: і вибераєш тут назву твору(обов'ясково)
  4. Розділ: Х(замість Х постав тільки цифри наприклад "1", "1.1", "1.5.2", і т.д.  щоб позначити який ) (не обов'ясково якщо він за розміром малий)
  5. Фандом: Вибираєш тут фандом якщо на основі чогось, якщо ні тоді це не потрібно і якщо власний світ то вибираєш ориджинал.(обов'ясково)
  6. Герої: Вибираєш тут Героїв з якими ти будеш мати найбульшу активність(не обов'ясково)
  7. Жанр: вибираєш жанр який відповідає Фанфіку(обов'ясково)
  8. Рейтинг: вибираєш Рейтинг який відповідає Фанфіку (обов'ясково)
  9. Розмір: вибираєш Розмір який відповідає Фанфіку (обов'ясково)
  10. Напрям: вибираєш Напрям відносин який відповідає Фанфіку (не обов'ясково, але бажано)
  11. Мітки: вибираєш Мітки, які відповідають Фанфіку(обов'ясково)
  12. Статус: вибираєш статус написання Фанфіку(обов'ясково)
  13. Попередження: вибираєш попередження (не обов'ясково, але бажано,якщо не має пишеш щоб добавити)
  14. Ставлення до критики: вибираєш ставлення до критики(не обов'ясково, але бажано, якщо неає пишеш, щоб добавити)
  15.  вибираєш з трьох кнопок:Публікувати,Зберегти чернетку,Видалити- які в самому низу
  16. І так по колу поки ти не напишиш докінця Фанфік (Чи поки ти його не видалиш якщо захочеш)

Публікувати- клікаючи цю кнопку, ти публікуєш вже готовий розділ(фанфік)

Зберегти чернетку- клікаючи цю кнопку, на відміну від Публікувати ти зберігаєш не готовий розділ(фанфік) на сервері чернетку і зможеш не боячись дописати в вільний час.

Видалити- клікаючи цю кнопку, ти розділ(фанфік), якщо не сподобався. Тож будь обережний бо ти не зможеш її повернути, якщо текст не збережений в іншому форматі.

Ось так приблизно тут і виходить 😉

delightful_jabka has reacted to this post.
delightful_jabka
Цитувати DarkWizart від 05.12.2022, 22:27
Цитувати Єліз Лі від 05.12.2022, 20:50

Досить не комфортно і не зрозуміло, написати просто номер розділу, назву й саму главу по ідеї, але там треба ще написати все останнє, тобто жанр і все інше, і то воно всеодно виставляється як інший фанфік, я досі не розумію як взагалі додати просто главу до мого фанфіку, якщо може хтось то поясніть будь ласка конструктивніше.

Як досвічений Фікврайтер на цьому зайті, я поясню тобі(і в цей момент й всім іншим), як додати новий розділ.

Щоб додати новий розділ в фанфіку ти маєш написати по порядку

  1. Назва:і пишеш тут назву розділу(обов'ясково)
  2. Написати твір (або щось написати щоб створити чернетку і перейти до наступного кроку)(обов'ясково)
  3. Назва твору: і вибераєш тут назву твору(обов'ясково)
  4. Розділ: Х(замість Х постав тільки цифри наприклад "1", "1.1", "1.5.2", і т.д.  щоб позначити який ) (не обов'ясково якщо він за розміром малий)
  5. Фандом: Вибираєш тут фандом якщо на основі чогось, якщо ні тоді це не потрібно і якщо власний світ то вибираєш ориджинал.(обов'ясково)
  6. Герої: Вибираєш тут Героїв з якими ти будеш мати найбульшу активність(не обов'ясково)
  7. Жанр: вибираєш жанр який відповідає Фанфіку(обов'ясково)
  8. Рейтинг: вибираєш Рейтинг який відповідає Фанфіку (обов'ясково)
  9. Розмір: вибираєш Розмір який відповідає Фанфіку (обов'ясково)
  10. Напрям: вибираєш Напрям відносин який відповідає Фанфіку (не обов'ясково, але бажано)
  11. Мітки: вибираєш Мітки, які відповідають Фанфіку(обов'ясково)
  12. Статус: вибираєш статус написання Фанфіку(обов'ясково)
  13. Попередження: вибираєш попередження (не обов'ясково, але бажано,якщо не має пишеш щоб добавити)
  14. Ставлення до критики: вибираєш ставлення до критики(не обов'ясково, але бажано, якщо неає пишеш, щоб добавити)
  15.  вибираєш з трьох кнопок:Публікувати,Зберегти чернетку,Видалити- які в самому низу
  16. І так по колу поки ти не напишиш докінця Фанфік (Чи поки ти його не видалиш якщо захочеш)

Публікувати- клікаючи цю кнопку, ти публікуєш вже готовий розділ(фанфік)

Зберегти чернетку- клікаючи цю кнопку, на відміну від Публікувати ти зберігаєш не готовий розділ(фанфік) на сервері чернетку і зможеш не боячись дописати в вільний час.

Видалити- клікаючи цю кнопку, ти розділ(фанфік), якщо не сподобався. Тож будь обережний бо ти не зможеш її повернути, якщо текст не збережений в іншому форматі.

Ось так приблизно тут і виходить 😉

Чуть не забув, щоб редагувати клікаєш Редагувати в вкладці "Мої твори" біля назви потрібного розділу(Фанфіку). Надіюся, що моє пояснення всім зрозуміле і вам допомогло на цей момент, якщо щось не зрозуміло чи є питання, пишіть в приват на цьому сайті або створюйте тему в форумі і надсилайте мені посилання на тему в форумі. А я по-можливості  допоможу чим зможу.