Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Пошук взаємного читання/коментування для початківців)

Page 1 of 2Next

Початківцям, як я, важко знайти читачів чи колег по даному ремеслу, до котрих можна б було звернутись із питаннями, в якому саме руслі краще розвиватись, де публікуватись і що саме потрібно аудиторії. Пропоную взаємно читати і коментувати роботи один одного, при цьому, можливо, стати хорошими друзями)

B der Line has reacted to this post.
B der Line
Тг - @shanovn_a

Мені цікаво, можете трохи більше розповісти про це, бо я не зовсім розумію як це працюватиме (так, я трохи тупенький, що ж поробиш)

добрий вечір! цікавить щось схоже, якщо вам не важко, поясніть мені, чи можна писати на даному сайті у вигляді приватних повідомлень, бо я тільки ось почала ним користуватися) дякую.

@kalidasa

Я теж тут нещодавно, але, наскільки я зрозумів, тут є можливість писати приватні повідомлення. Для цього потрібно зайти у профіль людини, якій бажаєте написати, і натиснути "Private Message"

павук has reacted to this post.
павук

Добрий вечір, вибачте, за відсутність вчасної відповіді (робота, підготовка до свят, інші проблемки).

Що я мала на увазі - це знаходження людини, яка б була не проти перечитати твою роботу/роботи, написати про свої враження, плюси, мінуси, прогалини в сюжеті, помилки в тексті і таке інше) Серед моїх знайомих немає нікого, хто б займався подібним, тому з такими питаннями вирішила звернутись на форум в пошуках тих, хто зіштовхнувся з схожою проблемою. Звісно, це буде взаємним, можливо, не на рівні форуму чи приватних повідомлень на сайті, а десь на просторах телеграму і т.д, де б було зручно комунікувати і скидати те чи інше, будь то готовий текст чи просто чернетки з ідеями)

SoGu, Beleidigung and 3 other users have reacted to this post.
SoGuBeleidigungтвій соседпавукaaaaajdiekw
Тг - @shanovn_a

Прекрасна ідея 🙂
Не проти цього і з радістю буду читати/кидати фанфікі і буду допомагати!)
(якщо що, мій тг - mypluk)

Цитувати Ірина від 24.12.2023, 01:32

Добрий вечір, вибачте, за відсутність вчасної відповіді (робота, підготовка до свят, інші проблемки).

Що я мала на увазі - це знаходження людини, яка б була не проти перечитати твою роботу/роботи, написати про свої враження, плюси, мінуси, прогалини в сюжеті, помилки в тексті і таке інше) Серед моїх знайомих немає нікого, хто б займався подібним, тому з такими питаннями вирішила звернутись на форум в пошуках тих, хто зіштовхнувся з схожою проблемою. Звісно, це буде взаємним, можливо, не на рівні форуму чи приватних повідомлень на сайті, а десь на просторах телеграму і т.д, де б було зручно комунікувати і скидати те чи інше, будь то готовий текст чи просто чернетки з ідеями)

добрий вечір! мені дуже цікава дана ідея, тож, якщо ви досі не знайшли партнера, я готова працювати)

Цитувати 3nd7 від 23.12.2023, 22:03

@kalidasa

Я теж тут нещодавно, але, наскільки я зрозумів, тут є можливість писати приватні повідомлення. Для цього потрібно зайти у профіль людини, якій бажаєте написати, і натиснути "Private Message"

дуже дякую за пояснення) знайомлюся з сайтом)

Цитувати kalidasa від 24.12.2023, 20:17
Цитувати 3nd7 від 23.12.2023, 22:03

@kalidasa

Я теж тут нещодавно, але, наскільки я зрозумів, тут є можливість писати приватні повідомлення. Для цього потрібно зайти у профіль людини, якій бажаєте написати, і натиснути "Private Message"

дуже дякую за пояснення) знайомлюся з сайтом)

Якщо вам досі цікаво, напишіть мені у тг @shanovn_a )

Тг - @shanovn_a

Я теж можу приєднатися ❤️якщо комусь ок читати фемслеш - то можу скинути свою роботу, вашу теж прочитаю.

B der Line and Felix_ne_korm have reacted to this post.
B der LineFelix_ne_korm
Page 1 of 2Next