Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Попаданець - здатність персонажа

Ваш герой стає здатністю каноного персонажа або ОС(original character). Це може бути будь-який фандом, але бажані: "Моя Геройська Академія", "Літературні генії Бродячі пси".

Вітаю! Тільки не попаданець, а потраплянець

Перепрошую, але на сайті такий жанр називається "Попаданці".

Цитувати Devoted to Morpheus від 20.07.2022, 16:33

Ваш герой стає здатністю каноного персонажа

Хмм паданець стає здітністю каноного персонажа цікава ідея вже є плани на реалізацію

або ОС.

Це як Оперативна Система, чи ти мав наувазі система гравця або щось подібне прошу вас уточнити?

Це може бути будь-який фандом, але бажані: "Моя Геройська Академія", "Літературні генії Бродячі пси".

З моєю геройською академією я знайомий з давно передивився навіть фільми тож в каноні я розбираюся дуже добре і проколів в часовій лінії подій думаю не буде. Щодо "Літературні генії Бродячі пси" вони мені не знайомі може якось скинеш в приват чат тут. В цілому думаю я зможу написати фанфік, але прожу уточнень щоб точно знати в яких рамках воно має бути.

Devoted to Morpheus has reacted to this post.
Devoted to Morpheus

ОС. Мається на увазі Оригінальний Персонаж (Original Character).

Ніяких рамок, навіть по фандомам. Мені просто цікаво почитати про такий концепт.

P. S. Вибачте, що так пізно, сповіщення тут погано працюють.

P. S. S. Можете потім кинути посилання на фф? У профілі їх не видно.

Цитувати Devoted to Morpheus від 15.08.2022, 22:07

ОС. Мається на увазі Оригінальний Персонаж (Original Character).

Ніяких рамок, навіть по фандомам. Мені просто цікаво почитати про такий концепт.

P. S. Вибачте, що так пізно, сповіщення тут погано працюють.

P. S. S. Можете потім кинути посилання на фф? У профілі їх не видно.

О тоді зовсім немає проблем може мені якось і получиться зробити що ГГ мого фанфіку і ГГ того фанфіку по попадання в каноного героя будуть в одному мультиверсіумі, а потім і перетинатимуться час від часу. І в них будуть спільні глави. Як раз я зараз перероблюю свій фік, може мені якось получиться зробити це. Бо на мою думку, це цікава їдея. Як ви про це думаєте?

Devoted to Morpheus has reacted to this post.
Devoted to Morpheus

Пишіть! На все воля вашій фантазії.

ось перший розділ фанфіку який я почав писати по вашій заявці

https://fanfic.com.ua/fanfic/%d1%82%d0%be%d0%bc-1-%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b0%d1%82%d0%be%d0%ba-%d1%96-%d0%b2%d0%b8%d0%b1%d1%96%d1%80-%d0%b1%d0%b0%d0%b6%d0%b0%d0%bd%d1%8c/

Devoted to Morpheus has reacted to this post.
Devoted to Morpheus