Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Не можу відкрити нову вкладку

Не працює контекстне меню. Мені взагалі не вдається відкрити нову вкладку, потрібно лише скакати туди-сюди за допомогою стрілочок, чи відкривати додаткові вікна на роботи чи форум в обхід.

Сподіваюсь це виправлять, дякую!

trovant, 9fainy_fa and Полунична Ніколь have reacted to this post.
trovant9fainy_faПолунична Ніколь

Маю таку саму проблему. Також хочу сказати про не працюючий пошук. Я вже пів року користуюсь цим форумом та ніколи не можу скористатись пошуком та пошуком фанфіків - що на трьох телефонах, що на ноутбуці - не працює. Пишу зараз фанфік і шукаю куди викласти та не можу тут навіть знайти та почитати фанфік про таку саму тему, як і в мене. Я вставляю назву в "назва фанфіку", тицяю "пошук" і в мене весь екран стає білим і пише шо у мене розійшлись теми... я не можу нічого знайти і просто не можу користуватись сайтом. Але я не хочу спонсорувати .осійські сайти, тому не збираюсь кудить йти і переставати користуватись цим сайтом. Сподіваюсь, скоро це виправлять тут і я зможу тут працювати

9fainy_fa and YayaTyts have reacted to this post.
9fainy_faYayaTyts
Дімон
Цитувати Дмитро Барабан від 17.10.2022, 14:12

Маю таку саму проблему. Також хочу сказати про не працюючий пошук. Я вже пів року користуюсь цим форумом та ніколи не можу скористатись пошуком та пошуком фанфіків - що на трьох телефонах, що на ноутбуці - не працює. Пишу зараз фанфік і шукаю куди викласти та не можу тут навіть знайти та почитати фанфік про таку саму тему, як і в мене. Я вставляю назву в "назва фанфіку", тицяю "пошук" і в мене весь екран стає білим і пише шо у мене розійшлись теми... я не можу нічого знайти і просто не можу користуватись сайтом. Але я не хочу спонсорувати .осійські сайти, тому не збираюсь кудить йти і переставати користуватись цим сайтом. Сподіваюсь, скоро це виправлять тут і я зможу тут працювати

Мабуть вдесяте себе ж продублюю, але пошук — моя болюча тема.

Щодо знайти щось схоже, то просто оберіть лише потрібний фандом і щоб таки напевно, лише один, на сторінці пошуку, решту рядків типу жанр, розмір залиште пустими і вперед! Або ж лише жанр...

9fainy_fa has reacted to this post.
9fainy_fa