Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Гарячі новини!!!1

PreviousPage 2 of 3Next
Цитувати Mizalekordiya від 17.05.2021, 18:28

Куди можна написати, якщо я виявила проблему на сайті?

Привіт!!
Внизу сторінки, там де "угода користувача", є "служба підтримки". Але я непроти дізнатися де завгодно, щоб скоріше це виправити! Можна ще теґнути мене або @fanfic-com-uagmail-com

 

камелічка, Мізалекордія and Уляна Стасишин have reacted to this post.
камелічкаМізалекордіяУляна Стасишин
Hi!

@mizalekordiyagmail-com соррі, тільки побачив що форма "служба підтримки" працює не так як треба(
Виправив. Дякую)

Мізалекордія and Уляна Стасишин have reacted to this post.
МізалекордіяУляна Стасишин
Hi!

Додали підписку на коментарі до робіт!

Під полем для вводу коментаря можете побачити напис із пропозицією підписки на коментарі. Зауважимо, що необов'язково залишати коментар, щоб здійснити підписку. Треба натиснути на слово з активним посиланням "підписатися" та підтвердити підписку по електронній пошті.

_ Ellmorre_, Мізалекордія and 2 other users have reacted to this post.
_ Ellmorre_МізалекордіяGreenLionJonttes

Привіт, друзі! Оголошуємо про невеличкі, але корисні оновлення на сайті:

швидке переміщення знизу вгору сторінки, кількість переглядів фанфіку, ранк користувача та кількість коментарів.

Далі буде 😉

Мізалекордія and Комора Сухобока have reacted to this post.
МізалекордіяКомора Сухобока

Це чудово, оновлення це мегакруто та мегаважливо. Але є питаннячко: як працює ранк користувача? І чим відрізняється минулий підрахунок переглядів від нового?

Мізалекордія has reacted to this post.
Мізалекордія
Читати фанфікиПосилання на twitter
Цитувати Комора Сухобока від 29.08.2021, 15:54

Це чудово, оновлення це мегакруто та мегаважливо. Але є питаннячко: як працює ранк користувача? І чим відрізняється минулий підрахунок переглядів від нового?

Ранк ні на що не впливає, окрім як використовується в розважальних цілях 🙂 Або буде корисний тим, хто хоче досягати нових звань))

Про кількість переглядів: ми цю фішку запустили пару тижнів тому, але от тільки дійшли до оголошення новини 🙂

Мізалекордія and Комора Сухобока have reacted to this post.
МізалекордіяКомора Сухобока

Сповістила вже вдруге в підтримку про помилку при входженні на акаунт через твітер. Сподіваюсь, що з цим можна щось зробити, бо інакше я б хотіла якось видалити свою роботу, до якої не можу мати доступ. :С

Друзі привіт. Дійсно з’явилися проблеми з логіном через твіттер. Днями поправлю)

Залишайтеся на зв’язку!

Мізалекордія and syao have reacted to this post.
Мізалекордіяsyao
Hi!

Добрий вечір. Чи можна буде викладати переклади іноземних фанфіків?

Всім привіт! Ознайомилася з правилами, все зрозуміло. Щодо іноземних мов таки питання: в період, коли про цей портал я не знала, писала "відомо де" і "відомо якою мовою". Хотіла перекласти свою роботу взагалі, але щодо саме цього порталу: це можна зробити або це все ж таки порушить правила?

Сорі, якщо дурне питання, але повинна була спочатку його поставити). Дякую).

PreviousPage 2 of 3Next