Мей зачинила двері на замок коли Привид пішов з туалету, сіла на підлогу і почала думати що відбувається між ними з Лейтенантом.

– Мія чому ти його не відштовхнула, ти ж могла це зробити, а… а він чому так сильно наблизився. Ні Мія пам’ятай тобі кохати не можна, чому я така тряпка поряд з ним?- дівчина почала закохуватися но вона цього дуже боїться. До того як вона потрапила на базу Прайса її навчали що кохання тільки заважає на службі і на завданнях ” Мія запам’ятай кохати заборонено! Кохання вб’є тебе. Ти повинна бути холодною і гострою як ніж, щоб тебе боялися.” – все раз за разом повторювала наставниця Мей. Але щось пішло не так як вона прибула на Базу, новобранців вона пожаліла, хоч і могла їх відгамселити. З Лейтенантом в загалі почала розтавати як лід під сонечком.

– Мія, зберись до купи!- зібралася дівчина з думками і пішла на тренування. Прийшов час бойових мистецтв, сьогодні вони бились по-справжньому, чому Мей дуже зраділа, настрій був когось побити. Вона підійшла до Лейтенанта зі словами :

– пам’ятаєш я обіцяла тебе відгамселити? Так ось, сьогодні чудовий день для цього.

– багато береш на себе, тобі не здається ?

– мені здається, що ти злякався мене !- з усмішкою відповіла дівчина

– чому я повинен боятися тебе. Ти така маленька, боюся щось тобі зламати, піди он до того чахлика.- він показав на самого худощявого хлопця з Бази. Мей глянула на Привида зі злоба , так він був більше неї у три рази, дівчина знає як правильно таких знешкодити. Мей трішки забулась хто перед нею стоїть.

– ой…ти спочатку спробуй мене хоч раз вдарити по обличчю!

– добре, догралась…но коли я тебе вдарю по обличчю ти будеш вина мені бажання!

– добре – Мія дуже зраділа. І вони пішли ставати у стійку, дівчина занесла кулак по обличчю Привида він відмахнувся її удару, через що Мей тільки продовжувала, їй дуже сильно хотілося його вдарити. Бійка не довго тривала, Привид перехватив її руку і швидко замахнувся, після чого пролунав легенький ляпас по шоці дівчини.

– я виграв – з нудьгою відповів Лейтенант, так наче він чекав коли вона награється.

– добре, я…я мабуть піду – дівчина була в шоці що програла, скільки років навичок і програла. Привид прижмурився і подивився їй у спину.

– що це з нею? Може я сильно вдарив…ні тут щось інше- подумав Саймон. Потім Привид помітив що весь цей час за ними спостерігали.

– так на що дивимося? Бігом тренуватися. – крикнув Лейтенант, до нього підійшов Соуп.

– бляха Саймон,що між вами коїться?

– Джонні це тобі треба спитати у Мії. Бо мені теж дуже цікаво що відбувається.

Дівчина вирішила прогулятися на подвір’ї як до неї підійшов Соуп

– Мія, що між вами коїться? – запитав Джонні

– між нами?- здивувалась Мей

– так, між тобою і Саймоном.

– нуу… Я просто хотіла його вдарити, а так як він старший по званню за мене я не можу цього зробити коли мені заманеться ну сьогодні і випала така змога.

– щось мені здається що ви обидва мені брешете.

– чого це мені брехати, я кажу як є…

– добре.

– о… В мене є пропозиція, но якщо спіймають нас покарають

– я не знаю що ти пропонуєш, но я вже згідний – засміявся Соуп

– я пропоную трішки випити

– ну тоді зустрінемось після відбія

– так, у кімнаті для покарань

– добре, тоді ходімо потренуємось?

– так, ходімо.

 

Коментарі

Поки що немає коментарів. Чому б вам не розпочати обговорення?

Залишити відповідь