Розділи
-
Ще один подкаст пройшов чудово. Ми всі так виснажилися. В нас з Спартачком фанаток все більше. Всі хочу обіймів , фото , а це дуже виснажло , навіть для мене. За Спартака взагалі мовчу. -Щось я так стомився , можна я в тебе на плечі подрімаю? - Ага , розмріявся. Я не твоя мати. - Ну…-
1,8 K • Ongoing
-
-
- Привіт хлопці, - крикнув Коля підходячи до Спартака та Жені. - Привіт Коля, - промовив у відповідь Женя, у той же час коли Спартак так і не дав відповіді. - Що з ним? - Якби я знав сам, - трішки із смутком сказав Женя, дивлячись на товариша. - Доброго вечора усім, - підійшовши привітався…-
1,8 K • Ongoing
-
- Previous 1 … 176 177 178 … 1 341 Next
