Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Додати фанфік

PreviousPage 2 of 4Next

Привіт, чомусь не хоче додавати роботу, натискаю "публікувати" викидає "на сайті сталась критична помилка" і все. Спробувала кілька разів, але безуспішно.
Що робити в такому випадку?(
Така ж ситуація при спробі зберегти чернетку.

gemini_anni, Viktoria Mikhienko and 2 other users have reacted to this post.
gemini_anniViktoria MikhienkoCorgi PoggiYayaTyts

Доброго дня! Я хочу публікувати свій фанфік, але коли я записала всі поля та тисну кнопку ,,публікувати,, вистрибує білий екран і пише, що на сайті серйозна помилка(. Коли я хотіла додати коментар під іншим фанфіком, я тисну на кнопочку, але вона теж одразу пропадає. Я маю надію, що вам це буде дуже просто вирішити. Дякую.

gemini_anni has reacted to this post.
gemini_anni

Доброго часу доби. Я хочу опублікувати на цьому сайті переклад не свого фанфіка з рашиської на нашу солов'їну мову. Звичайно, дозвіл від автора я маю, але я не знаю де мені вказати автора, бо відповідне поле мені не висвічується. Не знаю, може його немає. Підкажіть, будь ласка, як мені вчинити в цій ситуації, щоб не порушити авторські права.

Hollow _Memories has reacted to this post.
Hollow _Memories

я бачу люди публікукють. проблема зараз є?

Hi!
Цитувати Лінивець і чашка чаю від 20.04.2022, 16:14

Доброго часу доби. Я хочу опублікувати на цьому сайті переклад не свого фанфіка з рашиської на нашу солов'їну мову. Звичайно, дозвіл від автора я маю, але я не знаю де мені вказати автора, бо відповідне поле мені не висвічується. Не знаю, може його немає. Підкажіть, будь ласка, як мені вчинити в цій ситуації, щоб не порушити авторські права.

Вказати автора можна на початку кожного розділу фанфіку. Поки так. Далі чекаємо на оновлення, де будуть відповідні поля.

Лінивець і чашка чаю has reacted to this post.
Лінивець і чашка чаю

Добрий день!

Чи можна добавляти власний переклад моїх же фанфів, які також існують російською мовою (були написані на фандомну битву)?

(Одразу зазначу, що вони по Ai no kusabi, не знаю як перевести українською, найдоречніше що вигадалося - Проміжок кохання. Тож якщо можна, то було б гарно цей фандом додати на сайт.)

Заздалегідь дякую.

Цитувати Bakaneko від 22.04.2022, 03:34

Добрий день!

Чи можна добавляти власний переклад моїх же фанфів, які також існують російською мовою (були написані на фандомну битву)?

(Одразу зазначу, що вони по Ai no kusabi, не знаю як перевести українською, найдоречніше що вигадалося - Проміжок кохання. Тож якщо можна, то було б гарно цей фандом додати на сайт.)

Заздалегідь дякую.

Фандом доданий. Якщо роботи десь опубліковані, варто вказати посилання на оригінал.

Добрий день. В мене це чогось взагалі не працює. Стосовно чернетки та (власноруч) додати фєндом. Писала цілий день твір, зберігла, як чернетку і він просто зник. Хочу написати новий твір, але не можу, бо фєндома The Sims не існує, а додати я його не можу. Пише "результатів немає" на англ звичайно. Просто безрезультатно клікаю на enter. Зверталась ще місяць назад, щодо чернетки. Ніхто мені так і не відповів.

Цитувати Weinhait від 25.04.2022, 18:27

Добрий день. В мене це чогось взагалі не працює. Стосовно чернетки та (власноруч) додати фєндом. Писала цілий день твір, зберігла, як чернетку і він просто зник. Хочу написати новий твір, але не можу, бо фєндома The Sims не існує, а додати я його не можу. Пише "результатів немає" на англ звичайно. Просто безрезультатно клікаю на enter. Зверталась ще місяць назад, щодо чернетки. Ніхто мені так і не відповів.

The Sims додав
стосовно зниклого твору прошу в приватні повідомлення. будемо шукати.

Hi!

Прошу, може хтось додати фендом "Ательє чаклунських капелюхів"? При додаванні фанфіку я вписую потрібний фендом, але коли нажимаю ентер нічого не відбувається. Що б я не натискав не допомогає. Дуже треба, буду вдячний!

PreviousPage 2 of 4Next