Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

But I can’t let her see me swoom

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Loading

My sweetheart’s piano is rat filled
And mine is ingisted with bugs
The music we make is unnatural
But sounds just like falling in love

— Чує… Я… Я довіряю тобі, — ніяково зам’явшись, бурмотить Дазай.

Яскраве весняне сонце ненав’язливо припікає у шию. М’яке щебетання птахів лунає з боку гущі парку.

— Дазай? — розгублено оглядається на боки Накахара, шукаючи хоч найменший натяк на жарт.

На чужому обличчі різко проступає гримаса жалю і ненависть до себе за раптово сказані слова.

— Я… Я не хотів. Слухай, м-м… Давай просто забудемо цю розмову як найстрашніший сон? — на одному видиху лепече юнак, тут же незручно посміхаючись і чухаючи потилицю.

— Ні, стій, — перериває його Чуя, притискаючись своїм чолом до чужого. – Ти занадто багато думаєш. Я тобі теж довіряю, Дазай, повір.

І скільки бурхливих почуттів було вкладено в ці слова – Дазай мліє під натиском блакитних очей. Усередині зароджується і вирує солодка нуга. “Я люблю тебе”, — банально. Натомість він отримав дещо набагато важливіше за кохання. Справжня і беззаперечна довіра з боку найдорожчої та близької людини. У Дазая ноги підкошуються тільки від одного усвідомлення цих слів!

— Чує … Я, — знову тихо шепоче юнак, будучи на межі того, щоб прямо зараз повалити свого друга на землю й міцно обійняти.

— Заспокойся вже! — напущена роздратованість завжди була найкращим варіантом, аби приховати збентеження. — Я нічого такого ще не сказав!

І Дазай дивиться на Накахару допитливо. Сканує своїм рентгенівським зором. Насправді провалюється в океан чужих очей, чужої душі. Він бачить палаючі м’яким пилом рум’янцю вуха; зауважує те, як хлопець стиснув край своєї футболки. Дазай закоханий точно невиліковно хворий! Або як він може схарактеризувати ці незрозумілі почуття всередині?!

Дазай м’яко посміхається, ненав’язливо торкаючись Накахарової руки. І хлопець знову дивиться в очі навпроти, бачачи повністю такі ж почуття, що відгукуються на лише дотик.

— Дякую, Чібікко.

But I can’t let her see me swoom
Or else she will think I am weak
Tomorrow we’ll dig through the garbage
And we’ll fish out all kinds of neat trash
And when we go back to my apartment
She’ll probably kick my fucking ass
This butch

Rio Romeo – Butch 4 butch
22.03.2022

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Коментарі на “But I can’t let her see me swoom  1. Пам’ятаю, коли була молодшою, читала і дивилась лише ангст, драми, трилери тощо. От ми й приплили до того, що я насолоджуюсь жанром сьонен-ай, легенькими милими аніме, читаючи романтичні флаффні фанфіки… :)Ваша робота, хоч і коротка, принесла мені задоволення і радість від ознайомлення з нею. Ліричні відступи з цитатами навіть ширше розкривають фф. Дякую! ♥