Юзукі сиділа за столом разом з Кірою і пила чай, вона пильно дивилася на руки дівчини, періодично вставляючи деякі фрази, щоб розбавити тишу. А свій пильний погляд вона переносила з однієї руки на другу. Коли Ю допила чай, вона встала, взявши чашку, пішла до раковини, щоб помити чашку. Помивши швидко чашку, вона знову дивилася на руки Кіри, тільки вже позаду самої Кіри й тоді побачила все, що її цікавило. Кіра встала з-за столу і попрямувала до раковини, щоб теж помити чашку. У цей момент Ю піднялася в кімнату Кіри й почала лазити у її речах. Знайшовши те, що їй потрібне, вона сховала це в кишеню, спустилася до Кіри. Кіра подивилася на Ю, вона була досить сердита. Юзукі мовчки підійшла до Кіри, міцно взявши її за руку, вище за зап’ястя та повела її до себе в кімнату, де кинула на ліжко.

-Ю, Що таке? Я тебе не впізнаю… Що сталося?

-Це я в тебе хочу спитати, що трапилося? Що це у тебе на лівому зап’ясті?

-А? Ти про браслет?

Кіра вдавала, що не розуміє, про що йдеться, вона подивилася на свій браслет, який постійно носила не знімаючи. Вона поправила браслет і подивилася на Юзукі. Ю досить різко підійшла до Кіри й взяла ту за зап’ястя, відсунувши пальцем тієї ж руки браслет вона вказала дівчині на старі шрами й досить свіжий поріз.

-Ти довго будеш вдавати із себе дурну? Цьому порізу дня 3-4.

Кіра вирвала руку і поправивши браслет сказала, що це не те, про що подумала Ю. У цей момент Ю дістала з кишені гостре лезо, на якому є старі сліди крові.

-Це все ще не те, про що я подумала?

-Ну … так, це те, про що ти подумала … Я різала руки … Але цей свіжий поріз не через тебе! Чесне слово! Не смій навіть думати про таке! Це з-за …

-Кото.

Опустивши очі, Кіра тихо відповіла.

-Так.

Юзукі поклала лезо на тумбочку, сіла поруч із Кірою й обняла її збоку, поклавши голову Кірі на плече.

-Ну і навіщо ти це робила, дивись яка ручка гарна, а тут такі мерзенні шрами й ось від цього буде дуже великий шрам.

-Це через сім’ю і, зокрема, через Кото… У мене було бажання померти, але ти не дала мені цього зробити.

-Я сильно люблю тебе, не смій нічого подібного надалі робити, добре?

-Обіцяю!

Юзукі взяла лезо з тумбочки й провела ним по своїй руці, створивши тим самим і собі поріз. З рани пішла кров, вона взяла Кіру за руку, так що їх порізи стикалися і поцілувала Кіру.

-Я теж люблю тебе, дуже сильно.

Кіра міцно стиснула руку Ю, з якої все ще досить сильно йшла кров. Кіра встала з ліжка, вийшла з кімнати подруги й зайшовши до своєї кімнати, дістала зі своєї сумки перекис та бинт. Після повернулася до Ю, вона подивилася на дівчину, а потім сказала.

-Дай Мені свою маленьку ручку.

Ю простягла свою руку Кірі. Кіра налила перекису на рану, подула на неї, і коли та стекла з неї руки, Кіра зав’язала бинтом рану Юзукі. Закінчивши обв’язувати рану, вона поцілувала руку Ю, а потім і Ю. Ю обняла Кіру за шию і повалила на ліжко.

-Як Ти помітила порізи?

-Під час наших з тобою «ігор» я тримала тебе за руку і відчула подряпину, спочатку я не надала цьому значення, а потім провела по твоїй руці й відчула, що поріз дуже великий і ще купа шрамів у тебе на руці.

Кіра дивилася прямо в блакитні очі Ю, а Ю дивилася в карі очі Кіри, після Кіра потяглася до Юзукі й поцілувала ту. Юзукі посміхнулася, а потім притиснула Кіру до своїх грудей.

-Ти Чуєш моє серцебиття?

-Я не можу дихати!

Крикнула Кіра, відпираючись від Юзукі, щоб вдихнути свіже повітря.

-Моє серце б’ється тільки для тебе …

Кіра обійняла Ю. Дівчата пролежали так до пізньої ночі, а після Юзукі подивилася на Кіру і сказала.

-Нам Пора у ванну, ти перша йди.

Кіра почала роздягатися прямо в кімнаті Юзукі. Ю дивилася на те, як її подружка поступово знімає з себе одяг прямо перед нею, вона дивилася на її гарну гладку, ніжну, трохи смагляву шкіру. Ю не звертала увагу на голі груди чи попку, її цікавила сама дівчина. Після Кіра зняла свої стрінги й кинула їх прямо поруч із Ю, а потім еротично нахилилася до Ю і сказала.

-Юзукі, тепер твоя черга роздягатися!

Юзукі посміхнулася і мовчки почала роздягатися. Кіра спостерігала за блакитноокою білявкою, за її формами, а потім, коли та закінчила, вона підійшла до тієї та обійняла її. Груди Кіри доторкнулися до грудей Ю, і ті обидві засміялися. Кіра взяла Ю за руку, і вони пішли разом у ванну. Ю облокотилася на ванну, щоб увімкнути воду, а Кіра стала ззаду впритул і нахилившись, поцілувала плече Юзукі.

-Ти так наполегливо все робиш, я не сказала б, що ти, тихоня. Було б у тебе чим, ти позбавила б мене цнотливості.

На секунду Кіра згадала Кото, а після здригнувшись відповіла подрузі.

-Все одно я б попросила б твого дозволу.

Кіра сіла на край ванни й дивилася на гарні груди подруги.

-М? Тобі вона подобається?

Запитала Юзукі, помітивши пильний погляд Кіри, на своїх грудях.

-Дуже.

Після дівчини засміялися. За цей час вода вже набралася у ванну. Юзукі сіла у ванну і слідом залізла Кіра, сівши зверху на Ю. Не те щоб місця не було, ванна була величезна як для однієї дівчини. Коли Кіра була зверху, вона поклала свої руки на груди Ю і почала ніжно їх м’яти, роблячи дівчині приємно. У відповідь Ю вирішила попрацювати язичком. Юзукі гралася язиком із сосочками Кіри, поки ті не затверділи, а це сталося швидко, після вона почала їх смоктати, ніби дитина смокче молоко у матері. Кіра вирішила не відставати від подруги, перервавши свою подругу, вона також почала робити те саме, а рукою тим часом спускалася все нижче. Досягши призначеного місця вона зупинилася, бо не знала, що робити далі. Ю зрозуміла в чому справа і вирішила допомогти Кірі, вона поклала свою руку на руку Кіри, і трохи спрямовуючи показала, що робити з її організмом. Кіра швидко призвичаїлася і вже сама робила приємно, одночасно в декількох місцях. Тіло Ю горіло від жару пристрасті, Кіра періодично відривалася від грудей, щоб поцілувати Юзукі. Через деякий час Ю досягла своєї межі. Потім вона попросила Кіру злізти з себе. Кіра слухняно відсіла від Юзукі. Юзукі подивилася на дівчину, а потім пристрасно поцілувала Кіру, у якої вкотре почастішало серцебиття. Її поцілунки почали швидко спускатися все нижче, поки вода не досягла носа Ю. Ю не відволікаючись від поцілунків дістала ногою до пробки, яка закривала злив, і швидко опустила рівень води до потрібного їй. Ю була вже майже там де треба, а точніше вона вже дісталася губ подруги. Вона ніжно поцілувала їх, а після початку задовольняти подругу.

-Гей, ти що робиш, не треба!

Кіра відсунулася від Ю, і піднявши її голову до себе поцілувала її з язиком.

-Я Хочу зробити тобі приємно. Тобі що не сподобалося?

-Не в тому річ… Я не хочу, щоб ти це робила язиком…

Ю з подивом подивилася на Кіру, а потім почала цілувати її, а вже рукою, довела дівчину до повного задоволення.

Десь через годину.

Дівчата вже лежали в ліжку і міцно обіймалися перед сном. Ю спитала.

-Слухай, а чому ти мені не дозволила зробити це язиком?

-Просто … я проти будь-якої участі рота в сексі …

-Так ти проти мінету та куні?

-Угу …

Самі слова вганяли дівчину в фарби, вона пірнула обличчям під ковдру і вперлася носом у груди Ю. Вона тихо прошепотіла.

-Я люблю тебе. І не хочу, щоб ти лазила своїм язиком у ті місця, які не призначені для цього.

Ю лише усміхнулася, а після відповіла

-Я теж тебе люблю!

 

Коментарі

Поки що немає коментарів. Чому б вам не розпочати обговорення?

Залишити відповідь