1

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Діло було в 45 році, коли динозаври блукали мізерною планеткою, а людей давно не існувало.. Хоча ні, не так вже й давно. Але коли, я вже й не пам’ятаю.

🏫ВТЕЧА ЗІ ШКОЛИ🏫

В один холодний осінній четвер, коли вставати з теплої постілі і йти на каторгу зовсім не хотілося, але довелося, 10-Б сумлінно виконували завдання матемотіци. Загалом, вона крутецька, але топить за дисципліну, тому її поважають, а предмет вчать. Незажаючи на непогану вчительку, ми були засмучені: який покидьок з від’ємним (!!!) айкью умудрився виставити першим уроком під кінець тижня геометрію? З горем пополам, ми відсиділи ненависний урок. Далі, згідно розкладу, знедолені ледащі мали фіз-ру і захист України. Чи то на жаль, чи то на щастя Сімьон Сімьонич (которий фізрук і трохи Віктор Семенович, не важливо) не вакцинувався, тож його не вивели в школу, а заміну діду ніхто не знайшов. Виходячи з цього, маємо ситуацію: 25 безмозглих особин сидять півтори години без нагляду, слідує такий наслідок – вони точно щось зроблять, і, скоріш за все, це “щось” не буде хорошим або правильним.
-Я піду в АТБ, комусь щось брати? – сказав Юра, наш однокласник. Він сидить за останньою партою біля Микити, але на контрольній та в екстрених ситуаціях спише і за першою, саме через це його ще не вигнали з закладу під три чорти.
Звісно, біля останньої парти зібралась черга в 100500 особин, які бажали поласувати якоюсь хімозою в кінці тижня.
Зі списком покупок і набирим гаманцем Юрасик пошурував геть зі школи, і слід простив.
Але сталося непередбачуване: на захист України до нашого кабінету, до речі, стилізованого під українську хату (стіна з дошкою розмальована, як двір якогось українця: кущ калини, невеликий струмок, було видно поле десь на фоні, а спереду біліла хатка і мальви; стіна справа від парт, де розташувалися двері, також була розмальована, містила вміщені в стіну шафи для наших зошитів та книжок, тримала полички з різним доробалом і мотлохом: портрети Шевченка і Франка, глечики-тарілочки і все в такому дусі; позаду парт стояла імітація старої біленої пічки, яку мав в хаті кожен господар 19 століття; на стіні зліва ми бачили двері у краще майбутнє, себто вікна, яких було 3 штуки і дивом їх ніхто не розбив; завершував “витончений” кабінет портрет Тараса Григоворича прямо над дошкою: цей стариган водив очима за тобою, в який куточок класу б ти не перемістився) завітала психологиня, чи то зараз правильно психологесса.. загалом, пані шкільний психолог. Вона часто приходить на уроки, коли відсутній вчитель, роздає якісь бланки з питаннями, збирає їх і йде в своє лігво назад. Отож, вона завітала на урок, а бідний Юрасик нічого не підозрював.
Минуло більш ніж половина уроку. Наш герой прийшов, і зовсім безстрашно зайшов до класу і, не звертаючи уваги на вчительку, ніс свої припаси в чудовому пакеті, що гордо зображував три щасливі літери “АТБ”. Але найдивнішим було те, що психологенесса.. ай хтьфу, психолог не звернула жодної уваги на мандрівника. Взагалі. Нуль на масу, два на трасу.
Прозвенів звоник, сповіщаючи учнів і вчителів про закінчення чергової каторги. Тільки-но каблук довжиною з кілометр психолога зник за дверима, 100500 особин, як і пітвори години тому, збіглись біля останньої парти, залишивши Юру з самим пакетиком АТБ..

💗УЯВНА СИТУАЦІЯ: ВПЛИВ ТВОРЧОСТІ А.ШВЕЦ НА МОЛОДЬ💗

Ні для кого не секрет, що наш фізик по вуха закоханий в Настю. Настя – дівчина, що повністю забила болт на всю цю вашу так звану школу. Те, що її дійсно цікавить – інстаграм та інші соц.мережі. Але я її не зовсім розумію: ось фізик, гарний дядька, смішний і цікавий, у нього всі хоч трохи почали шпрехати про “великое и возвышенное” – фізику. Він її навіть на побачення запрошував:
-Отже, Настінька, чекаю тебе після 7 уроку на побаченні, посилання на конференцію скину в приват, – сказав він одного разу на дистанційному навчанні. Настя морозилась, червоніла та смущалась, виправдовуючись, що вона писала контрольну роботу, яку прогуляла. Але ж ми все розуміємо, хєхє. А ще, після того, як ми вийшли з дистанційного навчання на очну форму, на першому ж уроці фізик сказав, що весь місяць проливав сльози за Настінькою. Ну звісно, через meet проблематично наказувати Настіньку за двійку, ага.
Все ж, одного разу Настіне крижане серце розтопилось. Під час чергового уроку на дистанційному навчанні, Настя листала стрічку інстаграм, а після переклички забула вимкнути звук. Коли їй потрапило відео під текст однієї з пісень А.Швец, вона навіть не здригнулась, думала, що мікрофон на конференції вимкнутий. Тож, кожен на конференції, включаючи фізіка, почув пісню з відео:
-Пошел нахуй, со своей молекулярной физикой
Я хочу, я хочу трахаться, я хочу быть твоей, быть твоей.
І радісним, щирим голосом фізик тихо промовив:
-Настінька, нарешті..

☕ВЕСЕЛА КОНТРОЛЬНА З АНГЛІЙСЬКОЇ, АБО ПОСОБІЄ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ТЕКСТІВ☕

Кожна контрольна з англійської складається з 4 етапів:
-тестування по пройдених темах (лексиці і правилах)
-аудіювання (прослуховування тексту і тести по змісту)
-аналіз (тест по тексту, який нам дали і ми його бачимо)
-читання (вивчення якоїсь частини твору напам’ять)
Отже, останній етап найгірший, адже доводиться вчити нудний текст про якусь країну або щось таке. Звісно, ми хотіли нічого не вчити і отримати хорошу оцінку, і знайшли чудовий спосіб: написати 1001 шпору і розвішати їх. Я, Света і Ігор зробили таку штуку: написали текст на парті, частину якої було не видно вчителю; на зошиті, який можна було тримати в руках; повісили на жалюзі; набили на руках. Маша – чи не єдина на клас, хто дійсно його вивчила.
І от, настав день Х. Першим відважився Пігорь: і на диво здав текст на 12. Потім покотилась я, здавши на 10, згодом Света, Маша і інші учні. Ми мали пару і, скориставшись перервою, вийшли на коридор обсудити цю подію. Маша була невдоволена, адже дійсно старалась і вчила, а от ми з Ігорем і Свєтіком неймовірно радувались.
Після звоника крисюки забігли до класу, і сиділи-чілили. Текст стала розказувать Настя – і дуже палівно зиркала на жалюзі, на яких красувалась моя шпора. Посеред тексту вчителька зупинила дівчину і звернулась до всіх:
-Ви думаєте, що розумніші від вчителів? Що ми нічого не розуміємо і не помічаємо? Дарма. Всі, окрім Маші отримують 2, чекаю на перездачу на наступному уроці.
У кабінеті наступила мертва тиша.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: