Їхнє кохання

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Їхнє кохання з самого початку була приречена на провал. Він народжений темний демон, а вона біле янголятко. Вони жили у світі, де така любов породжувала тільки мертвих дітей; світ, де є закон Недоторканності.

 

Але навіть закон не заважав йому піклуватися за нею — за його чистим та добрим янголятком, за його дорогою Місселіною.

 

Короткі погляди один на одного, добрі посмішки і милі бесіди — все, що вони могли дозволити собі. Всі думали, що це звичайна люб’язність; ніхто навіть не здогадувався про їхні почуттях, а якщо і були такі, то просто не наважувалися озвучити свої домисли.

 

На одному з тренувань два хлопця, ангел і демон, знову обнялися і зійшлися в пристрасному поцілунку. Геральд дивився на них з сумною посмішкою на обличчі. Ці двоє завжди вміли оминати закони, а в цей раз ще й чесним шляхом змогли. Геральд відчував заздрість, але вона була невинною і білої: він був щасливий за них й бажав їм тільки добра.

 

Дізнавшись про смерть Семмі, того самого ангела, Геральд перший час навіть не міг повірити в це. Знайшлась одна тварина, яка вбила невинну душу. Йому було щиро шкода рудого демонятко і в глибині себе боявся, що може наступити день, коли він стане на його місце. І хоч він і демон, але не побажав би таке навіть лютому ворогові.

 

Коли почалась битва між ангелами і демонами, Геральд вперше за довгий час злякався. Але злякався він не за своє життя, а за свого янголятка, за те, що мир між ангелами і демонами може бути знову зруйнований. Але, слава Шепфа, все обійшлося без втрат для нього. Проте, війна ще не скінчилася, а навіть навпаки, набрала нових обертів і тепер ця війна була проти Мальбонте і його послідовників.

 

Ідея Мальбонте про рівновагу і скасування Закону Недоторканність дуже вабила до себе, але Геральд не міг собі цього дозволити, він не міг зрадити свого янголятка. Навіть якщо це буде на благо їм, Геральд не міг ризикувати.

 

Але настало те, чого він боявся останні тижні. Настала нещадна і жорстока війна, яка забирає сотні життів даремно. А закрити Місселіну десь могло бути небезпечніше, ніж брати її на війну. І вона, навіть незважаючи на Геральда, полетіла з іншими на поле бою.

 

***

 

Відбившись від послідовника Мальбонте, Геральд побачив спочатку Вікі в крові і полетів до неї, а після побачив і свою Місселіну в крові, що змусило його прискоритися. Демон приземлився біля ангела і почав судорожно оглядати її на наявність серйозних травм, звідки могло б витекти стільки крові. Нічого не знайшовши, крім декількох маленьких подряпин, він видихнув з полегшенням, подивився на Вікі і труп біля неї і промовив:

 

— Ідіть. Тут різанина! — він підняв Вікі на руки і допоміг їй стати. — Я знаю, що ти з Мальбонте, але це не означає, що ми хочемо тебе вбити.

 

— Не означає… — погодилася Місселіна, відходячи від шоку

 

— А тепер йдіть.

 

— Прошу, пішли з нами, — Місселіна припала до нього і відчайдушно благала.

 

— Вікі, забери її, — тяжко видихнув демон, взяв ангела за руки, які тримають його одяг, і відчіплює їх від себе. — Я знайду вас. Ідіть.

 

Місселіна кинула останній люблячий погляд на Геральд, змахнула крилами і полетіла разом з Вікі в небо.

 

Несподівано ззаду на нього напало одразу троє противників. Від несподіванки демон пропустив кілька ударів. Хоч навколо і було шумно, але Геральд зміг розпізнати крики його ангела і подивився в той самий бік, тим самим зробив величезну помилку. Відвернувшись від бою, демон отримав смертельний удар в грудну клітку і, не витримавши, падає спочатку на коліна, а потім набік.

 

Геральд дивиться як субантра роздирає ангела, але тіло його не слухалось і він ніяк не може їй допомогти. Тварина відкидає закривавлений Місселіну і та падає вниз, а Вікі, яка не встигла нікому допомогти, підхоплює її і спускається з нею на землю.

 

Їм не судилося бути разом у цьому світі, але може в Небутті вони нарешті знайдуть бажане щастя?..

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.