Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Так смачно і так боляче (канібалізм)

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Loading

    Телефон звучав дуже дратуюче. Кара зітхнула, підняла його екраном до себе та дуже здивувалася, коли дізналася, хто саме телефонує. Чарлі. Останнім часом він себе дуже дивно поводив: дивився як вірне цуценя, якого ось-ось поб’ють, але він все одно буде любити. Карі було не по собі з цього погляду: дивно, липко, відразливо. Але трубку вона відібрала – очей його не бачить, а значить, з голосом та думками впоратися зможе, заговорить зі звичними відтінками холоду та нудьги. 

    “Привіт… Ти вільна завтра приблизно о шостій?” – це звучало дещо хрипло. Мабуть, динамік чи мікрофон шумлять. 

    “Припустимо, вільна.”

    “Чи не могла б ти підійти до ресторану на *** вулиці? Не переймайся, мене ти там не побачиш. Це прощальна вечеря на одну людину. Замовлення вже оплачене, ти тільки прийди, будь ласка,” – його голос затремтів у кінці. Мабуть, це було важливо для Чарлі, якщо аж так переживає. Він дуже зім’ято попрощався, що було дивно для нього. Зазвичай занадто говіркий, часом аж потрібно було зупиняти його балачку. 

    І ось вона приходить в цей заклад, називає своє ім’я, і офіціант проводить Кару до столику в дальньому кутку ресторану. На столі вже все було розкладено. Хлопець налив Карі вина в бокал і спішно відійшов. Під кришкою знайшовся горщичок з жульєном. Дуже смачним жульєном. Вона б хотіла приготувати щось таке вдома і пригостити Наталі… Шкода тільки та втекла. 

    Той самий офіціант приніс конверт і прибрав посуд. У конверті, очевидно, був лист. 

      “Доброго вечора, моя дорогоцінна Каро. 

    Мені дуже сумно, що ти з таким презирством до мене ставишся. Хіба я винен, що ти своїм неймовірним магнетизмом притягуєш всіх, хто хоч трохи розбирається в мистецтві і розподіляє твій захват?. Та навіть людей, що нічого не розуміють в цьому, ти направиш на шлях істинний і навчиш любити прекрасне. Змусиш закохатися в тебе,  а потім розтопчеш. 

    Цікаво, як давно я втратив здатність зв’язно спілкуватися? Мабуть, коли почав частіше думати про тебе. До речі, це одна з причин, чому я б мав почати тебе ненавидіти. Я чесно намагався, знайшов чимало причин. І не зміг.

    Це перший і останній лист, написаний мною для тебе. Чесне слово, навіть e-mail не буду надсилати. Своїми поглядами і роздратованістю в голосі ти явно дала зрозуміти, що я неприємний тобі. І все ж, ти прийшла. Я дуже вдячний тобі за це. За моїм планом, ти мала б отримати цей лист одразу після, сподіваюся, смачної вечері. Тобі сподобався жульєн з мого серця? Буде образливо, якщо ні… Ну, щось я заговорився. На мене вже чекають. Прощавай. Люблю тебе.

Чарлі”

    Все просто огидно. Але так було смачно, що хотілося розплакатися від внутрішнього хаосу. Дівчина сховала лист до сумочки і поспішила додому. І тільки в темній квартирі дозволила собі страшно розхихотітися, ридаючи від відрази до себе. Вона щойно з’їла людське серце, їй це сподобалося. Шлунок страшно скрутило. На ногах, що тряслися як кисіль, Кара зайшла до вбиральні, їжа просилася назад. Огидно… Кара ж знала, що тут щось не так, чому вона ніколи не слухає  с е б е?

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь