Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Розділ 1

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Loading

Був “спокійний” сонячний день. Відносно спокійний, оскільки у сімействі Реддл неможливе спокійне існування. В Англії, у невеликому містечку Літтл-Хенглтон, в особняку Реддл, який для маглів стояв пусткою, активно кипіло життя. Адель гасала пустим будинком у пошуках цікавої справи, щоб зайняти свій вільний від Тома час. Вона згадала, що уже давно не бачила свою чорну мамбу* на ім’я Лайла. Змія завжди намагалася примирити пару, коли вони починали сваритися, але у цьому випадку, змія зайняла нейтральну позицію і відповзла куди подалі від шуму.

Сварка полягала у тому, що Адель набридло її нудне життя.

Минулого місяця, прогулюючись по бібліотеці, шукаючи мою улюблену змійку, я випадково наткнулася на одну цікаву книгу про подорожі між Всесвітами. І що книгу я знайшла завдяки Лайлі. Підійшовши до книги, до неї підповзла Лайла, я взяла їх і пішла до своєї кімнати. Там я змогла спокійно її дослідити. У книзі описувалися іншопланетні залізні роботизовані створіння під назвою трансформери.  Дочитавши книгу до кінця, на останній сторінці Адель побачила ім’я свого предка – Аделін Вествуд. Побачивши, що вже настав вечір і, що вона ще встигає на вечерю, Адель збігла сходинками у їдальню, де вже був накритий стіл і сидів Том, який вже її зачекався.

Всю вечерю ми просиділи мовчки, а на десерт я вирішила розпочати дискусію на рахунок книги предка.

– НІ! Навіть не думай, – трохи роздратовано сказав Том.

– Не зробиш ти, зробить хтось інший, – спокійно сказала Адель.

– Цікаво і хто ж? – спитав Реддл.

– Нуу, я думаю, що когось та й знайду.

– Удачі в пошуках, – саркастично сказав Том.

Адель встала з-за столу і подякувавши за вечерю, пішла до своєї кімнати.

Цілий місяць дівчина не розмовляла із Томом і тому пішла шукати Лайлу, яка після їхньої сварки не повернулась. Не знайшовши її в домі, Адель пішла у ліс. Дівчину мучило питання, хто ж зможе їй допомогти відправитись в інший світ. На думку спадала лише одна людина, яка могла б погодитись на цю ризиковану справу і, з якою у нас були хороші стосунки – Абраксас Малфой. Ми були найкращими друзями і під приводом того, що ми давно не бачились, я вирішила зайти до нього в гості. Почувши шурхіт від найближчого до мене куща, я підійшла до нього і побачила там Лайлу, зрадівши знахідці, яка вже давненько не з’являлась, я взяла її і побігла в кімнату. Взявши з шафи сумку, Адель поклала її на ліжко і проговорила: Капаціус Екстреміс**. Впевневшись, що закляття дійсно працює, вона склала туди найнеобхідніші речі. Лайла заповзла в сумку так, що дівчина її не помітила.

Впевнившись, що Тома немає в будинку, вона спустилась у вітальню, де був камін через, який можна було зв’язатися Абраксасом. Закинувши жменю порошку «Флу», я сказала ім’я Малфоя та запхала туди голову і почала чекати, поки він відкликнеться. Через декілька хвилин Адель побачила шкільного друга.

– Так, так, скільки літ, скільки зим, – сказав Абраксас, не ховаючи свого здивування у голосі і продовжив, – Невже сама Адель Реддл вшанувала мене своєю присутністю.

– Я теж рада тебе бачити, – відповіла вона із сарказмом у голосі, – і взагалі-то Вествуд***, – сказала вона із загадковою посмішкою.

– Давай залишимо світські розмови для інших, викладай, що тобі від мене потрібно, – сказав Малфой, побоюючись того, що могла вигадати давня подруга.

– Рада, що ти розумієш терміновість моєї справи, – сказала задоволено Адель.

Пояснивши всю суть справи, Абраксас засумнівався у правильності її авантюри та коли вона сказала, що Том був не проти і порадив Малфоя, як найпідходящу кандидатуру для цієї затії. Почувши, що Реддл згідний, Абраксас все ж таки погодився. Через декілька годин вони зустрілись на нейтральній території, де їм ніхто б не зміг завадити. Адель дала йому книгу, відкривши сторінку, на якій було написане закляття, яке Малфой мав зачитати. Абраксас подумки прочитав закляття та взявши у руку чарівну паличку, прочитав його у голос. Перед нею з’явився портал, який моментально затягнув її у себе, і закрившись, викинув Адель в іншому світі.

Замітка:

*Чорна мамба — вид змій, що населяє Африку. Вона має небезпечну отруту, яка вбиває за декілька годин. Її довжина сягає до 4,5 метрів. Вона є найшвидшою та найнебезпечнішою змією на Землі і розганяється до 19 км/год. Отруйна змія, така, як чорна мамба завжди наводять жах в тих краях, в яких вони мешкають. – написати в кінці частини.

**Капаціос екстреміс (англ. Capacious extremis) закляття для подовження сумки

***Адель Реддл – прізвище, яке Адель взяла у Тома, коли вони вчились у Хогвардсі;

Адель Бартон – прізвище, яке Адель використовувала лише у дитячому притулку;

Адель Вествуд – справжнє родинне прізвище Адель.

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Коментарі на “Розділ 1  1. Доволі непогано. Правда, в перекладі, в котрому я читала, були “Том Ярволд Редл”, “Малий Генґелтон”, “Мелфой”ю Дякую за роботу, бажаю натхнення)