Люмінесценція Розділ 0

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Він би знову писав, рядок за рядком, сторінка за сторінкою. Він перечитував би все і тонув у словах і в собі, і це могло б продовжуватись дуже довго. І блокнот досі з ним, позбутися його сил не вистачає, а це говорить про те, що все може повернутися. Це лякає. Це відштовхує від самого себе. Це злить. І виходу він не бачить.


Фанфік можна читати як оріджинал.

Планується велика сумно-весела робота. Це ав, тож крутитиму історіями персонажів як схочу)

Якщо читатимете се творіння — з’являйтеся іноді в коментарях, щоб я знала, які емоції воно в вас викликає. Якщо знайдете десь помилку чи одруківку, можете вказати на це, я буду вдячна за допомогу.

Нічого геніального не обіцяю, на оригінальність не претендую. Просто історія, що народилася в моїй голові)

Про всі фішки й оновлення роботи — у моєму телеґрам каналі

Приємно читання!


Розділ 0

 

Якби хтось рік тому сказав мені, що зараз я буду сидіти перед університетом і широко посміхатися через те, який я щасливий — я б істерично розсміявся цій людині в обличчя. Якби хтось рік тому сказав мені, що мої проблеми надумані та несуттєві — я б повірив. Я б повірив і пішов далі вдавати, що я звичайний студент. Я б продовжив пити снодійне. Я б продовжив ненавидіти свої почуття. Я б продовжив посміхатися крізь біль. Я б і далі вважав, що це нормально, що це і є життя, а мені просто варто бути сильнішим. 

Але зараз — тільки зараз, і я дуже про це шкодую — я розумію, що помилявся. Тільки зараз я розумію, що просити про допомогу у близьких — це значить довіряти їм, а не обтяжувати. Тепер я знаю, що чудодійного зцілення не існує, як і не існує непереборної слабкості. Багато змінилося навколо мене, дещо змінилося і в мені, але я — все ще я, та тепер я справді живу. Я вмію і можу відчувати, і я віддав би багато чого, щоб усвідомити це раніше. Хоча можливо, так повинно було статися. У будь-якому випадку, мені подобається те, до чого я прийшов. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: