перемога

FavoriteLoadingДодати до улюблених

У Верховній Раді, як завжди було шумно. Працювати під час війни було складно, але хоч вони і старались все робити, та зараз було складніше. На фронті й у зовнішній політиці було важно. Як мінімум важко.

Арестович штовхнув Подоляка в лікоть – слухай, давай підемо звідси і Єрмака захватимо. Від нас тут все одно користі немає.

Міша пожав плечами, йому було й нормально спостерігати за всіма. А Льоша… він схоже відчував, що скоро почнеться бійка. Єрмак же чекав Зеленського, сидячи недалеко від них. Володимир написав, що скоро буде тут. Є важлива новина. Якщо вже цю новину повинен повідомити сам президент…. Верещук сиділа біля спікера та намагалась зрозуміти що вона тут забула. Схоже, вона це не дізнається, як мінімум, у цю хвилину.

Задні двері трохи привідкрились і туди зайшов Зеленський, якого схоже помітили тільки його радники. Арестович і Подоляк хотіли підвестись, або хоча б рівно сісти, але не встигли, бо Зеленський схилився над їх столом і нажав на кнопку мікрофону.

– Володимир? – спитав Міша, похмурившись. Тепер вже Зеленського потімив і Єрмак.

– Шановні депутати, мої радники, працівники офісу президента й усі українці. – промовив Вова, посміхнувшись. Журналісти навели на нього свої камери, а депутати подивились на нього.

– Росія оголосила про капітуляцію! – В залі тут же піднявся галас. Будь в них шампанське, то воно було б уже відкрите. Арестович підвівся на ноги, як і Міша, щоб обійняти одне одного. Володимир кинув на них погляд і трохи посміхнувся. Першою дізналась його дружина, яка ж вона була щаслива.

Льоша з посмішкою подивився на Зеленського, вони стільки всього пережили разом за час війни, але обійматися на всіх з президентом було не надто добре. Та навіть пожати йому руку він не встиг – з обіймами його опередив Єрмак. Чоловік обійняв президента, навіть занадто сильно.

Подоляк кинув погляд на Арестовича. У нього точно є ідея як вони відсвяткують. Хоча Олексій спершу подзвонить Марку.

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарі на “перемога

  1. Робота вельми тепла і рідна. Всі ми прагнемо перемоги, дуже втішно, що багато співвітчизників втілюють се очікування в своїх творах, навіть коротеньких. Зичу успіхів і натхнення, авторе!)