Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Не закохалася. Чи?..

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Loading

Ні, що ви. Вона не закохалася в нього. Вона не дивилася на нього, відмічаючи риси його обличчя, темні, як ніч очі, чорне, як чорнозем волосся. Високу постать і гарну шкіру. Не відводила вона очі, шаріючи, коли він помічав її погляд на собі.

Ні, ні, що ви. Вона не закохалася в нього. Не думала вона про нього засинаючи і прокидаючись; посеред дня та ночі. Не приходив він їй уві сні, обіймаючи та приголублюючи.

Ні, ні, ні, що ви. Вона не закохалася в нього. Не уявляла вона яке м’яке його волосся на дотик, як приємно воно пахне. Вона, звісно, не уявляла як обіймає його, поклавши голову на його груди, слухаючи як б’ється його серце. Не уявляла як сильні руки притягають до себе, стиснувши її талію.

Ні, ні, що ви. Вона не закохалася в нього. Не бурлили в її душі ревнощі, коли він говорив до іншої. Незначні речі говорив, але ж вона не помічала, правда.

Ні, що ви. Вона не закохалася в нього. Не загорялися її очі, коли він звертався до неї. Не стукало сильно серце, коли він дивився її історії в Інстаграмі. Не збивався подих, коли він дивився їй в очі.

Вона не закохалася в нього, ні. Чи?…

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь