Мусить померти

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Написано для Осіннього Фікрайтерського З’їзду 2021.

Ключ: Все, що тебе не вбиває

 

Серце б’ється у горлі, і від адреналіну зір стає таким чітким, що Беллі здається – вона може побачити кожну зморшку на обличчі Аластора. Кожен шрам. Кожну родинку. І вже точно – Белла бачить кінчик чарівної палички, націлений на неї.

Белла регоче.

Аластор стріляє Петрифікусом, потім Бобмардою, потім Редукто, Белла відбивається, граючись, і горить хатинка Геґріда, і над Ґогвортсом висить чорна мітка, і Дамблдор мертвий.

Ну ж бо, Аласторе, ти здатний на більше! Ти ж сам мене вчив.

– Суко, я через тебе ногу втратив, – шипить він – і посилає закляття за закляттям. Які завгодно, окрім Авади.

-Любчику мій, зізнайся, ти скучав, – шкіриться Белла. Кружляє навколо Аластора вихором, ставить щити і яскраві спалахи заклять розтікаються по них різнокольоровими плямами. Обличчя Аластора сіпається, і Беллі здається – зараз він не витримає, кине в неї Аваду або хоча б Круціо, ну ж бо, Аласторе, для інших ти їх не шкодуєш! Але він лиш кривиться і кидає в неї вогняну кулю.

Белла розчаровано зітхає, відбиваючись. Мітка обпікає передпліччя, і потрібно тікати, Володар кличе, але відриватися від цієї дивної дуелі, де ніхто не збирається нікого вбивати – майже боляче. Пульс зашкалює, і дихання збите, і злість Аластора вона відчуває шкірою – пекучу лють, і жагу, і хіть. Белла почувається, ніби їй знову сімнадцять, і тільки хрипкий голос Руді змушує її роз’явитися, пославши Аластору прощальний повітряний поцілунок.

Літо нудотне. Літо холодне й дощове, і Белла нудиться, тиняючись коридорами Мелфой-менора. Володар з’являється на засіданнях через раз, на операції проти маґлів Беллу не кличуть – надто потужна. Її бояться навіть свої, а їй плювати, плювати, плювати, бо вона – на волі, і поруч Руді, і Володар її потребує. Вона тим страхом живиться. От тільки б війна швидше б розпочалась.

Белла наповнює ванну – вода парує, обпікає шкіру, вода гаряча, майже окріп, але Белла мружиться від задоволення. Не може зігрітися після Азкабану. Холод забрався їй під шкіру, забився під ребра, в легені, у пульс – не виженеш його ніяк. Від високої температури паморочиться голова, і Белла заплющує очі блаженно. Белла галюцинує.

Бо їй насправді не сорок шість – їй сімнадцять, і вона студентка Слизерину, і холодна росяна трава обпалює голі ноги. І дихання збивається, бо Аластор цілує її жадібно й палко, і його рука у неї в трусиках, і перед очима все пливе, і Белла притягує його ближче, щоб і міліметру між ними не лишилося, Белла шипить йому у вухо якісь вульгарності впереміш з матюччям. Аластор трахає її швидко й ревно і обіцяє зав’язати їй рота своєю грифіндорською краваткою, щоб поменше говорила. Аластор намотує її волосся на кулак, смикає сильно, і вона відводить голову назад, відкриваючи доступ до шиї його губам і зубам. Аластор хижий, він дикий, і коли Белла з криком кінчає, дивлячись йому в очі – бачить там себе.

Руді заходить, коли Белла уже майже втрачає свідомість від нестачі кисню й високої вологості. Він витягає її з ванної – гарячу і мокру, і її довге волосся зміїться спиною, а на блідих щоках горить нездоровий рум’янець. Руді несе її до спальні, вкладає на білосніжні простирадла, вкриває ковдрою. Белла тягнеться до нього за поцілунком – не розплющуючи очей. Їй потрібен чоловік. Їй треба почуватися бажаною – бо уже не сімнадцять, а сорок шість, бо тіло змучене Азкабаном, бо волосся лізе жмутами, а груди геть не такі пружні, як були колись. Руді відповідає. Руді завжди відповідає, Руді її чоловік, і він впевнений, що вона кохає його.

Вони всі так думають. Руді, Володар, Аластор. Вони не знають, що єдиним коханням Белли завжди була війна.

Коли Руді входить в неї, Белла думає, що трохи лукавить. Аластор не вбиває її, бо любить. Але і вона чомусь не вбиває його.

Белла кривиться. Це зрада? Війна зради не прощає.

З цим треба кінчати.

Тому Белла уб’є Аластора, коли вони спробують забирати Поттера.

Те, що її не вбиває, мусить померти.

Белла кінчає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

4 Коментарі на “Мусить померти

  1. Your Alternate Uneverses :
    Ранк: Новачок
    5 коментарів

    Ого, як гаряче! Можна й попектись. Бляха, ну круто, серйозно – я то не прочитала, а просто проковтнула.

     

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: