Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Мародери,наші мародери

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Loading

Я зовсім тут не орієнтуюся,тому напишу тут.Цей фанфік є перекладом авторки leivol6 на АО3! https://archiveofourown.org/works/37777339   – оригінал.

 

Сіріус знав Ремуса шість років — загалом сімдесят два місяці і плюс на повні місяці.  Після кожного повного місяця йому ніколи не доводилося залишатися в лазареті більше двадцяти чотирьох годин.  І навіть тоді мадам Помфрі завжди давала їхній маленькій групі вільне керування лазаретом, поки Ремус одужував.

Цей повний місяць був особливо важким для Ремуса.Сіріус, Джеймс і Пітер намагалися допомогти йому у своїх анімагістичних формах, але вовк не хотів цього. Коли місяць відійшов і настав світанок, він був ще у вовчому вигляді. Правда, йому вдалося заспокоїтися достатньо, щоб всі троє знайшли спосіб відвезти його в лазарет.

Мадам Помфрі негайно витягла вовка з їхньої “пастки” й поклала його  на порожнє ліжко, перш ніж вигнати всіх трьох з лазарету. Вона відмовилася впустити когось із них, щоб провідати Ремуса. Минуло двадцять чотири години, потім два дні, потім три. Друзів виганяли щоразу, коли вони намагалися потрапити в лазарет. Сіріус тоді повертався один назад і просив — благав Помфрі впустити його. Її відповідь завжди була заперечливою.

– Я думаю, що буде найкраще, якщо ви почекнете ще пару днів.

– Скільки точно? Ще два? Три? П’ять?–Сіріус роздратовано зітхнув. – Що з ним? Чому я не можу зайти на секунду?

Медвідьма зітхнула, притискаючи однією рукою якийсь список до грудей, а іншою простяглася, щоб стиснути плече Сіріуса.

– Він стабільний, містере Блек. Йому потрібно ще кілька днів, щоб повністю одужати. Цей повний місяць справді…вплинув на нього. Він поки що не хоче відвідувачів.

– Він це сказав?

Відсутності її відповіді було достатньо.

–Він не хоче бачити мене…маю на увазі,нас.

– Містер Блек, — промовила вона докірливим тоном.

Сіріус був розчарований, засмучений і стурбований. Він стримував свої сльози, стоячи перед дверима лазарету. Там був Ремус. Єдине, що стояло між ними, була Помфрі та ця клята стіна.Йому треба було побачити лікантропа, побачити на власні очі, чи він справді в порядку.

– Будь ласка, я благаю вас.

– Ти благаєш мене щодня. Ти вже знаєш мою відповідь.

Сіріус понуро кивнув:

–Так,вже знаю вашу відповідь.

Він покинув лазаретне крило і повернувся до своєї кімнати в гостинній свого факультету, не піклуючись про те, що пропустив останній урок на сьогодні.

Сіріус Блек був закоханий у Ремуса Люпина. Йому знадобилася половина його четвертого курсу і весь п’ятий, щоб нарешті визнати цей факт і прийняти його. Він був закоханий у свого найкращого друга і не міг йому це сказати. Він ніколи не міг про це навіть мріяти. Ремус заслуговував кращого.Він заслуговував більше, ніж Сіріус коли-небудь міг би йому запропонувати. Він заслуговував на когось, створеного самим Мерліном, таким, яким він був сам.

І все-таки те, що він цілих три дні не бачив Ремуса і не дізнався, чи він справді в порядку, було для нього одним із найболючіших переживань. Інші хлопці також сумували за Ремом в своїй маленькій банді, але не так, як Сіріус. Він був у цьому впевнений.

Їхня кімната у вежі Ґрифіндор була тихою і ,в якійсь межі, меланхолійною, без звуку програвача Ремуса. Його ліжко застелили домашні ельфи в день повного місяця, і воно залишилося таким досі. Воно було там не для того, щоб зіпсувати його і кинути ковдру на підлогу, стверджуючи, що в Ґрифіндорській вежі навесні завжди надто жарко. Він не був у спільній кімнаті факультету,на дивані, тримаючи ноги на колінах Сіріуса, поки вони навчалися.

Протягом трьох днів поспіль,Сірус їздив на мотопеді, прогулював уроки і проводив години біля лазарету, намагаючись переконати Помфрі впустити його хоча б на кілька секунд. Її відповідь залишилася незмінною.

На третій день він вирішив щось зробити. Три дні без Ремуса – це забагато.

— Тобі потрібен мій плащ?

— Так, — сказав Сіріус. Він і Джеймс були єдиними, хто залишився в їхній кімнаті після того, як Пітер пішов на обід.

За кілька тижнів до цього, вони вчетверо вирішили залишити плащ у спокої на решту навчального року, після сутички в холі із самим директором. Дамблдор дав хлопцям місячний арешт і сказав їм, що якщо він коли-небудь побачить їх знову з плащем–невидимкою, то він конфіскує плащ. Джеймс вирішив, що краще приховати його на кілька тижнів навчання, які ще залишилися.

— Ти збираєшся до Муні?

Сіріус кивнув.

— Зрозумів, — посміхнувся Джеймс.— Я теж про це думав, але зрозумів, що він не хотів нас бачити зі своєї певної причини.Тому й тримають ще,щоб там нічого не рознести.

— Та знаю я. Просто… можу, будь ласка?—Сіріус намагався вигадати цілу низку слів.

— Хочеш, щоб я пішов з тобою?

— Ні, — швидко похитав головою Сіріус, — я маю на увазі… ні. Усе гаразд. Мені просто потрібно побачитися з ним на самоті. Я повинен поговорити з ним. Будь ласка,оленчику мій.

Джеймс нахмурив брови і кілька секунд дивився на нього, а потім знизав плечима.

—Та гаразд, я розумію. Якщо ти підеш,то запитаєш в Рема, чи можемо ми піти до нього теж?

— Так, звичайно, Джем.

Джеймс нишпорив у багажнику на кінці свого ліжка, витягнув плащ і подав його Сіріусу з осуджуючим поглядом,що його так обізвали. Якщо він підозрював щось щодо поведінки Сіріуса чи його почуттів до їхнього друга, він тримав це при собі.Сіріус був радий цьому.

Він подякував Джеймсу й попрямував до лазарету. Помфрі була за вечерею у Великій Залі разом з іншими жителями замку. Лише один Цілитель мав залишатися в лазареті, щоб доглядати за пацієнтами.

Сіріус тихо рухався під плащом, коли дійшов до дверей лазарету. Він витяг свою паличку і швидко пробурмотів:

— Алахомора.

Двері з клацанням відчинилися, і він тихо пройшов крізь них. Він помітив Медівідьму, що залишилася всередині великої кімнати.Це була мадам Віггінс, яка сиділа за столом і щось писала у відкритій книзі.Жах,хто пише в КНИЖКАХ?Сіріуса перетрусило.

Повернувши голову, він помітив кілька порожніх ліжок і Ремуса з якоюсь медичною штукенцією на ньому. Він затамував подих, коли підійшов до нього.Здається,він був єдиним пацієнтом у всьому лазареті.

Він лежав так спокійно, що Сіріусу здалося, що він спить. Його очі були ледь розплющені, коли він дивився у стелю. На ньому не було сорочки, але його груди й обидві руки були ретельно обмотані білими пов’язками зі слабкими червоними плямами. Щоки і чоло вкривали клапті бинтів, а ноги ховалися під білими лікарняними простирадлами.

У Сіріуса перехопило дихання. Його очі погрожували засльозитися, тільки подумавши про те, який біль, швидше за все, зазнав Ремус. Він підійшов ближче, стоячи прямо над парубком, і вони встановили зоровий контакт.

Очі Ремуса вп’ялися в очі під плащем. Сіріус ледь не розтанувся на підлозі від неочікуваності.Як в душу дивиться.

Він знав, що там був Сіріус. Він знав, що там хтось був. Він злегка посміхнувся, перш ніж повернути голову набік.

— Мадам Віггінс, я хотів би той обід, який ви запропонували раніше, будь ласочка.

Медвідьма підняла очі від свого столу й усміхнулася:
— Ти можеш залишитися тут самим на деякий час,любий? Я можу послати одного з ельфів на вечерю.

Ремус швидко похитав головою:
— Ні! Усе гаразд,правда.Я можу залишатися самим. Крім того, ви вже деякий час сидите за тим столом, працюючи. Невелика прогулянка по замку може бути тобі корисною.

— Ти абсолютно правий, любий, — зітхнула вона, встаючи з крісла, — я повернуся за мить.

Щойно двері клацнули, Сіріус зняв плащ і видихнув, не знаючи, що затримувати подих.

Ремус уважно спостерігав за ним. Його губи, очі та ніс були єдиними видимими частинами тіла. Обидві його щоки були обвиті білим бинтом уздовж чола. Його лоб був одним з небагатьох місць на тілі без шрамів. Вже ні. Від страшної думки у Сіріуса опустився шлунок.

— Можна присісти? — запитав він, вказуючи на ліжко. Ремус кивнув і повільно перемістив своє тіло вправо, щоб Сіріус міг сидіти біля нього  з лівого боку.
— Як…—Він глибоко вдихнув, намагаючись знайти слова, щоб почати говорити, а Ремус виглядав напівмертвим перед ним. Нарешті йому вдалося видохнути:
—Як справи?

—Краще.

—Це добре, це чудово, — швидко вимовив Блек,не думаючи,що відповідає.

Ремус повільно підвівся з ліжка, а Сіріус швидко, але обережно схопив його за плечі, щоб допомогти йому. Він трохи підвівся, так що чистокровний хлопець краще роздивився тяжкість поранень.

— Як сильно це болить?

— Не так вже й багато, — відповів Ремус, — Помфрі наповнила мене знеболюючими зіллями.Відчуття,що я вже сам став на 80% зіллям.

Сіріус полегшено зітхнув. Йому не боліло, принаймні так сильно.

— Ти не хотів мене бачити.

Ремус нахмурився, повільно хитаючи головою. Він простягнув свою забинтовану руку вперед і схопив Сіріуса, який лежав на ліжку. Серце Сіріуса прискорилося в грудях від невеликого дотику.

— Це неправда, — сказав Ремус. — Я не хотів, щоб ти мене бачив.

— Ремус, ми вже бачили тебе після повного місяця. Ми були з тобою. Ми привезли тебе сюди, до Помфрі.

— Коли я перетворився назад та прийшов до тями, все було так жахливо. І все ще так є, — він показав на своє закрите бинтом тіло. — Я не хотів, щоб ти бачив мене таким. Принаймні до тих пір, поки я повністю не одужав і я злякався…

— Муні, — видихнув Блек, наближаючись до нього на ліжку. Він підніс руку до обличчя Люпіна й обережно погладив будь-яку ділянку справжньої шкіри, яку тільки  міг. У Ремуса була найм’якша шкіра в світі, навіть його шрами були набагато, набагато м’якше, ніж виглядали.

— Мягколап, — легко посміхнувся Ремус.

— Я так скучив за тобою, — видихнув Сіріус. — Ти не зможеш цього зробити знову. Ти повинен дозволити мені побачити тебе… Ти повинен, ти просто повинен.

Ремус похитав головою:

— Я не буду більше так робити.Обіцяю.

Сіріус дивився на нього, поки не відчув, як його очі знову засльозилися. Він швидко опустив погляд і трохи сильніше стиснув руку Ремуса, намагаючись знайти якусь підтримку.

— Сіріус , ти що,плачеш? — схвильовано запитав Ремус, його голос був ледь чутним. — Здається, я ніколи раніше не бачив, щоб ти плакав, що сталося?

Піднявши очі вгору, Сіріус відчув, що по його щоці пробивається сльоза. Ремус відкрив рота, щоб щось сказати, і перш ніж він встиг це вимовити, довговолосий нахилився вперед і обірвав його поцілунком.

Повітря вибило з його легенів, коли його губи зустрілися з Ремусом. Звук його серцебиття наповнив барабанні перетинки.

Стук,стук,стук.

Його очі розплющилися і зустрілися з білою пов’язкою на щоках Ремуса. Він відсунувся, повністю приголомшений. Він закрив рота рукою, а Люпін дивився на нього.

— Мені дуже шкода. О- будь ласка, вибач… мені шкода-

— Сіріус.

Сіріус забрав руку й різко підвівся. Він зробив кілька кроків назад, перш ніж нахилитися, намагаючись забрати плащ в руки, щоб вийти. Він не повинен був цього робити. Є мільйон і одна речі, які він міг би зробити замість цього.

Як би він коли-небудь знову погляне на свого найкращого друга в очі? Він підняв очі, щоб ще раз вибачитися перед Ремусом, коли побачив, що хлопець потягнувся до своєї палички, а Акціо вирвало плащ з його рук.

— Сіріус, зупинись! — сказав Ремус гучним і різким голосом. Сіріус подивився вгору, широко розплющивши очі, почувши, наскільки він підвищив свій голос. Його голос був зазвичай таким тихим, що він говорив майже пошепки. Від його голосу він завмер на місці. — Сядь, будь ласка.

І Сіріус сів.

Люпін скинув плащ на підлогу й схопив Сіріуса за руку, переплітаючи їхні пальці. Сіріусові очі в шоці перемістилися на їхні руки, а потім знову на Ремуса. Його корчичневі короткі кучері виглядали такими м’яким, таким привабливим для нього — Сіріус хотів у них потонути.

— Ніколи більше не вибачайся за це, чуєш? — сказав Ремус.

Полегшення заполонило тіло Блека. Ремус посміхнувся йому, і він не міг не віддзеркалити посмішку.
— Точно? — Він видихнув.

— Так, дурень. Поцілуй мене тепер ще раз.

І хто такий Сіріус Блек, щоб відмовити йому в цьому?

Він нахилився вперед,з’єднав їхні губи так,що час для обох хлопців зупинився. Він поклав руку на потилицю Ремуса, притягнувши його ближче до себе. Сіріусу все ще не було зрозуміло, сниться це йому чи ні, але такі неймовірні емоції в тому, що пальці Ремуса чіплялися за його червону краватку,в м’якості вуст хлопця та слабкого смаку улюбленого чаю на губах було достатньо, щоб переконати його, що він зараз не спав.

Вони перервати свій поцілунок і вперлися чолом один в одного. Ремус поклав долоню на щоку Сіріуса.Рука трохи холодна,тому сильно контрастувала на його шкірі, але йому було все одно, і він пригорнувся до його трішки грубої долоні. Він заплющив очі й подумав, скільки разів йому снився цей момент.

— Я не впевнений, що це правда, — прошепотів він, відмовляючись відкривати очі, наляканий, що Ремуса там більше не буде.

— Відкрий очі, Мягколап.

— Я так скучив за тобою, — повільно відкрив очі Сіріус. Обличчя Ремуса Люпіна було лише в дюймах від нього. Цей хлопець, якого він так довго любив, його найкращий друг, його Ремус, його Муні.

— Це все реально. Я обіцяю, що я справжній,— Ремус посміхнувся, — Мені правда шкода. Я просто не хотів, щоб ти бачив мене таким…

— Муні, — зітхнув Сіріус, нахилившись і ніжно поцілувавши в губи Ремуса, трохи затримавшись. — Ти дуже красивий. Ти завжди будеш гарним для мене.

— Ти лестиш мені, Блек, — усміхнувся Ремус.

<— Але я кажу правду,Муні.

— Іди сюди,дурбецало ти моє, — сказав Ремус, відсунувши тіло ще трохи вбік і поплескавши рукою порожній простір поруч. Сіріус послухався, обережно влаштувавшись на ліжку поруч із Ремусом, який за цей час підсунувся ближче й поклав голову на груди Сіріуса. Його руки знайшли шлях крізь м’які кучері Ремуса.

Ремус знав, що він почуває до нього, і відповів на його почуття. Від цієї думки губи Сіріуса склалися в щасливій посмішці. Він поцілував кудлаті кучері, які лоскотали його обличчя, і притиснув до себе хлопця якомога міцніше. Їм було про що поговорити, але зараз, у цей момент, він тримав Ремуса, і це все, що йому потрібно.

— Вона скоро повернеться, — пробурмотів Ремус йому в районі грудей, і від цього звуку вібрація лунала по всьому його тілу.

— Мені байдуже, — відповів Сіріус. —Просто хочу потримати тебе довше.

Ремус подивився на нього, посміхнувшись:
— Гаразд. Тоді я згоден.

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь