Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Збентеження ^

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Loading

Чан

Вони лежали обійнявшись на ліжку, насолоджуючись суспільством один одного, іноді звертаючи увагу на фільм.  Здебільшого ініціативу завжди проявляв Чан, тому й зараз він знову уклав її у свої ведмежі обійми. Злегка відсторонившись, вони заворожено дивилися один одному в очі, як раптом Чан різко видав:

— Поцілуй мене. – це було сказано настільки спокійно, без краплі сумніву.

Він помічав якесь збентеження коли цілував її , тому хотів трохи подражнити. Т/і відразу ж здивувалась, злегка заціпенівши від його прохання.  Але почувши тихе “будь ласка”, тихо до нього наблизилася і почекавши кілька секунд, невагомо торкнулася його губ своїми.  Це тривало зовсім недовго, оскільки те, що з його боку вона не відчула жодних дій, викликало ще більше збентеження.  Хоча насправді, Йому були настільки цікаві її дії, що він забув відповісти на сам поцілунок.

— Чан, ти бентежиш.


Хенджин

– Поцілуй.
– Не можу.                                      Хенджин глянув на дівчину з німим запитанням.                                                   – Не можу, ти ще так на мене дивишся. – Як дивлюся?                                                – Як змій.- Хлопець лише всімхнувся на опис його погляду, вирішивши все-таки вжитися в роль. Хотілося забентежити(такого слова навіть не існує)  дівчину до кінця свого життя. Взявши руку дівчини у свою, він поклав її собі на шию.                                – Кладеш свою маленьку долоньку мені на шию, і цілуєш. – від його тихого, хриплого голосу хотілося розтанути, а ще цілувати. Наблизившись до Хвана, Т/і торкнулася його губ, настільки ніжно і тихо, що хлопцеві почало здаватися ніби йому все це снитися. Він посміхнувся в поцілунок, попутно кладучи другу долоню дівчини собі на скулу.                                                              — Сміливіше, я не кусаюся. – Цією фразою Хван остаточно вибив землю з-під ніг, змусивши метеликів заворушитися. Поцілунок перейшов у гарячіший і пристрасніший. Він любив у ній це легке збентеження, йому подобалося, що він вчив її всьому (за уроками поцілунків він був найкращим хоч і єдиним учителем) Відлипнувши один один од одного від нестачі повітря, дівчина намагалася відновити збите дихання, продовжуючи гладити хлопця по шиї. — Змій спокусник.

Мінхо

Ти не була дуже сором’язливою, але у вас ще все починається, тому всі ці милі штучки були дуже незвичними для тебе.  А Мінхо танув від того яка ти була мила. Сором’язливості між вами для нього ніби й зовсім не існувало.  Навпаки, йому подобалося дражнити, дивитися на те, як твої щоки покриваються рум’янцем від швидкоплинних поцілунків.  Одним із улюбленних моментів було те, коли ви готуєте щось разом.  Найчастіше ти ходила в якійсь великій футболці, а хлопцеві відкривався чудовий вид на твою шию, тому коли ти була зовсім розслаблена, він цілував тебе кудись у ключицю.  Хоча найдієвіший спосіб викликати твоє збентеження це різко схопити за ногу немов чудовисько з-під ліжка, підім’яти під себе, і почати атакувати поцілункам^

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь