Глава 3

FavoriteLoadingДодати до улюблених

-Вибач,— Локі понуро дивився на Стренджа,- Я мав би допомогти тобі і піти. Це було тупо з мого боку.
Стівен пильно глянув Локі в його стривожені, але прекрасні очі, які виражали всю палітру почуттів:сум,занепокоєння і легку закоханість, і обійняв його.
– Я маю тобі за це дякувати, Локі,-відповів Стівен,-Я… я припустився величезної помилки в минулому і тепер вона мене наздоганяє і не дає жити. Можна сказати, що моя хвороба від цього.
Локі втупився в підлогу. Чому він так переймається через Стренджа? Чому він, згадуючи про нього, починає червоніти,а в голові з’являються непристойні фантазії, де Локі абсолютно голий цілується із Стівеном, а потім вони кохаються? Чому після вчорашнього вечора трикстер відчуває себе немовби на сьомому небі від щастя?
Він вже знав, що сталося, але досі не міг цього визнати. Він! Син Лафея! Закохався в смертного! В смертного, який з дня на день може померти, і не повернутися до життя. О, святі норни…
Стрендж з титанічними зусиллями встав і пішов на кухню – зварити філіжаночку кави Локі і собі. Останнім часом бог обману пив лише її, навіть не кривлячись.
Локі потягнувся і плавним рухом руки опинився у кухні Санктум Санкторуму.Вона була невеличкою, але затишною. У ній завжди пахло старими книгами і терпкою кавою (Локі зі здивуванням зауважив, що такий же запах був у Стівена, але до хвороби).Переважно тут взагалі не було людей, що робило це місце особливим куточком для обох магів. Тут вони могли сидіти годинами, говорячи ні про що. Саме тут Локі вчив Стренджа азгардським заклинанням, але через декілька днів після того, хвороба Стренджа почала прогресувати і навчання призупинилося.
Бог сидів за мармуровим столом і пильно спостерігав за важкими, вимученими рухами Стренджа. Він мало не впустив дорожезну кавомолку на підлогу, після чого знеможено впав на стілець.
– Я стаю безпомічним. Я вже навіть не можу змолоти каву, не кажучи вже про звичайну магію.
Локі потягнувся до нього, щоб обійняти, але Стрендж несподівано поцілував його. Трикстер, який надто довго цього чекав,вкусив його за губу і притиснувся своїми губами до його. Їхній поцілунок був довгим і жагучим, здавалося, що зараз у цілому світі немає нікого. Локі сів Стівену на коліна і потерся своїм пахом об його, від чого член Стренджа набух. Вони були готові до більшого, якби у коридорі не прозвучав голос:
-Що ви, чорт забирай, робите?!
Це був Тоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Коментарі на “Глава 3

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: