Глава 1

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Це все почалося того грьобаного дня, коли Локі постав перед дверима Нью-Йоркського храму, закутий у наручники. Бісів Старк не без допомоги Тора зрозумів, що Локі знову ожив, і того ж вечора почав прослідковувати марштрут. Месники знайшли бога обману в купі сміття, непритомного і з безліччю малих, але глибоких ран. (Якби Локі знав, що опиниться саме там, впевнена, він би передумав виходити на герць з Таносом з мечем, схожим на зубочистку.)
Месники трохи підлатали його ( Наташа щось бубніла про допомогу зрадливому трикстеру, але Тор дивився на неї поглядом “за брата вб’ю” і вона замовкала). Ні Старк, ні навіть Роджерс не горіли бажанням прихистити його у Вежі Месників. Через це Тор майже тиждень не говорив ні з Тоні ні з Стівом, демонстративно відвертаючись кожен раз, коли вони проходили повз нього. А на нарадах бог грому мало не хрипів, доводячи всім, що Локі має право на ще один шанс, хай він…
Тоні гримнув кулаком по столу, припиняючи дурну розмову. Брюс нервово видихнув і зиркнув на Тора, перевіряючи, чи в нього в руці немає Мйольніра або, що гірше, пляшки пива. П’яний бог грому міг прибити навіть Халка.
– Тор, ти переходиш межі! Ти можеш простити братові усе, починаючи від масового знищення Нью – Йорку до ножа у твоїх же ребрах! Перестань бути таким наївним, чорт візьми!
-Він здійняв меча проти Таноса, знаючи, що не переможе, – хрипло відгукнувся Тор, – Він зробив це заради мене..
Тоні закотив очі. Ванда несміливо зауважила:
– Але ти не можеш бути впевненим на 100 процентів, що він не зрадить…знову. Ти не можеш його весь час прикривати, Тор.
– Ви думаєте, я не знаю? – Тор обвів присутніх мученицьким поглядом і встав, – Піду гляну, як він.
Стів кахикнув, привертаючи до себе увагу.
– Чом би не спровадити Локі до когось відповідального і сильного ? Як щодо Стівена Стренджа?
* * *
Двері в Санктум Санкторум відкрилися і на порозі з’явився Стрендж. Локі зауважив, що чорнокнижник стомлений і якийсь в’ялий. Чаклун дивися на Локі мутними очима, але здавалося, що не бачив його. Стрендж навіть не відпустив жодної шпильки, а це вже було як мінімум дивно.
Стівен скривився і вхопився за дверну клямку. Це викликало в Локі дивне відчуття жалю. “Та він серйозно поранений, якщо навіть при мені не намагається виглядати гідно. Яка звірина поранила тебе, чаклуне?”
-Проходь,-верховний маг страшно закашлявся (з рота виступила цівочка крові, яка потекла аж до підборіддя),-Ласкаво прошу у твій новий дім.
P. S. Це мій перший фанфік, тому не бийте капцями. Продовження вийде протягом тижня, якщо я не буду дуже зайнята. Дякую всім, хто прочитав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: