Приквел 1

FavoriteLoadingДодати до улюблених

学神在手,天下我有/ Learning God is in hand, I have the world/Мир во власти Бога обучения
Автор:风流书呆/Fēngliú shū dāi

 

Чжуан Лі, останній китаєць у своєму світі, потрапляє у випадковий нерозвинений світ, де зустрічає Бога та Систему 7480, звідки і починає свою подорож до врятування Всесвіту.

УВАГА!!! Присутня мізогінія, читати на свій страх і ризик.

Містить 517 глав.

 

Приквел 1

Це був похмурий вечір. Північна жінка з насиченим макіяжем, піднімаючи брови і посміхаючись персоналу, що тримав камеру, стояла перед спустошеною будівлею, повною бур’янів.

“Як я виглядаю? Це ОК?” Її англійська була трохи поганою, вона глибоко видихнула.

“Дуже добре!” Оператор показав великий палець: “Ви можете блищати в моєму об’єктиві. О, так, чотири літаючі камери з дистанційним управлінням одночасно літають навколо вас. Вони будуть красиво знімати вас з різних сторін. будьте обережною, дотримуйтеся своїх манер “.

“Роберте, я не новенька, яка нічого не знає, – жінка помахала чотирьом мініатюрним камерам, що ширяли в повітрі і чарівно заграла своїм русявим волоссям, – але дякую за нагадування”.

Чотири камери, розроблені у формі бджоли, мають надзвичайно високий інтелект і відразу обходять сторону жінки, щоб соператорувати її прекрасну фігуру на всі боки.

Жінка включила функцію дзеркала в розумному браслеті і дістала чергову помаду, щоб повільно наповнити свої і без того пухкі червоні губи.

Оператор подивився на небо і закликав: “Дорога, поспіши. Час прямої трансляції майже настав”.

«Добре, добре, я знаю!» Жінка накинула губами голографічне дзеркало, потім повернулася обличчям до камери і сказала солодким тоном: «Привіт усім, я Емілі, мене запросили прийти на інтерв’ю з Чжуан Лі . ”

Вона трохи зупинилася і побачила через голографічний екран багато непривабливих знущань у прямому ефірі, а потім продовжила: “Так, так, це Чжуан Лі, якиого ви знаєте, останній китаєць у світі, а також той, хто вкрав нашу велич – результати наукових досліджень доктора Джона, повна сволоч! ”

 

Жінка не представила хто такий доктор Джон, але це ніколи не призведе до невідповідності інформації між ведучою та аудиторією. Тому що доктор Джон – це загальноприйняте ім’я і, навіть можна сказати, що це найбільший вчений в історії людства. Ньютон, Ейнштейн, Шредінгер, Тесла, Фейнман та інші сяючі зірки в довгій річці історії людства виглядали такими похмурими під блиском доктора Джона. Це не перебільшені слова, а справжня похвала.

Більше 20 років тому на Землю, рідну планету людства, напала інопланетна раса зергів. Ніхто не знав звідки взялися ці величезні і потворні монстри. Вони харчуються істотами та мінералами Землі, а потім постійно виробляють більше монстрів.Їх екзоскелети надзвичайно тверді, кінцівки також дуже потужні і їм не потрібен кисень для життя, вони можуть плавати у вакуумі Всесвіту без допомоги будь-якого літаючого обладнання. Перед такою групою монстрів, у яких майже відсутні слабкі сторони, людство може лише стабільно відступати.

Коли вся земля опинилася в небезпеці, доктор Джон першим виявив, що королева є слабким місцем усіх видів зергів. Поки вони концентрують свої зусилля, щоб усунути королеву одним махом, людей можна врятувати.

На жаль, лігво королеви знаходиться на території королівства Китаю. Якщо ви хочете підірвати королеву, королівства Китаю більше не існуватиме. Більше того, масове використання ядерних бомб також призведе до повного хаосу клімату та екосистеми Землі, а ядерне випромінювання, яке залишиться під час вибуху, змусить людей піти по стопах зергів. У дилемі саме доктор Джон запропонував план імміграції на Марс та надав потужну технічну підтримку.

Сьогодні, більш ніж через 20 років, усі бачили результат: зерги були знищені, люди Китаю як піонери, всі загинули у тій війні, а вижилі люди безпечно врятувались із спустошеної Землі і плавно перебралися на Марс. Енергетичний щит, винайдений доктором Джоном, дозволив Марсу поступово створити зелену і здорову екосистему, він герой, який рятує все людство. Але після втечі з Землі людство стикається з новою проблемою виживання, тобто виснаженням енергії. Сотні енергетичних щитів, розподілених на поверхні Марса, споживають величезну кількість енергії в будь-який час. Якщо не буде достатньо нової енергії для їх доповнення, вони всі розпадуться. Вакуум і сильний холод повністю знищать людей, що живуть в енергетичний щит. Ця погана новина змусила всіх зневіритися. У критичний момент рішення все-таки запропонував доктор Джон. Він відкрив і перевірив чотиривимірну теорію за допомогою надзвичайно великих розрахунків і вивів метод побудови сфери Дайсона з геометричної теорії в чотиривимірній теорії.

Загальновідомо, космічна цивілізація розділена на сім рівнів –  це планетарна цивілізація, зоряна цивілізація, галактична цивілізація, галактична цивілізація, багатовимірна цивілізація космічних перетворень, паралельна світова цивілізація та цивілізація на рівні бога.

Поділ цих цивілізацій базується на категорії використання енергії як одного з еталонів. Розумні раси, що досягають планетарної цивілізації, можуть повністю вживати і використовувати енергію планети; розумні раси, що досягають зоряної цивілізації, можуть використовувати енергію цілої зірки за бажанням; розумні раси, що досягають галактичної цивілізації, можуть забрати енергію всієї галактики для себе, а решта декількох цивілізацій і так далі …

Навіть якщо люди мають здатність мігрувати на Марс, вони лише досягають коефіцієнта коефіцієнта 1,3 з точки зору цивілізації, що є далеким від зоряної цивілізації 2,0.

Якщо люди за короткий проміжок часу не зможуть пробити вузьке місце нових енергетичних технологій, холодний Марс стане їх останньою могилою. Однак теорія чотиривимірної геометрії, запропонована доктором Джоном, миттєво заповнила пробіл між 1,3 і 2,0 коефіцієнтами цивілізації і витягнула всіх людей з безодні відчаю.

Сьогодні сфери Дайсона, розподілені навколо Сонця, почали формуватися, і ці хиткі енергетичні щити отримали достатню кількість енергії і поступово стабілізуються. Якщо нічого не станеться, через десять або двадцять років Марс перетвориться людьми на іншу прекрасну планету, повну зеленого та синього кольорів. У такому середовищі престиж доктора Джона, природно, піднявся до такої висоти, якої звичайні люди навряд чи можуть досягти, тому, коли жінка згадує іншу людину, атмосфера в залі прямої трансляції відразу стає шаленою.

 

З діалогового вікна виливалися незліченні квіти, серця та золоті монети, а слова подяки, поклоніння і навіть слова любові заповнювали голографічний екран. До цього, коли жінка згадувала Чжуан Лі, кімната прямого ефіру була наповнена некрасивими знущаннями та насмішками.

Чому Чжуан Лі отримав таке ставлення? Тому що він публічно заявив, що чотиривимірна теорія є результатом його власних досліджень і не має нічого спільного з доктором Джоном. Будучи усиновлювачем, доктор Джон викрав у нього рукопис і опублікував його першим. Цей вчинок вважається крадіжкою! Звичайно, його звинувачення не прийняли. Знаєте, йому ще не було п’ятнадцяти років.

Який геній у віці чотирнадцяти чи п’ятнадцяти років може довести математичну теорію, яка охоплює цілий цивілізаційний рівень і, таким чином, змінює долю всього людства? Він думає, що він бог?

Після того, як Чжуан Лі зробив публічну заяву, його зустріли не зі співчуттям і похвалою, а з переважним осудом. Доктору Джону було дуже сумно за його доброту і помсту, але він все ще не хотів припиняти свої усиновительські стосунки і натомість його люб’язно простив. Благородні настрої доктора Джона були схвалені громадськістю, але репутація Чжуан Лі впала на інше дно.

З того часу, куди б він не пішов, люди будуть ображати його, лаяти і бити. Він був єдиним вижилим китайцем, але він діяв настільки безсоромно, що вся китайська нація зазнала клейма. Всього за 20 років інші раси забули жертви, зроблені китайською нацією заради порятунку всього людства. Вони сказали, що люди Китаю були занадто марними і не могли стримати царицю зергів, що змусило все людство покинути землю і втекти на Марс. Вони також казали, що люди Китаю це заслужили! Якщо ви перейдете до армії іншої країни, щоб протистояти цариці зергів, ви зможете успішно виконати місію, зберігаючи планету. Чому королева зергів народилася в Китаї? Оскільки китайці не мають віри, їх давно покинув Бог. Перегони покинуті Богом не можуть продовжуватись. Народ Китаю боягузливий, егоїстичний, некомпетентний і підлий у своїх кістках. Тому Чжуанлі буде робити безсоромні речі.

В Інтернеті з’являються всілякі шкідливі виступи. Через суперечку щодо результатів наукових досліджень Чжуан Лі став щуром, що переходив вулицю, якого всі сварили та били, він також змусив китайську націю, яка давно зникла в історії людства, бути знаменником ганьби.

Чжуан Лі не витримав такого життя, і однієї ночі він втік від будинку доктора Джона і зник.

Зараз, коли минуло десять років, перша фаза проекту сфери Дайсона завершилася і людство ось-ось зробить крок до зоряної цивілізації з більш широким життєвим простором. Однак Чжуан Лі вийшов у цей час і сказав, що в існуючої чотиривимірної теорії геометрії фатальні вади, кулі Дайсона, побудованій під керівництвом цієї теорії, загрожуватиме зруйнування в будь-який час

Цього разу йому ніхто не повірив, але студія новин, що спеціалізується на розважальних плітках, вирішила взяти у нього інтерв’ю.

“Усі, мабуть, дуже раді побачити потворне ставлення Чжуан Лі. Ви задаєте різкі запитання і шльопаєте його, рейтинги точно злетять”. Власник студії замовив це перед самим від’їздом.

Отже, репортерка у сексуальній маленькій чорній сукні взяла оператора відвідати будинок Чжуан Лі за розкладом.

“Якого біса! О боже, це дзвінок у двері? Він іржавий? Брудний! Чи слід натискати на нього?” Репортерка обережно переступла через купини бур’янів і купи цегли. Коли вона прибула до напівзруйнованого будинку, кінчиками пальців застигла над дзвінком у двері. Лакова шкіра на дверній панелі вже давно лущилася і падала, вона пахла тлінням.

Оператор підняв руку і постукав у двері, щоб не затримувати зйомки.

Публіка у вітальні стала коментувати сцену перед собою:

[Ах, це огидно! 】

【Тільки така миша, як Чжуан Лі, може жити в такому пошарпаному місці. ]

[Ці роки він вижив, збираючи сміття, так? 】

【Заслуговує його! 】

На голографічному екрані з’явився рівномірний потік потворних слів. Побачивши, що атмосфера вже гаряча, репортерка посунула свої тремтячі кінчики пальців вперед, готуючись задзвонити у дзвоник, але двері відчинились, зсередини у поле зору всіх з’явився двадцятичотирирічний юнак. Волосся у нього трохи довге, покриває вуха, злегка кучеряве, виглядає пухнастим і безладним; фігура дуже тонка, шкіра бліда, ніби щойно пережив серйозну хворобу, але очі повністю позбавлені помутніння і тьмяності хвороби, як холодна блискуча зірка. Його очі відрізняються від очей європейців та американців: вони довгі, вузькі та трохи підняті, виявляючи різкий та холодний смак.

Східний стиль, якого немає протягом багатьох років, яскраво відбився в ньому. Він був елегантний, як білий сніг, але гордий, як кипарис на скелі. Зіткнувшись зі своїм гарним і неперевершеним обличчям, аудиторія не могла не розіслати шквал: [Якби не було цих неприємних речей, ця дитина змогла б зробити кар’єру в індустрії розваг. Він повинен вміти знімати. 】

[Так, він дуже самобутній і красивий! 】

[Боже, якщо він готовий сьогодні публічно вибачитися перед доктором Джоном перед камерою, я думаю, що можу йому пробачити! 】

Аудиторія, яку підкорила поява Чжуан Лі, видала вищезгаданий шквал.

Чжуан Лі трохи примружив вузькі очі, відсканував ці зауваження і повільно сказав: “Я не буду вибачатися перед сміттям”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: