Фанфіки українською мовою

    Чи було цікавіше життя, якщо весна була собою, але пейзаж як осінь? Всередині весна, а зовні осінь.

    Всі ми знаємо, що пані – вишуканість, справедливість, сила волі, вихованість, доброта. Вона не була нею. Так вона була вишукувана, сильна духом,справедлива, вихована, але вона не була нею. Вона була суворою мати спадкоємця. Всі її так запам’ятали.

     

    -Напевно ви дуже сильно зайняті?- по мені було видно, що я хвилююся. І це нітрохи не дивно, на її плечах лежить порядок палацу, а я впанізабираю швидкоплинні хвилини відпочинку.

    – Не в якому разі, я рада новим зустрічам.- її обличчя не як не змінилося, крім куточків губ, які натягували ввічливу посмішку.

    -Кх, мабуть, вас не усвідомили, це не звичайна зустріч.- в грудях появилося не приємне відчуття сорому.

    -Так, я знаю, почнемо?

    -Як вас звати?

    Беатріче Сакамакі.

     

    Беатріче Сакамакі чому ваші очі мертві та порожні? Хто їх так безжалісно вирвав?

     

    -Скільки вам років?

    -….37 років*.

     

    ЇЇ не старить вік, її старить похмуре обличчя.

     

    В повітрі повисла тиша, я шукав наступе питання. Паузу зруйнувалапанаБеатріче.

    -Вибачте, чому ви не спитали про національність?- спитала вона, взявши в руку чашечку чаю.

    Руки були одіті в тонкі рукавиці білого кольору. Не холодно? Підвіска з перлиною, повинна була зробити шати* більш вишуканими, але здавалося, що це- залізні кайдани. В іншому її вбрання нічим не відрізнялося. Якщо б, я йшов на вулиці, я би подумав, що йде простолюдинка.

     

    -Перепрошую?- мої повіки застрибали.

    -Коли ви вели бесіду з Корделією,- на диво її ім’я було сказано спокійним тоном (іншого тону важко почути)- було звернуто увагу на національність імені. Невже, ви знаєте мою національність? Вибачте, якщо прозвучало жорстоко. – це було сказано з якимись азартом.

    -Ах! Заради Бога, вибачте мені. Я….я не…я забув…я не знаю…я просто..!..так начебто ви італійка. Так?- голос тремтів, намагаючись сказати, щось зв’язне. Тепер сором я відчував “скрізь”.

     

    Вона читала мою статтю?

     

    -Не хвилюйтеся, ви праві, я італійка,- азарт в очахпаніспалахнув й вмить зник, начебто його ніколи не існувало- можемо продовжувати?

    -Так, ваші останні інтереси?

    – Вишивка хрестиком.

     

    Брехня. Це не останнє. І не захоплення. Беатріче не мала свого захоплення. Для неї була тільки одна важлива річ, якої вона віддавала все. Вишивка заготовлена відповідь, так звана ”відмазка”.

    -Знаю, що ви достатньо начитана персона. Порекомендуйте книгу, будь ласка.- без слова “будь ласка” мене б повністю з’їв сором.

    -“Фауст” Йоганна Вольфганга Гете.

     

    Так просто? Чи ні?

    На вулиці було холодно, але по справжньому було холодно в очахпані.Колись вони сяяли не від сонця. Не змінилося тільки волосся, яке і тоді було зібране, і не примхливий смак в одязі.

    В руках маленька книга, дві хвилини назад в них була чашка з чорним чаєм*. Теплий дух від чашки єдине, що зігрівало жінку. Хоча, Це тепло або будь-яке інше її було не потрібне. Руки її завжди холодні.

    ——————————————————————-

    https://pin.it/1p2V0hD- вбрання Беатріче

    * Вік Беатріче моє припущення

    *Шати — багате, розкішне святкове вбрання або одяг певного призначення.

    *Чай який п’є Беатріче називаєть “Fastiva grape”

    Шопен-Nocturne Op 9 No. 2

     

     

     

    0 Коментарів

    Note