Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Допоможіть будь ласка розібратися

Page 1 of 2Next

Вибачте, перший день на цьому сайті, підкажіть будь ласка як додати нову главу фанфіка

Додати фанфік » заповнюєте всі рядки (в теорії)» Піблікуєте чи лишаєте в чернетках.

Добрий вечір.

Підкажіть, будь ласка, якого розміру має бути частина тексту (бажано у друкованих знаках), тому що не можу додати главу, пише "не підходить розмір", але наскільки треба скоротити, я не знайшла 🙁

Цитувати Марніч Надіна від 25.12.2022, 22:12

Добрий вечір.

Підкажіть, будь ласка, якого розміру має бути частина тексту (бажано у друкованих знаках), тому що не можу додати главу, пише "не підходить розмір", але наскільки треба скоротити, я не знайшла 🙁

Доброго дня!

Чесно кажучи, про таку проблему впершу чую. Взагалі з обмеженнями розміру тексту не стикалася.

Дозвольте задати декілька запитань:

1) пише в точності "не підходить розмір", українською?

2) чи вказували ви щось у рядку Розмір?

P.S.: раджу звернутись в підтримку сайту, там вже точно дадуть правильну відповідь. Проте, будь ласка, поділіться своїм досвідом і тут потім!

Як додати персонажів у розділ "Герої" ?

Це з фандому Двору шипів та троянд. Там взагалі не вистачає персонажів(

Якби можна було додати інших сестер Арчерон, Азріеля, Кассіана, Мор на Амрен, Люсьена та Тамліна...(

Цитувати Anastasia від 26.12.2022, 21:35

Як додати персонажів у розділ "Герої" ?

Це з фандому Двору шипів та троянд. Там взагалі не вистачає персонажів(

Якби можна було додати інших сестер Арчерон, Азріеля, Кассіана, Мор на Амрен, Люсьена та Тамліна...(

Якщо в списку запропонованого потрібних вам персонажів нема, то додати нові може лише адміністратор! Пишіть в службу підтримки!

Доброго вечора шановне панство. Допоможіть будь ласка як замінити фото профілю? Та як це зробити? Та чи є додаток чи наприклад програма цього сайту. Дуже треба

YayaTyts has reacted to this post.
YayaTyts

Шановні, де взагалі зв'язок зі служболю підтримки?

Не можу додати персонажів, не можу додати мітки, саппорт люб'язно пропонує їм писати, на жодній сторінці жодного контакту або форми для запиту не знайшла.

ПС. Ок, знайшла.

Добрий день, підкажіть, будь ласка, як додати зображення з Інтернету у фанфік? Щоб була вступна картинка (посилання залишу знизу), а не посилання.

Заздалегідь дякую

fanfic.com.ua has reacted to this post.
fanfic.com.ua
Цитувати claudette від 21.10.2023, 11:21

Добрий день, підкажіть, будь ласка, як додати зображення з Інтернету у фанфік? Щоб була вступна картинка (посилання залишу знизу), а не посилання.

Заздалегідь дякую

Добрий вечір!

У інструментах зверху тексту (там де вирівнювання тексту, розмір шрифта тощо) є кнопка із картинкою. Натискаєте на неї і з'являється віконце для додавання посилання на зображення (зображення має бути вже десь завантажене). Після публікації у тексті буде відображатися картинка.

Page 1 of 2Next