Щоденники війни 🇺🇦 Статті 🇺🇦 ВІРШІ

Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Допомогти проєкту

Page 1 of 2Next

В нашого сайту з'явилася сторінка на Donatello - підтримка українського контенту.

Якщо Ви бажаєте допомогти нашому ресурсу розвиватися, ми будемо дуже вдячні.

Підтримати сайт fanfic.com.ua - тисніть ТУТ.

Або Монобанка.

Наша невеличка команда не скористалася безкоштовними сайтами-конструкторами. Ми створили власний сайт на небезкоштовному хостингу, який ми розвиваємо, додаємо функціонал та робимо сайт комфортним для користування.

Якщо Ви хочете допомогти, але варіант, вказаний вище Вам не підходить, тоді порадьте наш сайт іншим, це також гарна справа.

Поширюймо українське!

rickmaniac, камелічка and 11 other users have reacted to this post.
rickmaniacкамелічкаМізалекордіяСонечко ВишневеApple 4747Комора СухобокаАнантаватiВидалений користувач gemini_anniШипшинка-_-_--wolver1ne_stardust_

Привіт! Чи можна сюди подавати ідеї для розвитку сайту?

Мізалекордія, Apple 4747 and Bee Linna have reacted to this post.
МізалекордіяApple 4747Bee Linna

Вітаємо! Ідеї для розвитку можна подавати у службу підтримки. У нас були деякі труднощі, і сьогодні вже все полагодили, тож вона працює та відповідає (тобто підтримка 🙂

Apple 4747 has reacted to this post.
Apple 4747

Чому кожна глава при пошуку окремо?

Через це сайтом користуватися неможливо!

Bee Linna has reacted to this post.
Bee Linna

Такий функціонал сайту.

Привіт)))

скажіть, будь ласка, чи планується розвиток сайту так, щоб він мав крутий функціонал?

Якщо так, то можу запропонувати свої послуги як тестувальника безплатно)))

Доброго дня!

Ви відповідаєте якщо писати у службу підтримки?

 

 

Доброго дня, я питалась відправити ідеї по дизайну (функціоналу) через службу підтримку весь день, але постійно випадає, що помилка якась є

Привіт! Файний проєкт, велике дякую за нього! Можу допомогти з розробкою, якщо є така необхідність 🙂

Майк Штеккєр has reacted to this post.
Майк Штеккєр
Цитувати sunflower від 01.05.2022, 20:00

Привіт! Файний проєкт, велике дякую за нього! Можу допомогти з розробкою, якщо є така необхідність 🙂

необхідність є)

але є одне але(с) - немає часу зовсім. як будемо повертатись до звичайного життя, після Перемоги, сподіваюсь буде більше можливостей - навіть проресьорчити що робити. якщо знаєш ПХП то пиши у приватні. далі подивимось)

Hi!
Page 1 of 2Next