Forum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Додати фанфік

Як додати фанфік на сайт.

Вибираємо у меню кабінету "Додати фанфік". Відкриється форма додавання фанфіка. Перше поле - Назва розділу (важливо, що назва саме розділу, а не назва фанфіку). Пишете назву без слова Розділ, Глава чи ін., а також без цифри. Якщо ви схочете написати номер, то зможете це зробити у полі нижче, ми повернемося до цього.

Далі - поле для тексту розділу. Якщо у Вас вже є готовий текст, то можете одразу його вставити у поле через ctrl+c-ctrl+v. Якщо бажаєте писати у редакторі, зручніше перемкнути режим на "Текст" у вкладках над полем вводу.

Поле "Назва твору". Тут Ви пишете назву самого твору. Якщо потім Ви забажаєте додавати нові розділи до фашої роботи, це можна буде зробити через "Додати фанфік" та вибрати у полі саме цю назву твору, і тоді до фанфіка додасться новий розділ.

У полі "Розділи" можете написати цифри. Наприклад, якщо це ваш перший розділ, то пишете цифру 1. Якщо додаєте новий розділ до вже існуючого фанфіка, пишете цифру 2, або 1.1, 1.2 тощо.

У полі "Фандом" обираєте, на яку саме тему написаний Ваш фанфік: за мотивами серії "Володар перснів" або ж за серіалом "Шерлок", пишете назву без лапок. Якщо ця назва вже є у списку, просто вибираєте її. Якщо твір, який Ви додаєте, вашого авторства, з придуманими Вами персонажами та придуманим Вами світом, тоді вибираєте зі списку "Оріджинали".

Далі прописуєте персонажів, Жанр, Рейтинг, Розмір і Статус фанфіку. Детальніше про це можна прочитати у розділі https://fanfic.com.ua/faq/

Якщо є запитання, можете писати в коментарях до цієї теми.

Або можете подивитись відео.

 

rickmaniac has reacted to this post.
rickmaniac

Здраствуйте !

Що робити авторам фандомів яких немає на платформі ?Чи можна буде їх якось добавити ?

Дякую)

fanfic.com.ua has reacted to this post.
fanfic.com.ua

Привіт! Можна додати фандом самостійно, написавши назву у відповідне поле та натиснувши Enter.