Strap

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Техьон безсоромно голий, тільки в шовкових стрічках, що переплітаються тонкими зміями. А Чонгук його безсоромно хоче, і начхати на те, що нарада все ще не закінчилась. Хоче до рваного дихання, прискореного пульсу і вузла внизу живота.

Оригінал: https://ficbook.net/readfic/11320012

***

Зелений вогник камери мірно мерехтить у кімнаті з приглушеним світлом. Чоловік у краватці такого ж смарагдового відтінку уважно дивиться на обличчя колег, що змінюються на екрані ноутбука. Намагається вслухатися розмову. Зустріч йде уже близько години, і ці розмови встигли добряче набриднути, але Чонгук не може просто встати і піти. Чоловік киває іноді, ручкою по паперу водить, кола вимальовуючи, і низ піджака відкидає, щоб хоч трохи розслабитися.

Він погляд відводить від екрану ноутбука, зіштовхуючись із тим, чого побачити не очікував. Настільки не очікував, що зараз у кріслі зі спинкою високою випрямляється різко, брови скидаючи, і запитливо на свого хлопця дивиться.

— Звук? — Кім Техьон каже тихо, ледве губи розмикаючи. Руками на стіл по обидва боки від ноутбука спирається, а коли Чон ледь помітно хитає головою, посміхається.

Вони зустрічаються вже близько року, тож один до одного встигли звикнути. Гук знає, що Кім любить глінтвейн, гарячий шоколад та фільм «Каспер». Той у свою чергу запам’ятав, що його хлопець обожнює м’ятну жуйку, кокосові чіпси і цитрусові. Але для обох те, що зараз відбувається, є несподіванкою.

Техьон вирішив зробити це хвилин тридцять тому, коли забрав своє замовлення у кур’єра і відкрив акуратно упакований пакетик, видихаючи із захопленням. Бежеві, тонкі, шовкові стрічки, напевно, добре виглядатимуть на його засмаглій шкірі. І Чонгук обов’язково скаже про це. Ось тільки він зараз зайнятий, і далеко не Техьоном. Хмурить брови, щось на папірці виводить і в екран дивиться.

Тому Кім вирішує, що може допомогти покінчити з цим швидше, надягаючи стрепи* на голе тіло і зависаючи перед дзеркалом на кілька хвилин.

У нього смаглява шкіра з медовим відливом, на якій бежевий виділяється контрастно. Техьону подобається, як він виглядає: струнке тіло, русяве волосся і відсутність будь-якого одягу.

Зрештою, його вчинок можна вважати жахливо егоїстичним, ось тільки зараз все одно.

Чонгук дивиться на власну сорочку, що на голому тілі хлопця запахнута слабо, але достатньо, щоб стрічки приховати. А потім поглядом до очей повертається, знову головою трохи хитаючи.

— Щось дуже важливе? — рука лежить на шиї, а по губах Кіма язик проходиться, перш ніж той усміхається, сідаючи стегнами на стіл.

Чонгук очі на кілька секунд заплющує, підтверджуючи, намагаючись хоч якийсь контроль над тим, що відбувається зберегти. Але сконцентрований він зараз тільки на тому, як Те пальцями олівець катає, трохи схиливши голову.

— Знаєш, — бровою веде, погляд піднімаючи до стелі, — я думаю, що тобі стало нудно, —і знову в очі дивиться, — хочеш, розважу?

Чон себе поруч зі змієм спокусником зараз відчуває. Він намагається здоровий глузд вибрати, але збудження Кіма, його погляд і пом’ята сорочка, що в плечах завелика трохи, те, як він сидить витончено, як пальцями олівець перебирає та посміхається, все це виявляється занадто для нього.

Техьон випрямляється, а чоловік на секунду слід від столу на його стегнах помічає, перш ніж той натягує сорочку нижче, ховаючи його. Кім знизує плечима, повертаючи голову вбік. Він уже почав грати, тож сам диктує умови.

— Шкода, що ти такий правильний, — в нього довгі вії, пасма волосся на шиї, знайомий запах парфуму, — бо я не дуже.

Чонгук хоче, щоб це скінчилося. І водночас подумки благає Кіма, щоб той не зупинявся. Він клацає автоматичною ручкою, губи кусаючи, а Техьон кожну дрібницю бачить. Пальцями волосся назад відкидає, відкриваючи лоб, а потім рукою веде по лінії щелепи, нижче, по шиї спускаючись. Коли він іншою рукою край сорочки відпускає, спускаючись пальцями на груди, Чонгук плечі у важкому подиху піднімає, задивляючись на гострі ключиці.

— Як думаєш, — Техьон завмирає, а тканина з одного плеча нижче спускається, поряд із ліктем збираючись, — про що я зараз думаю?

Чонгук не знає. Натомість чудово розуміє, що власні думки у неправильному напрямку линуть, і зупиняти їх він не хоче. Кім виглядає приголомшливо завжди, але стає спокусником, коли відчуває себе настільки сексуальним. Кожен рух хвилею мурашок по тілу віддає, на шию прохолодою піднімаючись.

— Про твої руки, — веде уявну лінію від ямочки на шиї, між ключицями і тканину з однієї половини тіла скидає повністю, — про те, як ти мене пестиш, Чонгук.

А той ноги ширше розводить, зуби стискаючи. Спекотно стає нестерпно. Погляду Техьона достатньо, щоб Чон захотів його, а зараз сама ситуація підштовхує до того, щоб обидва від збудження горіли. Заборонений плід солодкий. Чонгук зараз сенс цієї фрази, як ніколи чітко розуміє, за кожним рухом пильно спостерігає.

— Тут, — рука на низ живота опускається, чіпляючи одну зі смужок шовкової тканини на секунду. — Тут, — переміщаючись пальцями на стегно, силует окреслюючи. Далі знову повертається, поруч із пахом проводить, від чого обидва здригаються, — і тут.

Чонгук уже дихає рвано, розуміючи, що Кім у нього новий кінк щойно розблокував. Він безсоромно голий, тільки в стрічках, що переплітаються тонкими зміями. А Чонгук його безсоромно хоче, і начхати на те, що нарада все ще не закінчилась. Хоче до важкого дихання, прискореного пульсу і вузла внизу живота.

— Зняти? — Техьон плечем веде, коли Чон киває, скидаючи тканину нижче.

Гарний до неможливості. Витончений, улюблений, обласканий.

Чонгук дивиться на це тіло, що під ним сотні разів звивалося, на пальці, які на власних грудях так правильно відчуваються. Дивиться і зупинитися не може, ковзає поглядом темних очей по лініях живота, ямочкам на стегнах і гарним, витонченим обрисам талії та грудей.

Пальці ведуть по сплетінню тканини на животі, поруч із пупком, та потім опускаються до стегон, на яких маленькі залізні кільця скріплюють стрічки. Груди та ребра також обвиті шовком, який напевно прохолодою обпалював, коли Кім його на себе одягав.

Чонгук штовхає ручку занадто сильно, від чого та з тихим дзвоном металевого корпусу б’ється об підлогу під столом десь. Техьон усміхається, розглядаючи чоловіка.

— Я підніму, — від голосу низького та інтонації хочеться сповзти вниз прямо зараз і застогнати, але Чонгук себе все ще в руках тримає. Слабко, але тримає.

Кім обережно опускається на коліна, на п’яти сідаючи, а потім під стіл забирається і ручку спритно дістає. Техьон ні про що не думає, коли долонями веде по тканині брюк, зупиняючись поруч із коліном, перш ніж піднятися вище. Ручку на стегно кладе, а коли Чонгук опускає долоню, аби забрати, Кім ловить пальці і своїми накриває на секунду, посміхаючись.

Чон думає, що найгірше позаду. Техьон зараз з-під столу вибереться і трохи заспокоїться, але Кім не поспішає. Долонею стегно трохи стискає, огладжуючи.

Хтось із колег його свою думку висловити просить, тому Чон звук включає, губи пересохлі облизуючи.

— Я думаю, — рука через тканину на внутрішній стороні стегна опиняється. Хлопець обережно, ніжно торкається долонею, натискаючи приємно, — що це гарний варіант.

Його перебивають, сперечатися починаючи, а Чонгук намагається щосили не застогнати в голос, відчуваючи пальці, що сорочку з штанів дістають, торкаючись напруженої шкіри внизу живота.

— Зрештою, — Чонгук хапається за край столу, коли язик через тканину торкається напруженого члена, — ми впевнені, що це спрацює.

Техьон теж упевнений, що його гра спрацює. Тому, як тільки Чон звук вимикає, видихаючи голосно, і лізе рукою у волосся, накриває долонею пах, стискаючи. Знає, як зараз тіло ниє, до майже болісних відчуттів. Від цього Чонгук зрештою стогне, голову закидаючи і очі заплющуючи.

— Що таке, — диявол знає свою роботу, а Кім Техьон непогано в нього вчиться, розстібаючи ремінь і питаючи, — я роблю щось не так, татку?

Чонгук заперечливо головою хитає. Він не думав, що йому так подобається. Не думав, що зараз від бажання мучитися буде, мріючи про те, щоб Техьон себе стримувати перестав.

Хлопець встає нарешті, випрямляючись, і знову стегнами на край столу опускається. Чон виглядає так, ніби він щойно марафон пробіг: щоки розчервонілися, хаос на голові і губи скусані. Техьона це заводить так само, як і ситуація загалом. Він веде пальцем по своїй головці, а Чонгук на його груди дивиться, що здіймаються важко. Гарна, бажана, його єдина і сильна спокуса.

Техон стискає слабо, закидає голову, назад трохи відкидаючись. Долонею другою об стіл спирається, скидаючи щось на підлогу, але обох це зараз не турбує абсолютно. Кім стоне, змазкою хлюпає і губи кусає.

— Так добре, — мугикає здавлено, прискорюючись трохи, але лише для того, щоб потім зупиниться зовсім, — мені так добре зараз, Чонгук.

Чон перестає розуміє хоч щось, коли Кім вигинається, а шкіра на його плечах та грудях рум’янцем покривається. У Техьона погляд затуманений, а на губах його ім’я, яке він, не соромлячись абсолютно, стогне. А Чонгук дзвінок скидає, закриваючи ноутбук, і сухі губи язиком обводить, піджак скидаючи.

— А ти жорстокий, Техьон, — каже тихо, розстібаючи верхні гудзики, — знаєш про це?

Кім знає, стискає себе сильніше, пальцями водить по грудях і шиї, напружуючи стегна. Йому вже зараз добре, але Чонгука хоче до іскор перед очима.

— Будь ласка, — просить, дихає рвано та голосно, закидаючи голову.

Гук підводиться, стіл обходить, і нарешті торкається, збиваючи пульс у обох. Ласкаво волосся на скронях вологе гладить, спускаючись на потилицю, тягне до себе для поцілунку і язиком по вуздечці язика проходить, мурашки викликаючи. Техьон в губи стогне, рукою водить безладно по тілу, намагаючись задерти сорочку вище, але Чонгук кусає його слабо, відриваючись, і головою заперечно хитає.

— Ти такий гарний, — цілує у куточок губи, руками притискаючи стегна до столу.

Маже по шиї, язиком проводить зрідка, а руками стегна повільно огладжує, забираючись пальцями під смужки тканини. Техьон гнеться, плавиться. Він на стіл спиною лягає, тіло своє відкриваючи, і знову стогне, коли Чонгук між ногами стає, притягуючи до себе. Пальцями його огладжує, живіт окреслюючи, спеціально ці стрічки зачіпає постійно. Соски язиком обводить, залишаючи вологий слід, який прохолодою випаровується.

— Боже, — Техьон відчуває, як стегна мимоволі тремтять, коли рука на члені опиняється.

— А я думав, ти з іншим контракт уклав, — знущається Чон, цілуючи низ живота, — мені зупинитися, Те?

Той заперечно головою хитає, жмуриться, і нігтями по столу веде, намагаючись хоч за щось схопитися, коли язик на головці відчуває. Чонгук його за стегна тримає, обхоплюючи губами, і слабо головою з боку в бік веде. Кім у волосся рукою забирається, стискаючи. Йому так добре зараз, так приємно, коли Чонгук глибше бере, дряпаючи трохи стегна, і горло напружує, змушуючи хлопця скрикнути.

— Чонгук, — хрипить, відчуваючи долоні на стегнах, що штовхнутись не дають, — будь ласка, Чонгук.

Чоловік мукає, питаючи немов, про що саме той просить, а Кім від цього здригається всім тілом, бо приємно занадто. Гаряче, тісно, волого. Йому подобається чути і відчувати одночасно. А коли Чон з мокрим звуком випускає його член, цілуючи губами внизу живота, Техьон здається.

Він підводиться, дихає рвано і дивиться на Чонгука кілька секунд мовчки. Нічого не вимовляє, нічого не просить, тільки дивиться, а потім голову закидає і відтягує смужку тканини у себе на стегні, з ляском її відпускаючи.

Чон його до себе всім тілом притискає, Кім ногами рефлекторно того охоплює, здригаючись, коли член об тканину сорочки треться. Чонгук світло в кабінеті вимикає і йде в спальню, цілуючи в плече свого хлопця.

Вони так близько, до оголених нервів.

І коли пальці в лубриканті забруднені нарешті всередині опиняються, Техьон від задоволення покривало мне, обличчям у подушку тикається. Чонгук чудово знає, що робить, коли відчуває простату і давить на неї, пальці не прибирає, змушуючи хлопця стегнами тремтіти.

— Добре? — питає, прокручуючи всередині, і коли бачить, як Техьон живіт втягує, зісковзуючи вперед трохи, пальці розводить, іншою рукою спину огладжуючи.

А коли вперше штовхається, піднімаючи Техьона за плечі, то однією рукою забирається під стрічки тонкі, на животі завмираючи. Кім спиною відчуває, яка у Чонгука гаряча шкіра. Відчуває його поштовхи в собі, пульсацію, поцілунки у плече та руки на своєму тілі.

Відчуває себе на межі, коли той прискорюється раптом, а потім ледве рухається, притискаючись і піт зціловуючи. Почувається слабким і сильним водночас, хапаючись за його стегна і вистонуючи ім’я. Інакше може, але не хоче. Відкривається повністю, розчиняючись у звуках їхнього дихання і збитому серцебитті. Чонгук його на спину перевертає і нахиляється, ланцюжком грудей торкаючись.

Коли Чон з його живота сперму злизує, губами члена ще раз торкаючись, Техьон захлинається відчуттями, тягне його на себе та обіймає, лобом у плече тикається. Відчуває руки, які гладять зараз ліниво, рідне дихання, відчуття задоволення у всьому тілі.

— Коли буде наступна нарада? — Запитує Те, засинаючи практично.

— А що, — Чонгук усміхається, погладжуючи волося, — ти придумав новий спосіб змусити мене його пропустити, Кім Техьон?

 

 

*Стрепи є окремим аксесуаром, різновидом портупеї, але не зі шкіри, а з еластичних матеріалів. Виглядають вони як переплетення тонких стрічок, які можуть починатися від шиї та закінчуватися на стегнах, обвиваючи все тіло.

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарі на “Strap