qualcosa di molto brutto

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Передісторія:

Олівія (Оллі) уже 3 роки у шлюбі з Ітаном, але практика групового сексу класно урізноманітнювала їх інтимне подружнє життя. Вікторія давно має стосунки з Томасом, який не дуже то й спішить переходити на більш серйозний рівень, через що пробуджує в басистці злість, яку вона вдало перетворює на сексуальну енергію. Джорджія та Даміано гарний приклад сімейної пари, але за їх спинами стоять ще ті невгамовні бісики. Вік, з повноліттям сестри, вирішила показати їй новий світ, але не надто хотіла, щоб та брала участь одразу. Для неї був запрошений Леонардо.

Вони зібралися на першому поверсі величезного орендованого будинку. Це була перша закрита вечірка саме у такому складі.

Олівія: Ніко, ти сьогодні сама? Ми очікували побачити тебе з Фабіо.

Ніка: Благаю, не нагадуй про нього. Поки що сама…

Ніка скороминуще зупиняла свій погляд на Леонардо, коли акцентувала увагу на фразі “поки що”, відповідаючи на питання Олівії. Всі присутні знали про її небайдужість до менеджера групи.

 Олівія: добре, тоді переодягайтеся і спускайтеся знову сюди, обговоримо деталі вечора.

Вік підійшла до Олівії і тихо запитала:  ти впевнена, що все буде за правилами?

Олівія: ми прописали всі необхідні пункти, щоб усім було комфортно. Це не зовсім звичайна вечірка, ми повинні були зробити ці формальні папірці.

Коли всі переодяглися в білизну (басейн на вулиці, а там холодно, так що в купальниках потреби не було) Оллі стала оголошувати правила вечора.

  1. Без взаємної згоди ніхто не може торкнутися будь-кого.
  2. Ви самі відповідальні за все, що тут станеться.
  3. Дозволено використовувати будь-які практики, які не завдадуть шкоди комусь із присутніх.
  4. Всі кімнати будуть закриті, що виключає факт усамітнення.
  5. Вас ніхто не змушує залишатися тут, до моменту підписання.
  6. Все, що тут відбуватиметься, має залишатися в секреті.

Олівія: якщо всі згодні, поставте підпис.

Лео: Ти це від мене навчилася?

Оллі: ти ж сам говорив, щоб проблем не було, завжди бери розписку

Ніка:а можна поцікавитись? Ви вже довго граєте цю гру?

Вік: достатньо … але такого ще не було,- вона вже не могла дочекатися поки розпочнеться найцікавіше, те заради чого вони всі там.

Гучна музика, що супроводжується різнокольоровими миготливими лампочками і дуже багато алкоголю швидко змусили всіх забути про повсякденні принципи. А якщо в кого і були сумніви, то їх легко розвіяло димом маріхуани.  Поряд з Оллі, на дивані опинився Даміано.

Даміано: пам’ятаєш, чим закінчилася наша перша гра?

Оллі: першою груповухою … як таке забути?

Дамі: не проти повторити?

Оллі: гру чи …?

Дамі: або …- він підсунувся надто близько і залучив Олівію до поцілунку. Однією рукою він тримав її шию, а інша гралася із застібкою білого бюстгальтера. Коли той нарешті злетів, оголюючи груди, Даміано підморгнув і відсторонився.

*POV: Олівія* Я озирнулася на всі боки , у пошуках Ітана , але мій погляд зупинився на Вікторії і Ніці … Такого я точно не очікувала … Біля них на дивані пригрів місце Лео і облизувався від тієї картини .

Оллі: Хочеш її?

Лео: Ці дві бісові сестрички зводять мене з розуму. Ти тільки подивись як пристрасно вони цілуються, як Вік стискає своїми маленькими ручками її груди  …

Оллі: а хотів би сам її стискати? розумію…

Лео: Оллі, не знущайся хоч ти … вони це спеціально роблять

Оллі: я ж допомогти хочу, можете порушити трохи наші правила і піти нагору. Але лише з Нікою, вона не зовсім пристосована до таких вечірок…

Лео: тобі здається, але мене тішить твоя пропозиція перервати цю сестринську любов і насолодитися таким омріяним молодим тілом лише вдвох

***

Олівія переглянулася з Джо, чим вони підтвердили, що час починати. Дівчата з двох боків оточили Даміано, хаотично розташувавши свої руки на його тілі. Оллі почала повільно спускатися вниз, не розриваючи зоровий контакт. Зачепила пальцями резинку і потягла його труси вниз, потім язиком обвела його татуювання “ХХХ”. Все сталося настільки швидко, що у Даміано не було й часу подумати. У процесі він дивився в її очі з дикою пристрастю, але розумів, що так просто взяти те, що хочеться не вийде.  Хлопці зрозуміли, що сьогодні тематична вечірка присвячена саме їм, і ті всі правила створені  не просто так, вони потрапили на БДСМ-party.

Поки вокаліст ще не оговтався від спонтанності Оллі, Джо почала вміло надягати на нього наручники, які зводили руки за спиною і з’єднувалися з нашийником, що миттю змусило його вигнутись рівніше, щоб хоча би дихати.

Томас же ошелешено дивився на це, подумуючи втекти якнайшвидше.

Олівія: навіть не думай Томмі.. ти вже підписався на це ще на початку.

А щоб він розслабився, вони вирішили закрити його очі атласною чорною маскою. Так точно не втече, а тим більше під таким наглядом: Вік сиділа на стегнах Томаса і водила пір’ячком по його опуклих ребрах, животі, плечах … вона нещадно стягнула його руки мотузкою і провела пером по члену, від чого Томас різко смикнувся і видав гучний стогін. Його відчуття посилювалися через зав’язані очі і безпорадні руки.

Ітан був поки що під владою дружини Оллі.

Олівія: тобі це не стане чимось новим, але відмінно відновить старі відчуття,- вона дістала з пакета анальну пробку та змазку,- для початку так.

На його шиї був чокер з металевими ланцюжками, що звисають, які Оллі зручно намотала на руку і притягнула Ітана до себе на четвереньках.

Оллі: ось так , мій хлопчик … Тобі ж не боляче? – вона потроху натискала на, чудово змащену лубрикантом, іграшку, поки та не опинилася всередині її коханого чоловіка.

Оллі: Томмі, не бажаєш отримати ахуєний оргазм?

Він різко відреагував на цей голос.  Томмі: Олівія … це ти?

Оллі: коханий мій,зроби Томасу приємно ,-Ітан, як слухняний хлопчик, почав підповзати до Томаса,-візьми його член у рот … давай!

Томас сидів без жодного поняття, що відбувається, але такі прохання йому вже явно почали подобатися . Ітан почав жадібно смоктати, намагаючись брати глибше. По його підборідді потекла слина, від чого Вік скрикнула:  я зараз кінчу … це так апетитно виглядає!

Джорджія: тепер, я думаю, саме час .. випробувати твою дірочку на міцність,-вона, здавлюючи шию Дамі повідком, допомогла йому підсунутись до Ітана.

Вікторія: які ж ви безпорадні зараз, так і хочеться скористатися кожним: по черзі і безжалісно,- в цих словах звучали нотки егоїстичної натури Вік, але проявлялося таке, на щастя, лише в сексуальних оргіях.

Оскільки руками володів лише Ітан, то Вік, з палаючими очима, допомагала направити стояк Дамі в анус Ітана.

Олівія: руками нічого не чіпай! Тільки ротом!,- вона вже підготувала мотузки для Ітана, але той поки що сам слухняно прибрав руки за спину.

*POV:Ітан* Я відчував наповненість відразу з обох боків, спереду Томас втискався в мене по самі яйця, а ззаду я відчув у собі повільні рухи Дамі… Такого сильного відчуття збудження у мене не було ніколи в житті. Хотілося кінчити лише від однієї думки, що його використовують, і одразу двома членами.

Дівчата уважно спостерігали за перформансом, чекаючи на момент для нового збочення. Коли з рота Ітана потекла слина в перемішку зі спермою, Вік почала тертися об диван з задоволеним обличчям,.

Вік: продовжюємо далі.. а то я вже не можу.., – її трясло на кожному слові, від чого хвиля збудження Оллі і Джо  також росла з геометричною прогресією.

У руках Вік опинився батіг. Першим, під нього потрапив Дамі, але йому схоже подобалося це відчуття болю в сумішші з пристрастю. Вокалісту не дозволили дотрахати Ітана, але тепер трахають його. Вік, у позі наїзниці, насаджується жорстоко і швидко, закочуючи очі, викликаючи крики насолоди.

А Олівія вже сиділа на обличчі бідного Дамі. Тут без варіантів, хлопця, який підкорює всіх своєю харизмою, давно чекало групове згвалтування.

Тим часом Джо зірвала маску з Томаса. Від чого гітарист відразу ж зніяковіло розплющив очі, приходячи в реальність.

Джо: просто хочу, щоб ти побачив це … побачив, як ви вдвох з Ітаном будете мене зараз прямо на цьому місці ,- її похіть нічим не поступалася Вік.


На годиннику вже далеко за північ . У будинку, замість стогонів, чутно важкі зітхання …. Вони лежали просто на підлозі, намагаючись відновити дихання і прийти до тями. А згори за всім спостерігали Лео та Ніка, не втрачаючи часу…

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.