Я хочу, аби ви були щасливими

FavoriteLoadingДодати до улюблених

3 листопада 1959-го стало щасливим днем у сім’ї Блеків. Саме сьогодні з’явилися на світ два спадкоємці Оріона та Вальбурзі Блек — Мерідіана та Сіріус. Ці двоє були веселими та невгамовними дітьми.

Але згодом діти дорослішають, стають прикладом для молодшого брата — Регулуса. З п’яти років Сіріус обурював батька своїми витівками, за що хлопчика карали та зачиняли у підвалі. Його сестра відрізнялася від брата: не сварилась із батьками, отримувала чудові коментарі та оцінки від приватних викладачів. Щоразу, коли Сіріус сидів у холодному та сирому підвалі, без їжі, води та тепла, дівчинка наказувала домовому ельфу, на ім’я Джені, відносити все необхідне. Вальбурга помічала кілька разів «подарунки» дочки для невдячного сина і сварилась на дитину, повторюючи про зраду крові.

~~~~~~~~~~| • |~~~~~~~~~

Одним вечором вся сім’я вирішила зібратися разом на честь одинадцятого дня народження Нарциси(кузени Сіріуса, Меридіани та Регулуса). Свято домовилися влаштувати у сімейному будинку, тому з самого ранку діти були вільні від занять, а ельфи під командуванням Вальбурги прибирали дім. Меридіані захотілося втікти від цієї суєти, дівчинка тихенько вийшла на вулицю і попрямувала до улюбленого дерева, щоб почитати стару книгу, яку поцупила знайшла в кабінеті батька.

— «Це напевно стародавня книга, судячи з вигляду», — подумала дівчинка, легко торкаючись кінчиками пальців обкладинки. Стежка привела її до величезного дуба поруч із озером. Меридіана рушила в бік дерева, як тут на очі потрапила людина, що сиділа на березі. Знайома копичка чорного волосся розпласталася по землі і тихенько наспівувала мелодію.
— «Ух і прилетить тобі, братику! Змусять вимити голову порошком і милом» — тихенько розсміялася брюнетка і міцніше вхопила книгу руками. Оглянувши місце на наявність інших людей, Мерідіана поспішила до краю берега.

Сіріус лежав на землі і вдивлявся в небо своїми сірими, наче туман, очима. Над його головою пролітали птахи та білі хмари.

– “Вони всі такі вільні, можуть полетіти куди забажають. Я — не вони”, – зітхнув хлопчик і сів на землю, йому тяжко на душі. Він ненавидів кожного свого родича від голови до кінчиків пальців на ногах. Крім Рега, Медді та Андромеди. Вони єдині, хто бачив його справжнього. Ельф Мерідіани приносила йому їжу у підвал, за що хлопець дуже вдячний. Від цих спогадів обличчя брюнета розтягнулося в посмішці, на щоках виступив легенький рум’янець. Позаду зашуміла трава, хлопчик злякано обернувся на джерело звуку, готуючись до криків. До нього прямувала його сестра. Темне кучеряве волосся, довжиною трохи нижче плечей, погойдується через вітер, добрі світло-сірі очі виглядають щось у траві, а в руках величезна пошкрябана, від часу книга. Одягнена дівчинка в блакитну сукню, трохи нижче колін. Сіріус усміхнувся і махнув рукою.

– Привіт!

– Вітаннячко.

– Хочеш сісти?

Меридіана нарешті підвела голову і зустрілася з теплим поглядом братика.

– Думаю можна? – Дівчинка зробила крок і посміхнулася. Сіріус кивнув трохи відсуваючись, хоча місця повно. Вони недовго сиділи в тиші, бо Меридіана вирішила похвалитися своєю знахідкою:

— Братику, дивись, що я знайшла у батька!

Брюнет зацікавлено перевів погляд на книгу, що мала назву «Розсміши сім’ю та близьких. Топ 100 безпечних зілля для розіграшу».

— Що сестричка, крадемо у батька? Ай-я-яй! – помахав пальцем Сіріус, у відповідь отримав книгою по нозі – Ай! За що ти так зі мною? Я що, заслуговую на таке відношення, сестричка? — стегно вже не боліло, але Сіріус захотів по-драматизувати і він нещасно приклав долоню до чола.

– Ой, ти такий підлабузник Сіріус! – похитала головою брюнетка і посміхнулася ще ширше – Я ж знаю, ти вдаєш! – Підморгнула сестричка, повертаючи свій погляд до книги. – За допомогою цієї книги ми влаштуємо такий розіграш, що наша родина надовго запам’ятає!

Сіріуса вкрай шокувала ця заява і брови полізли доверху.

— Хто ти і що зробила з моєю Медді? — удавано відсторонившись, сказав Сіріус.

– Я чудовисько і з’їла твою сестру! І тебе з’їм! — Меридіана кинулася на нього і почала лоскотати. Брюнет, заливаючись сміхом і сльозами, хитався збоку, намагався відповзти від маленьких рученят.

– СІРІУС ОРІОН БЛЕК І МЕРИДІАНА ВАЛЬБУРГА БЛЕК! ЖИВО ДОДОМУ! — перервав їхню забаву злісний крик матері, сестра і брат втомлені та щасливі пішли додому. По дорозі вони обговорювали план розіграшу, оглядаючись на наявність ельфа Кікімера або Вальбурги.

~~~~~~~~~~| • |~~~~~~~~~

Увечері сімейство бурхливо обговорювали все, що можна. Белатріса та Андромеда сперечалися в кого оцінки вище, а поруч із ними сміялась іменинниця. Друелла (мама Белатріси, Андромеди та Нарциси) обговорювала разом із Вальбургою її нову сукню, а Оріон і Сигнус розмовляли про щось, що пов’язане з роботою. Меридіана подивлялась то на годинник, то на Сіріуса. Брюнет помічав погляди сестри, у відповідь лише хитав головою і продовжував підслуховувати за кузенами. Регулус мирно сопів у своєму ліжку. Медді, щоб скоротити трохи часу, вирішила розпитати кузен про Хогвартс.

— «Єдине, що я знаю, так це те, що Белла і Андромеда там навчаються, ще й Ціссі туди має вирушити цього року» — Меридіана ліниво оглянула всіх присутніх і зітхнула — «Гаразд, була не була!»

– Ем, Ціссі? — Медді подумки вдарила себе по лобі. Нарциса підняла погляд на двоюрідну сестру і вигнула свою витончену брову: — Що таке, Медді? Ти щось хотіла спитати?

Всі затихли й переглянулися, Сіріус посміхнувся і відразу похмурнів, помітивши сердиті очі батька на собі, тихо опустив погляд у підлогу.

— Я хотіла спитати… ем… — слова самі по собі заплуталися і Медді чула, як запинається. Зібравши всю свою волю і мужність у кулак, вона начепила серйозне обличчя наскільки це можливо. — Я хотіла запитати, чи ти вже отримала листа з Хогвартсу? Мені дуже хотілося б, з вашого дозволу, також дізнатися як просувається ваше навчання, Белла, Андромеда? — очі Вальбурги, аж засвітилися від гордості за доньку. Виховання а-ля аристократка дало про себе знати.

— «Швидко оволоділа собою і своїми словами, припинила зупинятися на кожному складі, дівчинка дуже гарно вихована та стійка в свої сім. Така навичка безсумнівно знадобиться їй у майбутньому» — здивувалася Друелла зміні емоцій та поведінки своєї племінниці. Вона перевела погляд на Вальбургу і Оріона і посміхнулася – Так пишаються, аж світяться. Втім, тут зрозуміла причина»

— Я чула, що ви потрапили на Слізерін, це не дивно, адже всі Блеки потрапляють туди — продовжила Медді, думаючи про те, як зараз ці знання їй знадобилися(не дарма вивчила весь родовід) — Лише зрадники нашої родини потрапляють на інші факультети. Думаю Ціссі, ти не розчаруєш нас.

Нарциса посміхнулася.

— Ой, справді, я вже й забула похвалитися! Так, я отримала листа. Впевнена, як і Белла з Андромедою, так і я буду на Слизерині. Адже вам із Сіріусом років через чотири має прийти лист? Сподіваюся ви нас теж не засмутите – вона піднялася зі стільця і ​​повернула голову до Вальбурги – я впевнена, ви тітонька пишатиметеся своїми прекрасними дітьми. А тепер, якщо ви не проти, у мене є подарунок Мерідіані, я дуже хочу віддати його зараз.

Вальбурга кивнула, схвалюючи цю ідею. Сигнус і Оріон знову переглянулися, нічого не розуміючи. Нарциса елегантною ходою підійшла до стільця Меридіани.

– Не вставай, сиди на місці – спокійно посадивши кузену назад (Медді хотіла встати, щоб дотримуватися всіх манери), вона відкрила невелику коробочку білого кольору із золотою стрічкою і простягла в руки Мерідіани – Тобі подобається? Я половину маглівського Лондону обходила чи ти знаєш це нелегко і… — не встигла блондинка договорити, як тут же опинилася в обіймах Медді. Та, була нижчою на зріст фута на два і впиралася Нарцисі в живіт. Пробурмотівши тихе «дякую» дівчинка відпустила її.

— Нема за що — прошепотіла Нарциса на вухо Меридіані і попрямувала до свого місця. Дівчинка зніяковіла і подивилася на Сіріуса. Той прикусив нижню губу та кивнув.

— Медді, люба, можеш ближче мені показати… — не встигла домовити Вальбурга, як крик Друелли перервав її — ЩО? ЩО ЦЕ ТАКЕ?! – Жінка кинула гнівний погляд на Сіріуса, але хлопчик теж був шокований. Кінчики його волосся пофарбувалися в золотистий колір, у Друелли в рожевий, а у Белли та Андромеди в блакитний. У всіх тепер було різнокольорове волосся, крім Оріона, Сигнуса та Мерідіани, які гиготіли над цим. Через п’ять хвилин, після криків і сміху, волосся повернулося до нормального стану. Ніхто не був спійманий.

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

2 Коментарі на “Я хочу, аби ви були щасливими