Сука блядь йобаний цейво

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Яскраве сонце привітно сіяло у вікна панельної багатоповерхівки. Його промені ніжно пробивалися через напіввідкриті жалюзі у кімнату на шостому поверсі, заглядаючи в обличчя сплячому юнакові.

– Сука блядь йобаний цейво…– подумав юнак, відкриваючи ліве око. – Та за шо? – Яр намагався згадати, що сьогодні за день, і на його велике нещастя, ним виявилося 1 вересня.

– Їбана блядь шарага, – тяжко зітхнув парубок і поплентався у душ.

Пробираючись через безлад у кімнаті, Ярослав мимоволі зазирнув у дзеркальні двері шафи-купе. Звідти на нього дивився симпатичний підтягнутий хлопець середнього зросту з яскравим синім волоссям, що на коренях вже добряче встигло відрости своїм справжнім чорним кольором.

Критично оцінивши свій стан і дійшовши логічного висновку “похуй”, Яр таки дістався душу. Маючи величезне щастя народитися в доволі заможній родині і жити в квартирі з окремою ванною кімнатою, Яр на ходу стягнув із себе боксери.

Якби стереотипна людина заглянула у ванну Ярослава, вона б точно засумнівалася, що тут живе хлопець. Виною цьому була безліч баночок й скляночок, що стояли на полицях і самій ванній. Яр обожнював намазувати себе “пахнючками” і дуже дбав про стан своєї шкіри. Повсякчасні флешбеки в шкільні роки, які виникали після появи хоч одного прища, просто не залишали йому іншого вибору.

Хлопець повернув кран, і на нього полилася тепла вода…Зранку змиє усе вода, я стану напівжива…В голові зазвучали рядки  улюбленої пісні. Дивовижно, що почуття двох незнайомих людей можуть бути такими схожими. В ранньому підлітковому віці Яр мріяв бути музикантом, хотів лікувати своєю музикою, надихати… Але шось пішло не так, і навчившись грати на декількох інструментах, Яр цю справу закинув. Взагалі, він багато чому вчився, і все закидав. Через це його батьки скептично ставляться до його нових захоплень, що самого Яра не дуже то й надихає.

–  Так блядь…– зітхнув юнак і потягнувся до баночок, – Шоколад? Нє, ще в’їбуть…Ваніль? Тим паче нє…– зрештою, обравши скраб для тіла з трояндовою олією, Яр продовжив насолоджуватися водою. Вода завжди була його найбільшою пристрастю. Він присвятив більш ніж 8 років заняттям плавання лише через любов бути оточеним водою. Коли батьки зрозуміли, що ніякої кар’єри в спорті Ярослав будувати не збирається, то перестали оплачувати йому заняття. На той час Яру вже було байдуже. Влітку він насоджувався барахтанням у річці, а в інший час – ванною. З віком хлопець все менше полюбляв перебувати серед людей.

Завершивши оживлення водою і витершись м’яким рушником, Ярослав підійшов до дзеркала. Сині очі дивилися на нього ще трохи сонно, тому хлопець прийняв стратегічне рішення обвести їх чорним олівцем. До цього одразу ж підібрався наряд: чорні вузькі джинси і чорна сорочка.

– Я нахуй здохну, – сказав у голос Яр, коли подивився на термометр, – але коли мене це блядь спиняло…

Хлопець взув свої улюблені чорні кросівки, закинув на плечі рюкзак, і наостанок скуйовдивши копну синього волосся, вийшов з квартири.

– Блядь, знову забув поснідати!

Але повертатися вже було пізно

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.