Таємний прохід

FavoriteLoadingДодати до улюблених

Глава 1

У селі Іфаї стався страшний інцидент. Всі почали хворіти дуже дивною хворобою. Лікарі тільки розводили руками.Всі магазини закрили, боялися, що ця дивна хвороба передається повітрям. Можна сказати село Іфаї “сіло” на карантин. Але тільки одна пекарня працювала, це було єдине місце, де збиралися замасковані фізіономії за свіжою випічкою. Це була знаменита пекарня ” Солодкий Секрет”. Всі в Іфаї хоча б один раз там бували. Але все одно до пекарні заглядувала поліція, щоб перевірити чи там є люди які можуть хворіти цьою дивною хворобою. Це було безнадійно. Завжди поліцію зустрічали і проважали з усмішкою персонал. Поліція не могла знайти щось дивного в цій ідеальній пекарні.

Але все одно залишалося одне питання: ” Чому цю пекарню не закрили?”. Це вже працює бізнес. “Солодкий секрет” був занадто популярний. І це була єдина “машина яка давала гроші”. Тому її і не закрили.

Начебто уже всі заспокоїлися і привикли що тільки одна перканя працює. І ніхто уже давно не бачив на порозі поліцейського для розпитування персоналу. Всі стояли в черзі за буханкою чи за іншою випічкою. Як завжди продзвінів дзвоник на дверях. Це означало що знову приходить якись кліент за випічкою. Але ні це був детектиф. Всі люди дивилися на неї начебто вона якась актриса. Вона ішла впевнено. В її зелених очах світилися іскри. А її руде волосся красиво перелевалося на її плечах. Вона була, в незвичному для місцевих жителів смокінгу.

Касир теж на неї дивилася начебто перший раз бачила детектива.

-Добрий день!- сказала касир

– Добрий- відповіла детекив

-Чого до нас завітали?- Можливо за випічкою?

-Ні, утруївся камісар в поліції- відповіла сищик

-Дуже жаль

– І мене викликали перевірити цю пекарню- відповіла вона- Мене звати Афродіта.

-Приємно познайомитися Афродіто, а мене Жульян

– Леді Жульян,не могли б ви мене пропустити на кухню?

-Звісно але ви там все одно нічого не знайдете

-Треба все одно перевірити- з усмішкою зазначила Афродіта

Жульян також усміхнулася у відповідь і впустила за касу. Поки приходив на заміну інший касир, Афродіта з Жульєн уже були на кухні.

Глава 2

Чи були це стуки допомоги?

– У вас тут чисто.- похвалила Афродіта.

-Дякую! У нас прибиральниці вчасно все прибирають.Можете перевірити.- сказала Жульян.

І показала на білі двері, на них висіла також білий папірчик який в одні моменти зливалися з дверями. Тільки текст не давав паперу злитися з ними. Сищик ішла до них. Коли вона уже була біля дверей її очі збільшилися від здивування. Росклад був ідеальний. Коли наша героїня роздивлялася росклад уже можна було побачити блондинку Жульян яка світилися від щастя. Але коли вона була біля детектива її лице стало більшь спокйніше.

-От бачите- похвально сказала блондинка

-Бачу…це прекрас…- недоговорида Афродіта

Тому що двері в один момент почали звучати трохи рухатися. Сищик дивилася на білосніжні двері начебто старалася очима схопити цей звук. Але не довго вона “ловила” звук, в один момент її руку схопила Жульян. Так міцно детектива за руку не тримали ніколи. Рука Жульян сильно трусилася. Вони уже скоро були біля каси.

-Ввибачте ми закриваємся- кофтаючи повітря сказала касир.

Нашого детектива дуже здивувала така реакція. Вона розуміла щось тут не так. Але вводин момент заграла красива музика.Це була улюблена музика Афродіти. Вона зрозуміда це дзвонив її телефон. Сищику пришлось покинути пекарню. Вона подивилася на телефон, це двонив її босс.

-Добрий день- сказала детектив

-Несильно добрий- грубо сказав босс- Ви щось дізналися?

-Не багато але є..- недоговоривши сказала Афродіта

-Ну я так і думав, це занадто популярна і ідеальна пекарня- начебто нечувши сказав босс.

І в один момент запікав телефон. Афродіта була дуже розлючина. Вона ледь не кинула телефон об асфальт. І в сищика появився план дізнатися секрет пекарні.

 
FavoriteLoadingДодати до улюблених

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.